THE LAND OF LEGENDS’I KEŞFEDİN!

Kapıdan içeri ilk adımı attığınız anda gerçek hayatı geride bırakarak kendinizi The Land of Legends’ın büyülü dünyasında bulacaksınız. Güneşin gökyüzünde parladığı saatlerde parkın ihtişamlı kapısı, müzik ve su gösterileri eşliğinde hayat bulurken akşam olduğunda özel ışık efektleri, danslarıyla büyüleyen su gösteri ekibi ve rengarenk görsel yansımalarla misafirlere masalsı bir deneyim yaşatıyor.

Antalya'da konumlanan The Land of Legends, misafirlerine hayallerle dolu bir ortamda tatil imkanı sunuyor. Özel tasarımlı konuk odaları ve süitler masallardan alınan detayları yansıtıyor. Her köşesinde farklı eğlencelerin yer aldığı The Land of Legends'ta 5D sinema, çılgın nehir, dalga havuzu ve Typhoon Coaster gibi birbirinden keyifli aktivitelerle gün boyu birçok deneyimi yaşamanızı sağlıyor.

TANITIM FİLMİMİZİ İZLEYİN
Daha fazla bilgi ve rezervasyon için SİZİ ARAYALIM
Sayfada gösterilen tüm otel konaklama fiyatları, aradığınız tarih aralığı için Worldcard ile yapılacak tek ödemede geçerli olan başlangıç fiyatlarıdır. Tüm fiyatlar, ilgili üründe kontenjan olması durumunda geçerlidir. İndirimli fiyatlar bazı durumlarda diğer kredi kartları ile yapılacak tek ödemeler için de geçerli olabilir.