Almus Şehri Sefa

Almus, Almus, Tokat

Oda Seç

Tesis, bu tarihler için fiyat belirlememiştir. Yine de bu veya benzer tesislerle ilgili bilgi almak isterseniz

Tesis Bilgileri

Tesis Bilgileri

Tesis Olanakları

 • Genel Tanıtım

  Misafirlerini küçük villa tipi evlerde ağırlayan tesis, keyifli bir konaklama vadediyor. Tesisin evlerinde; şömine, klimalı salon, mutfak, yatak odası, banyo ve teras bulunuyor. Tesiste şömine kullanımı için sınırsız odun veriliyor.

Önemli Bilgiler

 • GİRİŞ SAATİ 14:00
 • ÇIKIŞ SAATİ 12:00
 • Evcil Hayvan Kabul Ediliyor Rehber Köpek Kabul Edilir Ekstra Yatak Sağlanmaz
  Oda Sayısı
  15
  İnşaa Tarihi
  2020
  Tesiste Çocuk Misafir Kabul Edilir
 • Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

  Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

  Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

  Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.

Çevre ve Konum

Çevre ve Konum

Google Maps Konumu
 • Çevredekiler
  Niksar Kalesi Orman Evleri Milli Parkı Novada Tokat AVM Belediye Meydanı Atatürk Heykeli Çöreği Büyük Cami
 • Ulaşım
  Tokat Havalimanı Sivas Nuri Demirağ Havalimanı Niksar Otogarı Menteşe Tren İstasyonu Otobüs Durağı
 • Tarihi Yerler
  Niksar Müzesi Mezar Taşları Müzesi Melikgazi Türk İslam Medeniyetleri Taş Eserleri Açık Hava Müzesi Tokat Etnoğrafya Müzesi Tokat Belediyesi Gaziosmanpaşa Plevne Müzesi Gökmedrese Yüksek Kahve Demokrasi Müzesi Akyazı Kümbeti Kulak Tekkesi Atatürk Evi Mevlevi Hane Taşhan

Belirtilen uzaklıklar kuş uçuşu olarak hesaplanmakta olup, gerçek mesafeler değişkenlik gösterebilir.