kamp

Doğada, Emre Ekrem, Gezilecek Yerler, Nereye Gitmeli?

İzmir Kamp Alanları: İzmir’de Kamp Yapılacak Yerler

Yemyeşil ağaçlar ve otlar, tertemiz hava, bastıkça rahatlayacağın bir toprak, kuş sesleri, hafif bir esinti ve huzur… Doğa tutkunuysan hazırlan çünkü İzmir’e kampa gidiyoruz!

Doğada olmayı ve kamp yapmayı sevenlerin uğrak yerlerinden biri olan İzmir; her mevsimde bu imkanı bulabileceğin kentlerden biri. İster deniz kenarında ister ormanlık alanda, göl kenarında ya da şehre yakın bir yerde… İzmir’de hepsi seni bekliyor.

Devamı İçin
Doğada, İrem Bayrak, Nereye Gitmeli?

Göçebe Tatilciler İçin En Güzel Karavan Kamp Alanları

Karavanla yola çıkmak dilediğin yeri bir süreliğine de olsa evin haline getirmek gibi bir şey. Gözüne hoş gelen bir nehrin kenarı, nefes kesen dağ manzaralarının karşısı ya da huzurlu bir deniz kıyısı… “İşte burası!” dediğin yere karavanını çekip, dilediğin süreyi orada geçirmek gibisi yok. Buna kaplumbağa misali evini sırtında taşımak mı dersin, Oğuzlar gibi yaydan fırlayan okun düştüğü yere çadır kurmak mı? Her ikisi de karavan hayatı için uygun gibi duruyor çünkü karavanla doğada kuş gibi özgürsün. Eğer “Bana çadır yeter!” diyorsan en güzel kamp alanları için buraya tıklayabilirsin. Peki, görünce frene basacağın, karavanını park edeceğin o güzel yerler nerede? Hadi, asıl meseleye gelelim!

Devamı İçin
Doğada, İrem Bayrak, Spor

Kış Kampı Rehberi: Kışın Kamp Yapılacak En İyi Yerler

İlk Kez Kış Kampı Yapacaklara Tavsiyeler

Kamp yapmak yazın ayrı kışın ayrı güzel ama her mevsime göre farklı bir hazırlık gerektiriyor. Tahmin edersin ki özellikle kış kampı yaparken daha çok malzemeye ve ekipmana ihtiyacın var. Bununla birlikte bilmen gereken birkaç önemli nokta da var. Kamp hazırlığı nasıl yapılır öğrenmek istersen buraya tıkla! İlk kez kış kampı yapacaksan tavsiyelerimize kulak ver.

Devamı İçin
Doğada, İrem Bayrak

İstanbul’a Yakın Kamp Alanları

Şehirden kaçıp doğaya sığındığında araç gürültüleri, binalar ve stresin yerini kuş sesleri, yemyeşil ağaçlar ve huzur alır. Bir anda zamanın yavaşladığını, ritminin sakinleştiğini ve iyi hissettiğini fark etmeye başlarsın. Bu etkiyi yaşamak için kamp yapmalısın! Özellikle İstanbul gibi kalabalık şehirlerde doğaya açılıp kamp yapmak büyük bir lüks. Şehrin içinde ve şehre yakın birçok kamp alanı bulunuyor. Gece gündüz doğanın kucağında olmaya hazırsan yazının devamını oku, şehre yakın kamp alanlarını öğren!

Devamı İçin