Yenilenen web sitemizle devam etmek ister misin? YENİ SİTEYE GİT
SHOPPING AVENUE
SHOPPING
Avenue

Dünyanın en çok tercih edilen moda markaları, gurme lezzetler sunan restoranlar ve herkesin ilgisini çeken özel etkinlikler ile Shopping Avenue; alışveriş keyfi, konfor ve eğlenceyi birarada sunuyor. Gece 22:00'a kadar açık olan mağazaları ile günün her saati benzersiz bir alışveriş keyfi yaşarken, sevdiklerinizle buluşmak ya da özel günlerinizde unutulmaz anlar yaşamak için efsanevi atmosfer sunan restoranlarımızı tercih edebilirsiniz. The Land of Legends Kingdom Otel'e özel tasarlanan hediyelik eşya seçenekleri ile sizleri şaşırtacak The Land of Legends Kingdom Otel Store da yine ziyaret edebileceğiniz özel mağazalarımız arasında sizi bekliyor. Belirli dönemlerde gerçekleştirilen etkinlikler ile renkli bir dünyasını daha da zenginleştiren Shopping Avenue ile siz ve sevdikleriniz zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız.

MAĞAZALAR

The Land of Legends Kingdom Otel Shopping Avenue'da da sizleri benzersiz bir alışveriş deneyimi bekliyor. Dünyanın en çok tercih edilen moda markalarıdan her yaşa ve her zevke hitap eden mağazalara kadar geniş seçenekleri Shopping Avenue'nun efsanevi kanalı boyunca gezebilir, açık hava alışverişinin keyfini yaşayabilirsiniz.

RESTORAN & BARLAR

Deniz altının etkileyici dünyasını Asya ve Avrupa lezzetleri ile bir araya getiren Antalya’nın ilk akvaryum restoranı Nemo’dan, zengin seçeneklere sahip otantik Lübnan mutfağı Al Abir Restaurant’a kadar birçok benzersiz gurme mekan Shopping Avenue'nun efsanevi atmosferinde sizleri bekliyor.

Sayfada gösterilen tüm otel konaklama fiyatları, aradığınız tarih aralığı için Bonus Card ile yapılacak tek ödemede geçerli olan başlangıç fiyatlarıdır. Tüm fiyatlar, ilgili üründe kontenjan olması durumunda geçerlidir. İndirimli fiyatlar bazı durumlarda diğer kredi kartları ile yapılacak tek ödemeler için de geçerli olabilir.