Yunanistan

Begüm Akkaya, Seyahat, Yazarlar

Dünyaca Ünlü Plajlar – II

Dört bir yanı denizlerle çevrili adalar, gizli saklı kalmış adeta cennetten bir köşe olan sahiller, yumuşacık kumsallar, serin sular ve daha fazlası… Hem doğayla baş başa kalabileceğiniz hem su sporları yapabileceğiniz hem de geceleri eğlenebileceğiniz plajlar sizi çağırıyor!

Şehrin karmaşasından biraz olsun uzaklaşmak, masmavi denizde serinlemek ve tertemiz bir kumsalda güneşlenmek isteyenlerdenseniz, işte size dünyaca ünlü plajlar!

Devamı İçin
Begüm Akkaya, Seyahat, Yazarlar

Dünyaca Ünlü Plajlar

Turkuaz renkli sularla çevrelenen, kalabalıktan uzak, bembeyaz yumuşak kumlar, kayalıklara çarpan dalga seslerinin duyulduğu sahiller… Havlular ve deniz gözlükleri hazırsa, dünyaca ünlü plajları keşfe çıkıyoruz! Dünyada birbirinden güzel plaj var ve siz hangisine gideceğinize karar veremiyorsanız benim size birkaç önerim olacak. Görenleri büyüleyen berrak, temiz, mavi ve yeşil tonlarda yüzlerce gölgenin oynaştığı sularıyla dünyanın en ünlü plajları…

Devamı İçin
Seyahat

Kavala’da Bir Hafta Sonu

Hayat koşuşturmacasından yorulduğunuz anda beliren yenilenme isteğine, anında cevap veren tek şey belki de seyahat. Bulunduğunuz şehrin griliğinden, kalabalığından, rutinliğinden, hep gördüğünüz caddelerinden sıkılıyorsanız, seyahat çanlarınız çalıyor demektir.

Devamı İçin
Seyahat

Romantik Bir Kaçış: Yunanistan

İlişkiler ara sıra yenilenmeye ihtiyaç duyuyor, devam edebilmeleri için bu olmazsa olmaz bir şey aslında. Monotonluktan uzaklaşmak, sevgilinizin ya da eşinizin yeni yönlerini keşfetmek ve ilişkiyi yenilemek için minik bir tüyo vereceğiz; küçük kaçamaklar yapın!

Devamı İçin
Eğlence, Seyahat

Gençlik Filmi Tadında Bir Tatil

Gençlik bu, değerini bilmek lazım. Arkadaşlarla geçirilecek tatilin tadı da eğlencesi de başka olur malum. Uzun zamandır beklediğiniz tatilinizi arkadaşlarınızla beraber özel konsept otellerde, pansiyonlarda geçirdiğinizi ya da tası tarağı ve elbette çadırınızı toplayıp doğayla haşır neşir bir kampta geçirdiğinizi düşünsenize. Arkadaşlarınızla beraber gençlik filmlerine taş çıkaracak, ilerde her yeni arkadaş ortamında ballandıra ballandıra anlatacağınız, eğlence dolu bir tatil için ambiyansı ve konsepti özel 10 tatil mekanı huzurlarınızda.

Devamı İçin