FOTOĞRAF & VİDEO
Walt Disney Studios® Park Park Açılış/Kapanış Saatleri
Walt Disney Studios® Park Favori Disney kahramanlarınızla tanışmak için kameranın arkasına geçme vakti geldi! Belki siz de o filmin parçası olabilirsiniz.

Front Lot®

Işıklar, Kamera, Hollywood!

Işıklar karartıldı, sahnede yıldızlar parlamaya hazır. İlk büyük filmin için settesin.
Disney Studio 1, sadece bütün parktaki en büyük bina değil, tüm tesisin en büyüklerinden biri. Parkın girişine hakim konumu ve heybetiyle misafirleri içeriye davet eden bu dev plato, misafirlerin parkın geri kalanına ulaşması için tek yoldur. Atraksiyonları, geniş atmosferi, bir butik ve restoranı ile ''Main Street'', parkı misafirlere tanıtma görevini üstlenen bir bulvar özelliği taşıyor. Ses alanına girdikten sonra, Sunset Bulvarı tarafından karşılaşacaksınız. Klasik mimariye dayanan efsanevi Hollywood sokağı “Tinsel Town” ve yukarı baktığınızda kayıtta olduğunuzu gösteren yanıp sönen kırmızı ışıklar ile Hollywood rüyanızın gerçeğe dönüşünü hissedin. Hollywood'un kendisi tarafından tasarlanan bu sette, yıldız sizsiniz!
Disney Stüdyo 1
Hareketli fotoğraf karelerinin hazırlandığı Disney Studio® ile ışıldamaya hazır olun. Unutmayın bu sefer başrolde siz varsınız.

Production Courtyard®

Film çekimleri, film setleri, stüdyo hayatı ve kostümler… Televizyon ve sinema dünyasına dair detaylar, gizemler ve sırlar burada açığa kavuşuyor.
Stitch (Canlı)
Stitch’e katılın! Uzaylı mavi dostumuzla biz dünyalıların canlı sohbet ortamı sayesinde muhteşem bir deneyim sizleri bekliyor.
Korkunç Kule ve Alacakaranlık Bölgesi (Asansör)
Hollywood Tower Hotel’in ürkütücü ortamında korkularınızla yüzleşin. 31 Ekim 1939 gecesinde yaşanan korku ve gizemi tekrar yaşamaya hazır mısınız? Hiç düşünmediğiniz bir anda 13. kattan aşağı düşebilirsiniz.
Studio Tram Tour®: Behind the Magic
Catastrophe Canyon® Waltdisney stüdyolarının kamera arkasını görmenizi sağlayacak. Kendinizi bir aktör gibi hissedebileceğiniz bu keyifli tramvay yolculuğu sizleri bekliyor.
Sihirli Sinema
Sihirli Sinema, hayallerinizin gerçeğe dönüştüğünü görebileceğiniz en doğru yer. Ve tabii mutlu son!

Toon Studio®

Özellikle çocuklar için oldukça neşeli ve eğlenceli olan bu bölümde Disney animasyonlarının renkli ve gizemli tarihine doğru bir yolculuğa çıkacaksınız.
Oyuncak Askerlerin Paraşüt Atlayışı
Dikkat! Andy’nin yüksekten uçuş macerasına katılın. “Çavuş Go Go Go!” diye bağırdığında sıkı tutunun, çünkü bir damla hızıyla düşeceksiniz. Oyuncak askerlerin paraşütle atlayışı deneyimi sizleri bekliyor.
Sinsi Köpeğin Zigzagları
Neşeli havlamalar eşliğinde, kendi kuyruğunu yakalamaya çalışan sinsi köpeğin zigzaglar çizerek ilerlemesiyle çok keyifli dakikalar geçireceksiniz.
RC Yarış Arabası
Andy’nin en hızlı arabası! Size ve ailenize adrenalin yaşatmak için özel tasarlanmış gondol şeklinde 25 metreye kadar yükselen ve dalışa geçen bu özel oyuncağı çok seveceksiniz.
Araba Yarışı
Disney Pixar’ın Arabalar animasyonundan esinlenerek hazırlanan aktivitede 4 kişi kapasiteli küçük sevimli arabalarda, Şimşek McQueen ve arkadaşlarıyla yola çıkıyoruz. Toprak yolda rakipleriniz tozunuza yetişemeyecek.
Heyecan Kızağı
Kayıp Balık Nemo ve arkadaşları ile sualtının şaşırtıcı dünyasına dalıyorsunuz. Renkli mercan kayalıkları arasından batık denizaltı ile derinlere dalarak Bruce, köpekbalığı ve arkadaşları ile yüzleşeceksiniz.
Sihirli Animasyon
Disney ruhunu size hissettiren sevimli kahramanlar Micky, Donald ve arkadaşları ile Disney klasikleri gözünüzün önünde canlanıyor.
Agrabah’ın Üzerindeki Uçan Halı
Agrabah kasabası üzerinde lambanın cini eşliğinde uçan halı seyahatine hazır mısınız? Sizin dileğiniz cin için bir emirdir.
* Hamileler kullanamaz!
Ratatouille: the Adventure®
2007 yılının en beğenilen animasyon filmlerinden Ratatouille, Disney'in eğlenceli dünyasına ilham oldu!

Filmin aşçı olma hayalleri kuran kahramanı Fare Remy'nin maceralarını Disney'in eğlencesi bol atmosferi ile buluşturan bu yeni oyun alanı, kendinizi küçücük hissedeceğiniz devasa bir mutfakta, sizi bir farenin gözünden komik ve eğlenceli maceralar yaşamaya çağırıyor.
Art of Disney® Animation
Disney’in büyüleyici tarihinin tadını çıkarın. Bazı animasyon tekniklerini bizzat deneyimleyebileceğiniz Art of Disney’de zevkli bir animasyon dersi sizi bekliyor.

Backlot®

Trenler, özel efektler, hızlı arabalar ve çılgın müzikler size derin bir nefes aldıracak. İçindeki çocuğu kaybetmeyenler, gençler ve çocuklar! Bu nefes kesen eğlenceye davetlisiniz!
Aerosmith Eşliğinde Rock’n Roller Kızağı
Aerosmith’i stüdyoda parçalarını kaydederken izleyin ve ses hızında seyahat edin! Disneyland Park’ın en hızlı rooling coaster’ı Rock’n Roller, Aerosmith şarkıları eşliğinde adrenalini ve hızı sevenleri bekliyor.
Armageddon: Özel Efektler
Texas büyüklüğünde göktaşlarının, kıyamet silahlarının, uzay araçlarının efektlerini birebir yaşabileceğiniz bu eşsiz görsel şovda gözlerinize inanamayacaksınız.

* Bazı etkinliklerin çocukları korkutabileceğini unutmayın.
Moteurs... Action! Stunt Show Spectacular®
Disney Park’ın kuşkusuz en nefes kesici gösterilerinden birisi olan Moteurs, dublörlerin arabalar ve motosikletlerle yangının içinden geçişini izleyebileceğiniz nefes kesen, seyir zevki yüksek bir şov olarak sizleri karşılıyor.
©DISNEY Copyright © 2020 Ets Ersoy Turistik Servisleri A.Ş. Tüm hakları saklıdır. | Kullanım Sözleşmesi | Gizlilik Sözleşmesi | Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Politikası
mesaj
Oteller listelenirken
lütfen bekleyiniz