Kampanya Koşulları ve Paracık ile İlgili Genel Kurallar:

  Kampanya 14 Şubat – 31 Mart 2020 tarihleri arasında Kaya Palazzo Ski & Mountain Resort’ta yapılacak en az 3 gecelik konaklamalar için Hopi üyesinin ETSTUR web sitesi, mobil uygulaması, çağrı merkezi ve 2 merkez ofisinden Hopi kimliğini tanıtarak yapacağı rezervasyonlarda geçerlidir.

  ETS ve Hopi, oda kapasitesi dolduğunda kampanyayı sona erdirebilir. Bir Hopili her bir rezervasyonu için 100 Paracık kazanır.

  Tesis ile ilgili detaylara aşağıdaki bağlantıya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

   

  Bu kampanya 7.02.2020 tarihinden önce yapılmış satın alımlar için geçerli değildir. İptal edilerek aynı kişi adına aynı veya farklı tarihlerde yapılacak tur satın alımlarında paracık kazanım hakkının dışında tutulur.

   

  Hopi kampanyası, tesislerde mevcut diğer kampanya ve aksiyonlarla birleştirilemez.

   

  Kampanyalardan faydalanmak için rezervasyon içerisinde konaklama yapacak kişilerden mutlaka birisinin Hopi kimliği ile kayıt yaptırması şartı aranır.

  Hopili alışverişte satın alınan ürün/hizmet iade edilir ya da değiştirilirse, kazanılan Paracık tutarı müşteriden geri alınır; bu işlem Hopilinin yeterli Paracık bakiyesi varsa Paracıklarından, aksi durumda iade edilen ürün/hizmetin satış bedelinden mahsup edilerek yapılır.

  Hopi'nin ödül puanı olan Paracıklar, alışverişlerde 1 Paracık 1 TL değerinde kazanılır ve kullanılır. Hopi işyerleri, ürünler ve/veya dönemler itibariyle kazanım/kullanım için farklı değerler uygulanabilir, bazı ürün gruplarında geçerli olmayabilir. Her kampanyanın koşullarına göre kazanılan Paracıklar alışverişten sonra takriben 24 saat içinde kullanılabilir hale gelir. Ancak Paracıklar, kazanıldığı alışverişi takip eden 1. yılın bittiği takvim ayının sonunda geçerliliğini yitirir.

   

  *Hopi, Paracıklar ile ilgili kuralları değiştirebilme, uygulamaya son verme haklarını saklı tutar.

KAMPANYA OTELLERİNİ GÖR