Hem denizin hem de doğanın keyfini çıkarın! Kalkan’dasınız ve etrafınız birçok güzelliklerle çevrilmiş durumda. Kalkan Otelleri bütün yılın yorgunluğunu üzerinizden almak için sizi bekliyor. Likya Krallığı’nın başkenti sizi krallar gibi ağırlayacak. Pansiyonlardan butik otellere, tatil tesislerinden apart otellere kadar birçok seçeneğiniz bulunuyor. Kalkan otellerinin en büyük özelliği ise butik tarzda oteller olması ve doğanın kucağında sakin bir tatilin hayallerini kuranları misafir ediyor olması. Rezervasyonunuzu yapın, yola çıkın ve tatiliniz boyunca yenilenmeye hazır olun.

Kelebek Villa & Apart
Kalkan’da kalınacak yerler arasında ayrıcalıklı bir konuma sahip olan Kelebek Villa, sahip olduğu farklı konseptiyle hem sizi evinizde gibi hissettirecek hem de konforunuzu sizden daha çok düşünecek. Sahip olduğu muhteşem orman manzarası ve sunduğu havuz keyfi kaçırılmaz. Sadece oda hizmeti sunan Kelebek Apart ev rahatlığında ekonomik bir tatil sunuyor.

Kelebek Hotel
Kelebek Hotel, açık havuzu ve deniz gören balkonlu odaları ile Akdeniz manzarasını hemen ayağınıza getiriyor. Açıkhava restoranında ailecek yenilen yemeklerin, gündüzleri dalınıp gidilen manzaraların tadını hep hatırlayacaksınız. Havaalanından transfer de sağlıyorlar.
kalkan otelleri (4)

Sevgi Hotel
Bir yanınızda ormanlar, diğer yanınızda Kalkan manzarası… Kalkan’ın doğal güzelliklerinin hemen içinde yer alan Sevgi Hotel, oda kahvaltı hizmet veriyor ve açık havuzu bulunuyor.

Zinbad Hotel
1985 yılından beri misafirleri hiç eksik olmayan Zinbad Hotel, Kalkan’ın en çok bilinen yerlerinden biridir. Önü açık ve ferah olan restoranında yenilen akşam yemeklerinin manzarayla birleşen romantik havası buraya farklı bir atmosfer katıyor.
kalkan otelleri (2)

3T Villas
Kalabalık bir aileyseniz veya bir arkadaş grubuyla tatile çıkacaksanız ve yolunuz Kalkan’dan geçecekse, 3T Villas’ta bir süre konaklamanız önerilir. Kendine özel restoranı ve açık havuzu gibi ekstra imkanları bulunan 3T Villas, yaz tatilinizin kahramanı olacak.

3T Apart & 3T Hotel
Kalkan’dasınız ama aynı zamanda evinizdesiniz. İşte 3T Apart ve 3T Hotel, size bu hissiyatı yaşatmak için tasarlanmış. Her iki tesisin de samimi bir havası bulunuyor. Çocuğunuzla, ailenizle ve arkadaşlarınızla birlikte konaklayabilirsiniz.
kalkan otelleri (3)

Pirat Hotel
Akdeniz havasını sonuna kadar içinize çekin! Pirat Hotel’de geçen her günde, bir Akdenizliye daha çok yaklaşıyorsunuz. Halk plajına sadece 150 m mesafede olan otel, karşısındaki muhteşem manzarası ile bir anda gönlünüze ferahlık dolduracak.

Happy Hotel
Bir otel, birden fazla seçenek… Siz tatilinizi nasıl geçirmek istiyorsanız, ne kadar bütçe ayırmak istiyorsanız, Happy Hotel’in farklı tatil fırsatları arasında kendinize uygun olanı mutlaka bulacaksınız. Üstelik halk plajına yakın ve misafirlerine de ücretsiz servis sağlıyorlar.

Yorumlar