Limit Korumalı Tatil

İleri bir tarih için tatil planlıyorsunuz ama tatil tarihi yaklaşmadan, ödeme yapmak istemiyor musunuz? ETS’de tam da ihtiyacınıza uygun yepyeni bir rezervasyon seçeneği var! Limit Korumalı Tatil ile seçili otellerde yerinizi şimdi ayırtıp, ödemenizi tesise girişten önce yapmanız mümkün.

Limit Korumalı Tatil fırsatı sunan otellerde, kart limitinize takılmadan rezervasyonunuzu dilediğiniz zaman yapabilirsiniz. Rezervasyon sonrasında, tesisin kendi iptal koşuluna göre belirlenen süre içerisinde ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Süreç planladığınız gibi ilerlemez de tatile gidemezseniz, yine bu süre içerisinde rezervasyonunuzu ücretsiz olarak iptal edebilirsiniz.

Rezervasyon işleminizi gerçekleştirmek için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz:

- Konaklama yapacağınız tesisi seçtikten sonra rezervasyon işlemleri sırasında ödeme seçenekleri arasından Limit Korumalı Tatil’i seçin.

- Sonrasında sizden cep telefonu numaranızın istendiği bir ekran ile karşılaşacaksınız. Telefon numaranızı bu alana girip devam edebilirsiniz.

- Cep telefonunuza, rezervasyon işleminizi doğrulamak için bir şifre ileteceğiz. Rezervasyon adımlarında bu doğrulama şifresini ilgili alana girmeniz gerekiyor.

- Doğrulama şifrenizin onaylanmasının ardından rezervasyon işleminiz tamamlanmış olacak.

- Sonrasında ise e-posta adresinize, rezervasyon yaptığınız tesisin iptal koşullarına göre belirlenmiş olan son ödeme tarihini gösteren bir e-posta ileteceğiz. Ayrıca bu e-postada ödemenizi gerçekleştirebileceğiniz bir link yer alacak.

- Ödemenizi gerçekleştirmenizin ardından rezervasyon evraklarınız, e-postanıza gönderilecek. Belirtilen tarihe kadar ödeme yapılmadığında da rezervasyonunuz otomatik olarak iptal olacak.

Limit Korumalı Tatilin Koşulları Neler?

- Limit Korumalı Tatil, yalnızca seçili otellerde, iade edilebilir kategorisindeki rezervasyonlarda geçerlidir.

- Misafire rezervasyon işlemleri sırasında iletilen link üzerinden ödeme yapılır. Ödeme işleminin, tesisin belirlediği ücretsiz iptal tarihinden bir gün öncesine kadar yapılması gerekir.

- Ödeme işlemi yapılmadan önce odanız ayrılır, ödemenizi takiben rezervasyonunuz tamamlanır.

- Rezervasyon işlemleri sırasında iletilen son ödeme tarihine kadar ödeme yapılmamış ise rezervasyon iptal edilir.

KAMPANYA OTELLERİNİ GÖR >