Kişiliğinize uygun tatili nasıl mı bulacaksınız? Tabii ki sizin için hazırladığımız önerilerle! Her bir kategoriyi tek tek okuyun kendinizi en çok hangisine yakın bulduysanız önerilerimizi dinleyin gitsin. Şimdiden iyi tatiller!

Aşk Sarhoşları

İlişkisinde henüz cicim aylarını yaşayan, sevgilisi yanında değilken kendisini yarım hisseden genç aşıklar! Çocuk seslerinden uzak, ruhunuzu dinlendiren bir tatilde sevgilinizle doruklarında olduğunuz aşkınızın tadını çıkarmak için en ufak tatil fırsatını kaçırmayın. Belki bir yıl dönümü ya da sevgililer günü için hatta belki balayınız için çocuksuz tesisleri tercih edebilirsiniz.

Arkadaş Canlıları

Öğrenciliğinizde bir türlü yerinde duramadığı için sınıftan atılan, arkadaş grubunu her şeyden çok önemseyen hatta tatilini bile arkadaşlarıyla geçirmeyi tercih edenlerden misiniz? O halde ‘hareket, hareket, hareket; işte bütün mesele bu!’ anlayışıyla 24 saat boyunca hareketin hiç dinmediği genç dostu oteller sizin için biçilmiş kaftan! Bu otellerde gün boyu birbirini takip eden spor aktivitelerinin ardından geceyi sabaha bağlayan eğlenceler başlıyor.

karakter-3-825x600

Yenilik Sevdalıları

Yaşı kaç olursa olsun bilinmezlik karşısında heyecan duyan; hep aynı tatilleri yapmayı, aynı manzaralara bakmayı, aynı restorana iki kez üst üste gitmeyi sıkıcı bulanlardan mısınız? Dünyayı ayaklarınızın altında bir top gibi çevirmek isteyen merak dolu kişiler için en ideali her seferinde farklı yurt dışı turları alarak dünyayı küçük ama kararlı adımlarla keşfe çıkmak.

Aslan Parçaları

İster profesyonel sporcu olun ister olmayın, aktif bir yaşam biçimini hayat tarzı olarak benimsemiş kişilerdenseniz tatilde sporsuz kalmanız beklenemez. Yaz aylarında yapacağınız tatillerde hareketlilikle ilgili bir sorununuz olmasa da kış aylarında sizi ancak kayak otelleri keser. Uludağ, Kartalkaya, Sarıkamış ve Palandöken gibi kayak merkezlerinin her birinde bulacağınız oteller size kayak sporunun yanı sıra snowboard, big foot, ATV safari, kar motosikleti, kızak ve buz pateni gibi seçenekler de sunuyor.

karakter-1-825x600

Az Olsun Bizim Olsun Diyenler

Etnik kültüre düşkün, sevdiklerine otantik hediyeler almayı seven ve ‘kendi ülkemi köşe bucak gezmeden dışarılarda işim ne’ diye düşünen tatilcilere önerimiz Safranbolu, Kapadokya ve Karadeniz turları… Özellikle otobüs turları, gidilen yerin günlük yaşantısı, insan yapısı ve mutfaklarıyla yakından ilişki kurmanızı sağlayacak.

Yorumlar