İstanbul

Doğada, Gezilecek Yerler, İrem Bayrak

Doğada Yalnız Gezmeyi Sevenlerin İstanbul’da Görmesi Gereken Yerler

Enerjini çeken tüm seslerden uzaklaşmak, zihnini dinlendirmek ve kendini bulmak… Tüm bunları yapmak, yani biraz yalnız kalabilmek özellikle de İstanbul gibi kalabalık şehirlerde yaşayanlar için bir lüks. Zihni dinlendirmenin, en önemlisi de kendini dinlemenin yolu; doğayla bütünleşmekten geçiyor. Binalar, yollar ve şehrin tüm kalabalığı geride kaldıkça gürültünün yerini; kuş cıvıltıları, ağaç dallarının salınışları ve toprağın üzerindeki adımlarının tok sesleri alıyor. İstanbul’da bu huzurlu anı yaşamanın imkansız olduğunu düşünüyorsan yanılıyorsun; sürprizlerle dolu bu şehir, bize tabiatın güzelliklerini de sunuyor.

Devamı İçin
Ara tatilde nereye gidilir bayramda nereye gidilir
Çağla Açıkgöz, Nereye Gitmeli?

Ara Tatili Bayramla Birleştirip Nerelere Gitmeli?

İkinci ara tatil 17-20 Nisan tarihleri arasında ve 21 Nisan da bayramın ilk günü… Yılın bu zamanı ailece tatile çıkmak için oldukça elverişli görünüyor. Henüz bir plan yapmadıysan, şimdi tam zamanı!

Zengin bir tarih, çarpıcı doğal güzellikler, canlı bir kültür… Hangisi ilgini çekiyor? Türkiye’de görülecek yerler, yapılacak şeyler oldukça fazla. Biz senin için birkaç öneri hazırladık. Okumaya devam et ve yola çıkmak için hazırlanmaya başla.

Devamı İçin