Kıbrıs’ta Ne Yapılır?

Konuk Yazarlar, Seyahat, Yazarlar

Kıbrıs’ta Bahar Bir Başka Güzel

Hayatın tüm koşturmacası içinde verdiğimiz ufak molalar fotoğraf çekme tutkumuz ile renkleniyor. Hiç dilimizden düşürmediğimiz “daha çok nasıl gezip görebiliriz?” sorusunun cevabını biz durmadan ararken sevgili Etstur sanki aklımızı okumuş, yüreğimizden geçeni bilmiş gibi katıldığımız Etstur’dan Tatil Yağmuru Yarışması’nda bizi birincilik ile ödüllendirdi. Bir kez daha inandım, şans şanslı olduğunuzu düşündüğünüz zaman gelip sizi buluyor.

Devamı İçin
Seyahat

Kıbrıs Havasını Akdeniz’in En Renkli Plajlarında Solumaya Hazır mısınız?

Dört mevsim güneşi, hem lüks hem de el değmemiş plajlarıyla Kıbrıs sahilleri inanılmaz güzellikler barındırır. Altın sarısı rengindeki kumları, pırıl pırıl Akdeniz sularıyla her biri ayrı bir cazibeye sahiptir. Antik çağların mitolojilerine bile ev sahipliği yapmış olan, Afrodit’in doğumuna şahitlik etmiş bu plajlarda büyülenmemek elde değil. İster en tanınmış plajları tercih edin, isterseniz de gizli koyları keşfe çıkın, Kıbrıs’ın plajları sizin için hep ayrı bir yere sahip olacaktır.

Devamı İçin
Seyahat

Kıbrıs’ta Mutlaka Görülmesi Gereken 5 Yer

Bu yaz bir yandan bizden izlere rastlayacağınız diğer yandan da tipik bir Akdeniz adası havasını yaşatan Kıbrıs’a doğru yol alsanız nasıl olur? Hem çok tanıdık hem de bambaşka bir kültürün izlerini sürseniz mesela…

Dört mevsim muhteşem manzaralara kapı açan Kıbrıs, her haliyle görülmeye değer. Ancak bazı mirasları var ki Kıbrıs’ta görülmesi gereken yerler listesine mutlaka eklenmeli.

Devamı İçin