Fiyata Dahil Olanlar

Türk Hava Yolları ile İstanbul Havalimanından Bali Denpasar Ngurah Rai Havalimanına gidiş dönüş ekonomi sınıfı uçak biletleri 

5* Intercontinental Bali otelde kahvaltı dahil 6 gece konaklama

Havalimanı - otel arası çift yön transfer hizmeti 

Deneyimli ETS Tur rehberi eşliğinde Türkçe rehberlik hizmeti 

Tur Kodu : JTS24B6KBT

Kişi başı
{{ selectedPeriod.originalPrice.amount }} {{ selectedPeriod.originalPrice.currency }}
{{ selectedPeriod.price.amount }}

{{ selectedPeriod.price.currency }}

‘dan itibaren
REZERVASYON YAP

Tur Programı

 1. GÜN
  İstanbul - Bali (17 Haziran)

  İstanbul Havalimanı Dış Hatlar Terminalinde bilet, pasaport ve check-in işlemlerinden sonra Türk Havayollarının TK66 sefer sayılı uçuşu ile 01.50 de Bali Adası’nın başkenti Denpasar’a hareket. Uçakta gece yolculuğu. (Uçuş 16 Haziran’ı 17 Haziran’a bağlayan gece yarısı gerçekleşecektir. Havalimanında 16 Haziran gecesi bulunulması gerekmektedir)

  Yaklaşık 12 saat sürecek olan uçuşun ardından, yerel saat ile 19:15’de Denpasar’a varış. Pasaport ve bagaj alım işlemlerinin ardından, bizi bekleyen özel aracımız ile, Bali’nin en güzel plajlarından birinde olan otelimize transfer ve yerleşme. Geceleme otelimizde.

 2. GÜN
  Bali (18 Haziran)

  Kahvaltıdan sonra serbest zaman. Deniz güneş ve kumdan istifade fırsatı. Dileyen misafirlerimiz; ekstra olarak düzenlenecek olan Uluwatu Tapınağı ve Keçak Dansı Turuna katılabilirler. Geceleme otelimizde.

  Ekstra Gezi Uluwatu Temple & Kecak Dansı Turu | Yetişkin : 65 USD   | Çocuk : 65 USD

  Saat 16.00 gibi otelimizin lobisinden hareketle başlayan tur; yarım saatlik bir yolculuk sonunda Uluwatu Bölgesine varmamız ile devam eder. Uluwatu Tapınağına belinize Mayala Peştemali (sarong) sarıldıktan sonra giriş yapabiliyorsunuz. Tapınağın kalbine gelmeden geçilen yolda, tapınağa bekçilik eden maymunları görüp fotoğraflayabilirsiniz. Tapınağın içine girdikten sonra ise büyülü Hint Okyanusunu ve 70 metre yükseklikten sizleri etkisi altına alacak okyanus dalgalarını izlemekten büyük keyif duyacaksınız. Saat 18.00 de Keçak dansını günbatımı ile birlikte izleyip, bu muhteşem atmosferde bambaşka duygulara kapılacaksınız. Dans bitiminde bizi bekleyen aracımızla otelimize geri dönüyoruz.

 3. GÜN
  Bali (19 Haziran)

  Sabah kahvaltısından sonra serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz; ekstra olarak düzenlenecek olan Kintamani Turu’na katılabilirler. Geceleme otelimizde.

  Ekstra Gezi Öğle Yemekli Kintamani Turu | Yetişkin : 80 USD   | Çocuk : 80 USD

  Tam gün sürecek bu turda; sabah erken lobiden hareketle, önce Batu Bulan’daki Barong dansını izleyip, ardından Endonezya’nın milli kültürü olarak UNESCO tarafından onaylanmış batik işçiliğinin yapıldığı atölyeleri geziyoruz. Buradaki kısa molalarımızın ardından Kintamani bölgesine doğru devam ediyoruz. Kintamani bölgesine vardığımızda, Volkanik Batur dağı ve gölü manzarasında açık büfe öğle yemeğimizi alıyoruz. Dönüş yolunda, Bali’ye özgü tropikal meyvelerin ve baharatların yetiştirildiği botanik bahçelerini geziyoruz. LUWAK kahvesinden de tadabileceğimiz bu molamız sonrası; Bali’nin dünyaca ünlü pirinç teraslarına nazır fotoğraf molasının veriyoruz. Tegallalang pirinç teraslarının ardından, Tampak Siring Tapınağı ve Ubud maymun ormanlarını görüp; Bali Adasını ve kültürünü özümsemiş olarak otelimize geri dönüyoruz. Turumuz takriben 9 saat sürmektedir.

 4. GÜN
  Bali (20 Haziran)

  Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Rafting ve Fil Safari turuna katılabilirler. Geceleme otelimizde. 

  Ekstra Gezi Rafting + Fil Safari Turu | Yetişkin : 195 USD   | Çocuk : 195 USD

  Tam gün sürecek bu turumuzda sabah 08:30 lobiden hareketle önce adanın kuzeyindeki Ubud bölgesinde bulunan rafting noktasına gidiyoruz. Ön bilgilendirmeden sonra rafting parkurumuzda eğlencenin tadını çıkarıyoruz. (Herkesin kolaylıklar katılımcı olabileceği seviyededir) Rafting sonrası açık büfe öğle yemeğimizi yine burada alıyoruz. Daha sonra fil safari alanı olan Taro Parkına devam ederek; burada yaklaşık 30 dakika sürecek olan fil gezintisini gerçekleştiriyoruz. Bu eğlenceli geçecek turumuzun ardından, otelimize dönüş ve serbest zaman.

 5. GÜN
  Bali (21 Haziran)

  Sabah kahvaltısından sonra serbest zaman. Deniz, güneş ve kumun tadını çıkarabilir ya da meşhur Bali masajını deneyimleyebilirsiniz. Dileyen misafirlerimiz öğleden sonra ekstra Taman Ayun & Tanah Lot Turuna katılabilirler.Geceleme otelimizde.

  Ekstra Gezi Taman Ayun & Tanah Lot Turu | Yetişkin : 65 USD   | Çocuk : 65 USD

  Tam günlük bu tur için, sabah saatlerinde lobiden hareket ediyoruz. Taman Ayun Tapınağını ve çevresini ziyaretimiz ile başlıyoruz.  Taman Ayun Tapınağı’ndan sonra Bali’nin simgelerinden, okyanusun üstünde bir kayaya inşa edilmiş olan Tanah Lot Tapınağına varıyoruz. Burada gün batımını izlendikten sonra otele dönüyoruz.

 6. GÜN
  Bali (22 Haziran)

  Sabah kahvaltısından sonra serbest zaman. Deniz, güneş ve kumun tadını çıkarabilir ya da meşhur Bali masajını deneyimleyebilirsiniz. Dileyen misafirlerimiz ekstra Handara Iconic Gate & Ulun Danu Beratan Tapınağı Turuna (öğle yemekli) katılabilirler. Geceleme otelimizde.

  Ekstra Gezi Handara Iconic gate & Ulun Danu Beratan Tapınak Turu | Yetişkin : 85 USD   | Çocuk : 85 USD

  Bu turumuzda, Bali’nin sembol Tapınaklarından Ulun Danu Beratan görülecek; ardından fotoğraf çekilmek için uzun kuyrukların oluştuğu Handara Kapısı ziyaret edilecektir. Tapınak ziyaretleri arasında öğle yemeği molası Handara Golf Resort’de alınacaktır.

 7. GÜN
  Bali - İstanbul (23 Haziran)

  Sabah kahvaltısından sonra serbest zaman. Öğlen 12.00 de otelden check out yapılacaktır. Akşamüzeri dönüş uçağınız için havaalanına transfer. Türk Havayolları’nın TK67 sefer sayılı uçuşu ile İstanbul’a hareket. Uçakta gece yolculuğu.

  24 Haziran sabahı yerel saat ile 05.00’de İstanbul’a varış ve turumuzun sonu.

  Daha Fazla Gün Görüntüle Daha Az Gün Görüntüle

  Ücrete Dahil Olan Hizmetler

  Türk Hava Yolları ile İstanbul Havalimanından Bali Denpasar Ngurah Rai Havalimanına gidiş dönüş ekonomi sınıfı uçak biletleri 

  5* Intercontinental Bali otelde kahvaltı dahil 6 gece konaklama

  Havalimanı - otel arası çift yön transfer hizmeti 

  Deneyimli ETS Tur rehberi eşliğinde Türkçe rehberlik hizmeti 

  Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

  Yurt dışı çıkış harcı 

  Kapı vizesi (yaklaşık 35USD) 

  Turizm vergisi (yaklaşık 10 USD) 

  Ekstra tur 

  Kişisel harcamalar 

  Tur Lideri

  * Tur programı dahilinde İstanbul havalimanı buluşmalı, Deneyimli ETS Tur rehberi eşliğinde Türkçe rehberlik hizmeti sağlanacaktır.

  * Panoramik turlar ve programda belirtilen diğer turlar, tura denk gelen gün ve saatte yerel otoriteler tarafından gezilecek yerlerin kapatılması, herhangi bir etkinlik nedeniyle güzergâh üzerindeki yolların kapalı olması ya da hava şartları nedeniyle turun yapılması imkânsız hale geldiği durumlarda bahse konu turların yapılamamasından acentamız sorumlu değildir.

  *Tur programında belirtilen ekstra turlara yeterli katılım sağlandığı takdirde yapılmaktadır. Yeterli katılım sağlanamadığı takdirde tur fiyatlarında değişiklik söz konusu olabilir. Rehber içeriği aynı kalmak şartı ile extra turların günlerinde değişiklik yapabilir.

  İptal Şartları

  Turun Kalkış tarihinden 30 gün öncesine kadar cezasız iptal hakkı bulunmaktadır

  İPTAL ŞARTLARI
  Gezi için yeterli katılım sağlanamadığı takdirde; son iptal bildirim tarihi, gezi hareket tarihinden 20 gün öncesi olarak belirlenmiştir. Böyle bir durum geliştiğinde iptal bilgisi misafire iletilir. Etstur, misafirin doğrudan otel ile iletişime geçerek yaptığı herhangi bir değişiklik veya iptal işlemi için sorumluluk kabul etmeyecektir. Bu durumda Etstur’un iptal koşulları geçerli olacaktır.

  Vize

  T.C vatandaşları için kapı vize uygulaması bulunmaktadır. 

  Pasaportların dönüş tarihinden itibaren minimum 6 ay geçerlilik süresinin olması gerekmektedir.

  Gümrük geçişlerinde/sınır kapılarında, pasaportunuza giriş-çıkış kaşesi basılabilmesi için, pasaportunuzda en az 2 sayfalık boş alan olması gerekmektedir.

  Pasaport resmi bir belge niteliğinde olup herhangi bir şekilde zedelenmiş, kirlenmiş, özellikle dikişte veya sayfalarında yırtık olması gibi sebeplerden dolayı pasaport polisi sizi ülkeye sokmama yetkisine sahiptir. Böyle bir durumda sorumluluk yolcuya aittir.

  Önemli Notlar

  *İlgili tur deneyimli ETS Tur rehberi ile İstanbul Havalimanı buluşmalıdır. 

  *Çocuk ücretlendirmesi, aynı odada 2 yetişkin olması durumunda uygulanmaktadır. 1 Yetişkin + 1 Çocuk olması durumunda 2 yetişkin fiyatı uygulanmaktadır.

  *Seyahat voucher belgeniz ile beraber uçak biletinizin seyahat süresince yanınızda bulunması gerekmektedir. Bu evrakların yanınızda olmaması durumunda ülkeye girişlerde sıkıntı yaşanabilmektedir. Acentemizin bu konuda herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

  *Uçuş saatinden minimum 3 saat öncesinde belirtilen havalimanında olunması gerekmektedir.

  *Gidilen ülkedeki yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen/verilemeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Bu gezilerin ya da turların yapılamamasından acentemiz sorumlu değildir. Programda belirtilen turlar panoramik olarak yapılacak olup, herhangi bir ören yeri/müze giriş ücreti fiyatlara dahil değildir.

  *Otellere giriş saati gidilen şehrin yerel saati ile 14:00 / 15:00 ; çıkış saati ise 12:00'dır. 

  *Misafirler online check in işlemini uçuştan 24 saat öncesinden kendileri yapmakla yükümlü olup havayolunun atamış olduğu koltuk üzerinden ilerleyebilir veya uçağın müsaitliği doğrultusunda ücretini ödeyerek önceden koltuk seçimini yapabilirler. Kimi hava yolları grup rezervasyonlarında online check-in ve koltuk seçimine izin vermemektedir. Misafirlerimizin koltuk isteklerini (Müsaitliğe göre) check-in esnasında kontuar yetkilisine belirtmeleri gerekmektedir.

  *Uçak biletleri pasaportta geçen isim/soy isim, doğum tarihi, T.C. kimlik numarası ve pasaport detaylarına göre kesilmektedir. Bu bilgilerin hatalı bildirilmesi durumunda acentemizin bu konuda herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

  *İç hat uçuşunu kendileri alan misafirlerimiz, uçuşun geçikmesi halinde ana uçuşa yetişilemezse acentamızın bu konuda bir sorumluluğu bulunmamaktadır. 

  *İç hat bağlantısını kendisi alan misafirlerimizin olası tur iptali ya da uçuş tarih ve saat değişikliklerinde mağduriyet yaşamaması için cezasız iptal edilebilir ya da değişiklik yapılabilir sınıftan iç hat bileti almaları önerilir. Aksi durumda acentamızın bu konuda bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

  *Uçak biletlerinde  gidiş uçağına binilmediği/kullanılmadığı durumlarda dönüş uçuşu havayolu sistemi tarafından otomatik olarak iptal edilmektedir.

  *Tüm havayollarının, uçuş günü ve saati ile ilgili değişiklik yapma hakkı olduğu gibi bagaj taşıma kurallarını acente/yolcu bildirmeksizin değişiklik yapma hakkı bulunmaktadır.

   

  Gezilecek Yerler

  Ekstra Turlar