Kayak tatili

Eğlence, Emre Ekrem, Gezilecek Yerler, Gurme, Nereye Gitmeli?, Seyahat

Nasıl Bir Tatil İstersin? İşte Sana Birbirinden Güzel Rotalar ve Seçenekler…

Tatilin ve seyahatin birçok çeşidi var. Kimisi deniz kum ve güneşi sever kimisi kayak ve kış… Sen doğaya karışmak istersin bir başkası şehrin tam da göbeğinde olmak ister. Belki yorgunluğundan arınmak istersin. O zaman termal tatil sana iyi gelir… Bazıları sırf lezzetleri keşfetmek için bir şehre seyahat eder bazıları da iş için… Peki bu seyahatlerinde nasıl bir yerde konaklamak isterdin?

Devamı İçin
Türkiye'de kayak tatili için gidilecek yerler - Türkiye'nin en iyi kayak merkezleri
Çağla Açıkgöz, Gezilecek Yerler, Nereye Gitmeli?

Kış Macerası Başlasın… İşte Türkiye’de Öne Çıkan 10 Kayak Merkezi!

Bu kış bembeyaz karlar arasında unutulmaz bir kayak macerası yaşamak istiyorsan, Türkiye’de kayak yapılacak birbirinden güzel yerleri keşfedebilirsin. Türkiye’nin çeşitli bölgelerinde bulunan kayak merkezleri, hem profesyonel kayakçılara hem de yeni başlayanlara eşsiz deneyimler sunuyor. Karlı dağların zirvelerinde, sevdiklerinle birlikte çok özel anlar yaşamak için kış tatilini hemen şimdi planlamaya ne dersin?

Devamı İçin
Fatih Tepe, Seyahat

Çankırı’nın Tüm Güzellikleri Seni Bekliyor

Bir dağın zirvesi, bir denizin kenarı veya bir tarlanın ortası… Anadolu topraklarında nerde olursan ol, karşına nefes kesici bir doğal atmosfer mutlaka çıkar. Çankırı, muhteşem doğası, zengin termal kaynakları, yüzyıllık kültürel değerleri ve daha fazlasıyla adeta Anadolu’nun kendisi! Bu eşsiz Anadolu atmosferini yaşamak için Çankırı’da harika bir gezi planı yapmaya ne dersin?

Devamı İçin