Eğlence

Seyahat

Sonbahar Tatili İçin Türkiye’nin En İyi 6 Destinasyonu

Sıcak yaz aylarının kalabalığını ve gürültüsünü sonbaharın serinliğine ve sakinliğine bıraktığı bu aylarda, siz de bu huzur ve dinginliği tercih edenlerdenseniz, size çok güzel önerilerimiz var! Kendini dinlenmeye bırakmış bir doğa, sakin ve huzur dolu bir çevre ile sonbahar aylarında gidilebilecek 6 destinasyon sizi bekliyor!

Devamı İçin
Eğlence, Seyahat

Roma’da 24 Saat

Roma hiç 24 saatte gezilir mi? İmkanınız varsa bu muhteşem kenti tabii ki günlere yaymalısınız. Fakat vaktinizin sınırlı olduğunu düşünecek olursak, bunu yapmak asla imkansız değil. Gün boyu Roma’yı gezmek hayatınızda geçirdiğiniz en ilginç gün olacaktır. Fazla uzatmayalım, geri sayım başladı. Roma’yı keşfetmek için tam 24 saatimiz var!

Devamı İçin
Çağla Açıkgöz, Seyahat, Yazarlar

Keşfedilecek Çok Koy, Yürünecek Çok Sokak Var… Gülümseyin, Bodrum’dayız!

Yetmedi bana bu Bodrum tatili, tadı damağımda kaldı…

Nereye gideceğimiz konusunda kararsızlıklar içerisindeyken ani bir kararla rotamızı çevirdiğimiz Bodrum’dan gülümseten anılarla döndük, mutluyuz! Salaş ve kendi halinde ortamları tercih eden insanlar olarak, magazin programlarından kalma kalabalık önyargılarımız yüzünden biraz uzak mı kalmışız Bodrum’dan ne?

Devamı İçin
Seyahat

Mavi Yolculuğun Aslında Gençler İçin Ne Kadar Cazip Olduğunun 7 Kanıtı

Mavi yolculuk denilince gözünüzün önüne hemen orta yaşlı insanlar, çocuklu aileler ya da balayı çiftleri geliyor, biliyoruz. Aslında birçok açıdan sunduğu avantajlarla tam bir gençlik hareketi olabilecek gemi turlarının nasıl olup da bu grubu hakkını vererek kavrayamadığını anlamak mümkün değil. Belki hiç farkına varmadınız, belki de tek başına bildiğiniz her maddeyi bir bütün olarak bir arada düşünmediğinizden bu çıkarımı yapamadınız.

Devamı İçin
Eğlence, Seyahat

Gençlik Filmi Tadında Bir Tatil

Gençlik bu, değerini bilmek lazım. Arkadaşlarla geçirilecek tatilin tadı da eğlencesi de başka olur malum. Uzun zamandır beklediğiniz tatilinizi arkadaşlarınızla beraber özel konsept otellerde, pansiyonlarda geçirdiğinizi ya da tası tarağı ve elbette çadırınızı toplayıp doğayla haşır neşir bir kampta geçirdiğinizi düşünsenize. Arkadaşlarınızla beraber gençlik filmlerine taş çıkaracak, ilerde her yeni arkadaş ortamında ballandıra ballandıra anlatacağınız, eğlence dolu bir tatil için ambiyansı ve konsepti özel 10 tatil mekanı huzurlarınızda.

Devamı İçin
Eğlence, Seyahat

Yükselen Trend: Nehir Turları

En gözde tatil trendleri arasında dikkat çeken nehir turları; tatil denilince aklına, bütün gün plajda yatıp denize girdikten sonra akşam balkonda okey oynamak ya da hadi bir “çılgınlık” yapıp gece kulübüne gitmekten çok daha fazla şey getirenler için bambaşka bir deneyim. Nehir turları ile yaşadığınız hissin eşi benzeri yok!

Devamı İçin
Gurme, Seyahat, Tuğçe Sızan, Yazarlar

Maxx Royal Kemer’de Sizi Neler Bekliyor?

Bu yıl yaz, buralara çok geç uğradı. Mayısın bitmek bilmez yağmurları, haziran ortasında ancak dindi. Bu durumu enteresan kılansa sadece İstanbul’a özgü olmamasıydı. Yaz tatili sezonu, tüm yurtta biraz rötarlı başladı. Yazın en canlı geçtiği güney sahillerinde ve bizim cephede yaşanan heyecanı ikiye katlayan bir başka neden daha vardı. Maxx Royal Kemer Resort & Spa

Devamı İçin
Eğlence, Seyahat

Müziğin Festivali Olursa

365 güne denk gelen bir yılın her günü neredeyse bir festival var bu dünyada. Kimi kültürel, kimi yerel, kimi ise şaşırtıcı. Tüm bu etkinlikler içerisinde yaz aylarıyla birlikte kanları kaynatan müzik festivalleri oldukça iştah kabartıcı. Özellikle Avrupa’da popüler olan bu festivaller zaman zaman çok masraflı olsa da gençlerin ilgisini çekiyor. Ünlü gruplar şov yapıyor, kanlar kaynıyor, geceler gündüzlere bağlanıyor ve festivaller sizi bekliyor.

Devamı İçin