Fiyata Dahil Olanlar

Türk Hava Yolları ile İstabul Havalimanından Dubrovnik Havalimanına gidiş - dönüş ekonomi sınıfı uçak biletleri 

Belirtilen kategori otelde kahvaltı dahil 4 gece konaklama 

Havalimanı - otel arası çift yön transfer 

Panoramik Dubrovnik şehir turu

Türkçe rehberlik hizmeti 

Tur Kodu : JTS24DBV4K

Kişi başı
{{ selectedPeriod.originalPrice.amount }} {{ selectedPeriod.originalPrice.currency }}
{{ selectedPeriod.price.amount }}

{{ selectedPeriod.price.currency }}

‘dan itibaren

Tur Programı

 1. GÜN
  İSTANBUL > DUBROVNİK > 16 Haziran 2024 Pazar

  İstanbul Havalimanı dış hatlar gidiş terminali Türk Hava Yolları kontuarı önünde saat 04.40’ta bulunma. Bilet, bagaj ve pasaport işlemlerimiz sonrasında Türk Hava Yolları’nın TK437 sefer sayılı uçuşu ile saat 07.40’ta Dubrovnik’e uçuş. Yerel saat ile 08.35’te Dubrovnik’e iniş. Pasaport ve bagaj işlemlerimizin ardından havalimanından aracımız ile panoramik Dubrovnik Şehir Turu için hareket ediyoruz. Şehir turumuza UNESCO Dünya Mirası Listesi'ne dahil olan Eski Şehir Meydanı’nı gezerek başlıyoruz. Şehrin Kulesi ve Surları, Aziz Vlah Kilisesi, Knez Köşkü, ünlü şair Gundulic'in Heykeli, tarihi Çeşme ve 14. yüzyıldan kalma Eczane göreceğimiz yerler arasında yer almaktadır. Turumuz sonrasında otelimize varışımızı takiben check-in işlemlerimizi gerçekleştirip hazır olma durumuna göre odalarımıza yerleşiyoruz. Gecelememiz Dubrovnik’teki otelimizde.

 2. GÜN
  DUBROVNİK > 17 Haziran 2024 Pazartesi

  Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında tüm gün serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberimiz tarafından düzenlenecek ekstra Elafiti Adaları Turuna katılabilirler. Gecelememiz Dubrovnik’teki otelimizde

  Ekstra Gezi Elafiti Adaları Turu | Yetişkin : 75 EUR   | Çocuk : 50 EUR

  Koločep Adası'na varışın ardından yüzme vs. gibi aktiviteler için serbest zaman veriyoruz. Ardından Suđurađ Köyü’nü keşfederek Šipan Adası'na hareket ediyoruz. Bireysel aktiviteler için serbest zamanın ardından gemide öğle yemeği yiyerek Lopud Adası'na hareket ediyoruz. Lopud Adası’nda da deniz ve güneşin keyfini çıkardıkatn sonra Dubarovnik’e geri dönüyoruz.

 3. GÜN
  DUBROVNİK > 18 Haziran 2024 Salı

  Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberimiz tarafından düzenlenecek ekstra Ston ve Korcula Adası Turuna katılabilirler. Gecelememiz Dubrovnik’teki otelimizde.

  Ekstra Gezi Ston ve Korcula Adası Turu | Yetişkin : 70 EUR   | Çocuk : 45 EUR

  Pitoresk bir kasaba görünümünde olan Korčula Adası'na giden feribota binerek adaya varıyoruz. Orta çağ binaları, Venedik sarayları ve büyüleyici meydanları gezdikten sonra Marko Polo Müzesi’ni de ziyaret ediyoruz. Ardından bir başka Ortaçağ kasabası olan Ston Adası’na geçiyoruz. Ston Adası 5.5 km uzunluğunda şehir surlarıyla çevrilidir ve bu surlar Çin Seddi’nden sonra dünyanın en uzun surlarıdır.

 4. GÜN
  DUBROVNİK > 19 Haziran 2024 Çarşamba

  Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberimiz tarafından düzenlenecek ekstra Mostar & Poçitel Turuna katılabilirler. Gecelememiz Dubrovnik’teki otelimizde.

  Ekstra Gezi Mostar & Poçitel Turu | Yetişkin : 65 EUR   | Çocuk : 35 EUR
 5. GÜN
  DUBROVNİK > İSTANBUL > 20 Haziran 2024 Perşembe

  Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında check-out işlemlerimizi gerçekleştirip, transfer saatine kadar serbest zaman. Rehberimizin bildireceği transfer saatinde havalimanına doğru hareket ediyoruz. Bilet, bagaj ve pasaport işlemlerimiz sonrasında Türk Hava Yolları’nın TK440 sefer sayılı uçuşu ile saat 21.00’ta İstanbul’a uçuş. Yerel saat ile 23.50’te İstanbul Havalimanı’na iniş ve turumuzun sonu. Bir sonraki keyifli gezimizde buluşmak üzere veda ediyoruz.

  Daha Fazla Gün Görüntüle Daha Az Gün Görüntüle

  Ücrete Dahil Olan Hizmetler

  Türk Hava Yolları ile İstabul Havalimanından Dubrovnik Havalimanına gidiş - dönüş ekonomi sınıfı uçak biletleri 

  Belirtilen kategori otelde kahvaltı dahil 4 gece konaklama 

  Havalimanı - otel arası çift yön transfer 

  Panoramik Dubrovnik şehir turu

  Türkçe rehberlik hizmeti 

  Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

  Yurt dışı çıkış harcı

  Dahil olduğu belirtilmeyen tüm müze ve örenyeri giriş ücretleri

  Ekstra turlar

  Kişisel harcamalar

  Vize

  Seyahat sağlık sigortası

  Bahşişler (İsteğe bağlı)

  Tur Lideri

  *İlgili tur, bölge karşılamalı olup, farklı acente misafirlerinin katılımına açık bir programdır. ETS TUR misafirleri, ETSTUR sorumluluğundadır. Rehberlik hizmeti varılan bölge başlangıçlıdır.

  *Tur programı dâhilinde, havalimanı transferleri ve panoramik şehir turu süresince Türkçe rehberlik & asistanlık hizmeti mevcuttur.

  *Programda belirtilen panoramik şehir turları, şehirlerin genel tanıtımı için düzenlenen ve araç içinden rehber anlatımıyla panoramik olarak yapılan müze, ören yeri girişlerini içermeyen en fazla 2-3 saatlik turlardır.

  * Panoramik turlar ve programda belirtilen diğer turlar, tura denk gelen gün ve saatte yerel otoriteler tarafından gezilecek yerlerin kapatılması, herhangi bir etkinlik nedeniyle güzergâh üzerindeki yolların kapalı olması ya da hava şartları nedeniyle turun yapılması imkânsız hale geldiği durumlarda bahse konu turların yapılamamasından acentamız sorumlu değildir.

  *Tur programında belirtilen ekstra turlara yeterli katılım sağlandığı takdirde yapılmaktadır. Yeterli katılım sağlanamadığı takdirde tur fiyatlarında değişiklik söz konusu olabilir. Rehber içeriği aynı kalmak şartı ile extra turların günlerinde değişiklik yapabilir.

  İptal Şartları

  Turun Kalkış tarihinden 30 gün öncesine kadar cezasız iptal hakkı bulunmaktadır

  Gezi için yeterli katılım sağlanamadığı takdirde; acentanın son iptal bildirim tarihi, gezi hareket tarihinden 20 gün öncesi olarak belirlenmiştir. Böyle bir durum geliştiğinde iptal bilgisi misafire iletilir. Etstur, misafirin doğrudan otel ile iletişime geçerek yaptığı herhangi bir değişiklik veya iptal işlemi için sorumluluk kabul etmeyecektir. Bu durumda Etstur ’un iptal koşulları geçerli olacaktır.

  Vize

  Umama mahsus pasaport sahibi T.C. vatandaşları için vize uygulaması vardır. 

  Pasaportların dönüş tarihinden itibaren minimum 6 ay geçerlilik süresinin olması gerekmektedir.

  Gümrük geçişlerinde ve sınır kapılarında, pasaportunuza giriş-çıkış kaşesi basılabilmesi için, pasaportunuzda en az 6 boş sayfa olması gerekmektedir. Vize alınmış olması veya vize gerektirmeyen pasaporta sahip olunması, ülkeye giriş ve çıkış yapılabileceği anlamına gelmeyip, pasaport polisinin sizi ülkeye giriş izni vermeme veya ülkeden çıkarmama yetkisi bulunmaktadır. Acentemizin bu konuda herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

  18 yaşından küçük misafirlerin tek başlarına ya da anne ve babadan sadece bir tanesi ile seyahat etmesi durumunda hem anneden hem de babadan noter onaylı muvafakatname alması gerekmektedir. 

  Önemli Notlar

  *İlgili tur, bölge karşılamalı olup, farklı acente misafirlerinin katılımına açık bir programdır. ETS TUR misafirleri, ETSTUR sorumluluğundadır. Rehberlik hizmeti varılan bölge başlangıçlıdır.

  *Çocuk ücretlendirmesi, aynı odada 2 yetişkin olması durumunda uygulanmaktadır. 1 Yetişkin + 1 Çocuk olması durumunda 2 yetişkin fiyatı uygulanmaktadır.

  *İlgili tur programında belirtilen otel/oteller “ve benzeri” olup, nihai otel, Tur Düzenleyicisi tarafından belirlenerek kesinleşecek ve tur kalkış tarihinden 48 saat önce bildirilecektir.

  *Seyahat voucher belgeniz ile beraber uçak biletinizin seyahat süresince yanınızda bulunması gerekmektedir. Bu evrakların yanınızda olmaması durumunda ülkeye girişlerde sıkıntı yaşanabilmektedir. Acentemizin bu konuda herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

  *Uçuş saatinden minimum 3 saat öncesinde belirtilen havalimanında olunması gerekmektedir.

  *Misafirler online check in işlemini uçuştan 24 saat öncesinden kendileri yapmakla yükümlü olup havayolunun atamış olduğu koltuk üzerinden ilerleyebilir veya uçağın müsaitliği doğrultusunda ücretini ödeyerek önceden koltuk seçimini yapabilirler. Kimi hava yolları grup rezervasyonlarında online check-in ve koltuk seçimine izin vermemektedir. Misafirlerimizin koltuk isteklerini (Müsaitliğe göre) check-in esnasında kontuar yetkilisine belirtmeleri gerekmektedir.

  *Gidilen ülkedeki yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen/verilemeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Bu gezilerin ya da turların yapılamamasından acentemiz sorumlu değildir. Programda belirtilen şehir turu panoramik olarak yapılacak olup, herhangi bir ören yeri/müze giriş ücreti fiyatlara dâhil değildir.

  *Otellere giriş saati gidilen şehrin yerel saati ile 14:00 / 15:00 ; çıkış saati ise 12:00'dır.

  *Yatak tipi garanti edilemeyip, müsaitliğe bağlı olarak tahsis edilmektedir.

  *Oteller check-in esnasında kredi kartınızdan olası harcamalarınız adına belli bir miktar bloke edebilir.

  *Uçak biletleri pasaportta geçen isim/soy isim, doğum tarihi, T.C. kimlik numarası ve pasaport detaylarına göre kesilmektedir. Bu bilgilerin hatalı bildirilmesi durumunda acentemizin bu konuda herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

  *İç hat uçuşunu kendileri alan misafirlerimiz, uçuşun gecikmesi halinde ana uçuşa yetişilemezse acentamızın bu konuda bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

  *İç hat bağlantısını kendisi alan misafirlerimizin olası tur iptali ya da uçuş tarih ve saat değişikliklerinde mağduriyet yaşamaması için cezasız iptal edilebilir ya da değişiklik yapılabilir sınıftan iç hat bileti almaları önerilir. Aksi durumda acentamızın bu konuda bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

  *Uçak biletlerinde gidiş uçağına binilmediği/kullanılmadığı durumlarda dönüş uçuşu havayolu sistemi tarafından otomatik olarak iptal edilmektedir.

  *Tüm havayollarının, uçuş günü ve saati ile ilgili değişiklik yapma hakkı olduğu gibi bagaj taşıma kurallarını acente/yolcu bildirmeksizin değişiklik yapma hakkı bulunmaktadır.

  Gezilecek Yerler