Fiyata Dahil Olanlar

Türk Hava Yolları ile istanbul Havalimanı – Sharm El Sheikh – istanbul Yeni Havalimanı gidiş dönüş Ekonomi Sınıfı Uçak Biletleri

Seçilen otel kategorisinde 5 gece Konaklama

Havalimanı – otel arası çift yön transfer Hizmeti

Asistanlık Hizmeti

Tur Kodu : JTS24S5TK1

Kişi başı
{{ selectedPeriod.originalPrice.amount }} {{ selectedPeriod.originalPrice.currency }}
{{ selectedPeriod.price.amount }}

{{ selectedPeriod.price.currency }}

‘dan itibaren

Tur Programı

 1. GÜN
  İstanbul

  İstanbul Yeni Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali’nde Türk Havayolları kontuarı önünde SAAT 19:00’da bulunma. Havaalanında çıkış işlemlerini bitirdikten sonra Türk Havayolları’nın tarifeli uçuşu TK 700 ile 22:00’da Mısır’ın egzotik tatil destinasyonu Sharm El Sheikh’e hareket.  Yerel saat 23:50’de varışımızın ardından otelimize hareket.


   

 2. GÜN
  Sharm El Sheikh

  Sabah kahvaltısının ardından gün içerisinde rehberimiz tarafından otelde ziyaret edilerek Sharm El Sheikh’de yapabileceğiniz turlar ve aktiviteler hakkında bilgilendirileceksiniz. Günümüzün devamında otelinizdeki aktivitelerin tadını çıkabilir, Eşsiz denizin keyfine varabilirsiniz. Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan turlara katılabilirler.  Geceleme otelimizde.

  Ekstra Gezi Tekne İle Ras Mohamed Turu Öğle Yemekli | Yetişkin : 55 USD   | Çocuk : 30 USD

  Kızıldeniz'in en önemli rezerv alanlarından Ras Mohammed Milli Parkı içinde bulunan el değmemiş mercan resifleri ve canlı su altı dünyasını yakından keşfedeceğiniz bir tekne gezisine davetlisiniz! Otelinizden alınacak ve Ras Mohammed Doğal Parkı'ndan turunuza başlayacaksınız. Mercan resiflerinde dalgıç rehberler eşliğinde şnorkel ile yüzme yapabilirsiniz. Ayrıca "White Island" olarak adlandırılan ve deniz üzerinde doğal oluşum ile meydana gelen beyaz kum adasına uğranılacaktır. Burada resim çektirebilir ve şifalı olduğuna inanılan kumları ile kendinize bakım yapabilirsiniz. Öğle yemeği tur esnasında açık büfe olarak alınacaktır. Meşrubatlar yemeğe dahildir. Ayrıca yemek sonrasında mevsimsel meyve ikramı yapılmaktadır. *Açık Büfe Menüsü : Salata Büfesi + Izgara Tavuk + Izgara Köfte + Patates Kroket + Pilav + Makarna + Tatlı ** Maske+Palet+Şnorkel geziye katılım için zorunlu UAE | Turkey | Egypt olmamakla birlikte, dileyenler tur başlamadan kiralama yapabilir. Günlük kiralama ücreti parça başı ortalama 3$'dır. ***White Island Ocak ve Şubat aylarında deniz suyunun yükselmesi nedeniyle görülememektedir.

  Ekstra Gezi Super Sharm Turu Öğle Yemekli | Yetişkin : 90 USD   | Çocuk : 60 USD

  Otelinizden alınarak başlayacak ve yaklaşık 2 saat sürecek aksiyon dolu Safari turuna başlıyoruz. Ardından Sharm limanına geçiş sağlayarak limandan Kızıldeniz’de yapacağımız tekne turu için teknemize biniş sağlıyoruz. Öğle yemeğimizi teknede Kızıldeniz’in lezzetli deniz ürünleri ile gerçekleştiriyoruz. Deniz ve güneşin keyfini çıkarıp dileyen misafirlerimiz ekstra olarak dalış yapabilirler. Sonrasında limana dönüş yaparak bizleri bekleyen aracımızla otelimize geri dönüş sağlıyoruz.

  Ekstra Gezi Sea Scope (Deniz Gözlemi) Turu | Yetişkin : 50 USD   | Çocuk : 35 USD

  Bölgenin en lüks, yarı denizaltı denilen 80 kişilik Royal SeaScope alt bölümü cam seyir tekneleriyle gerçekleştirilen ve 2 saat boyunca Kızıl Deniz'in 3 metre altında ıslanmadan müthiş deniz yaşamını gözlemleyebileceğiniz harika deniz altı seyahati. Çocuklu ailelere tavsiye edilir..

  Ekstra Gezi Dahab Turu Öğle Yemekli Atv ve Deve Safari Dahil (Otobüs ile ulaşım | Yetişkin : 95 USD   | Çocuk : 65 USD

  Mısır’ın gizli kalmış cenneti olan Dahab ‘ın eşsiz kanyonlarını ve Kızıldeniz’in keyfini çıkartmaya hazır mısınız? Otellerimizden alınarak sınır kapısından geçtikten sonra Kızıldeniz’in en güzel koylarından birisi olan 3 Havuz bölgesini görüyoruz. Buradan çöle geçerek Atvler ile sürüş yaparak Kanyon’a varışımız gerçekleşiyor. Kanyonda vereceğimiz kısa bir fotoğraf molasından sonra Oasis bölgesine geçiş yapıyoruz ve burada çay ikramımızı alarak deve safarisi yapıyoruz. Ardından Mavi Lagün’ki Lagoona Hotel’e geçiş yaparak burada şezlongumuzu ve havlumuzu alıp güneşin ve denizin keyfini çıkartabilirsiniz (Soft içeçekler dahildir) . Sonrasında öğle yemeğimiz için belirlediğimiz restoranımıza giderek bizim için hazırlanmış olan menümüzü alıyoruz(Tercihinize göre balık, köfte veya tavuk menü, 1 su ve 1 soft içeçek). Vereceğimiz şehir içindeki serbest zamanda çarşıda gezip alışveriş yapabilirsiniz. Keyifli gezimizin bitimi ile birlikte otelimize transfer

  Ekstra Gezi ATV Çöl Safari | Yetişkin : 50 USD   | Çocuk : 50 USD
  Ekstra Gezi Black Pearl Konsept Tekne Turu Dalış ve Öğle Yemekli // 75 USD Kişi Başı Yetişkin | Yetişkin : 75 USD   | Çocuk : 55 USD

  Otellerinizden alınarak Sharm limanına geçiş sağlayarak limandan Kızıldeniz’de yapacağımız tekne turu için Konsept Karayip Korsanları temalı teknemize biniş sağlıyoruz. Dileyen misafirlerimiz Kızıldeniz’in eşsiz denizinin keyfini çıkarabilir, güneşlenebilir, mercanlarını ,deniz altındaki güzellikleri Maske, Palet, Şnorkel ve Dalış ile deneyimleyebilir ve unutulmaz fotoğraflar çekilebilir. Çocuklu aileler için de bebek bakıcıları teknemizin hizmetleri arasında yer alırken teknedeki animasyonlarla keyif dolu vakit geçirebilirsiniz. Öğle yemeği tur esnasında açık büfe olarak alınacaktır. Meşrubatlar yemeğe dahildir.

  Ekstra Gezi Kırmızı Şehir ‘Petra’ Turu Öğle Yemekli (Otobüs ve Feribot ile ulaşım ) | Yetişkin : 350 USD   | Çocuk : 325 USD

  UNESCO Dünya Miras Alanı ve Dünya’nın Yeni 7 Harikası arasında yer alan antik bir hazine şehri olan Petra yolculuğuna hazır mısınız? Otellerimizden alınarak Taba limanına geçiş sağlıyoruz. Taba-Aqaba arasında 1 saatlik feribot yolculuğu sonrasından bizleri bekleyen aracımızla Lut gölüne kurulmuş Petra Antik Şehir’ine varışımızı gerçekleştiriyoruz. Kaya bloklarına oyulmuş barınma yerleri, tapınakları, kaya mezarları, su kanalları, tiyatroları, sütunlu sokakları ve ilkel barajlarıyla çok sayıda şaşırtıcı yapıya ev sahipliği yapan Ürdün’ün gözde antik şehri olan Petra’da geçireceğimiz 12 km keyifli bir yürüyüş ve fotoğraf molalarından sonra öğle yemeğimizi alacağımız açık büfe restoranımıza geçiş yapıyoruz. (Açık büfe oriental yemekler ve 1 şişe su). Öğle yemeğinden sonra Petra şehrinden tekrardan Aqaba limanına hareket edip Aqaba-Taba limanı arası keyifli bir feribot yolculuğu sonrası bizleri bekleyen aracımıza binerek otellerimize dönüş sağlıyoruz.

  Ekstra Gezi Lost Land Turu Öğle Yemekli(Otobüs ile ulaşım ) | Yetişkin : 115 USD   | Çocuk : 115 USD

  Sinai Çölü ve Kızıldeniz ‘in derinliklerine yolculuğa için hazır mısınız? Otellerimizden alınışın ardından Nuweiba ve Taba şehirlerinin arasında yer alan Cole Bölge ‘sine varışımız gerçekleşiyor. Cole bölgesinde beyaz kumlarla kaplı çöl de Jeep,Atv ve Deve safarisi, renkli kanyonların arasında yürüyüş yaparak Bedevi kampına varışımız gerçekleşiyor Burada bedevi kahvaltısı ve çay UAE | Turkey | Egypt ikramımızdan sonra Taba şehrine doğru yola çıkıyoruz. Akabe körfezi yakınında yer alan Mısır’ın Kızıldeniz Riviearası’nın en kuzeyinde yer alan Taba şehrinden tekne turuna başlıyoruz. Mısır, Ürdün ve Suudi Arabistan’ın kesişim noktası olan denizde yüzme molalarının ardından teknede Kızıldeniz’in en güzel deniz ürünlerinin yer aldığı öğle yemeğimizi alıyoruz. Tekne turumuzun ardından bizleri bekleyen araçlarımızla Taba şehrinden yola çıkarak otellerimize geri dönüş yolculuğumuz başlıyor

  Ekstra Gezi Kahire Piramitler Turu (Uçak ile ulaşım) | Yetişkin : 300 USD   | Çocuk : 250 USD

  Eski dünyanın 7 Harikasından birini görmeye hazır mısınız? Giza Piramitleri, gizemli Sfenks, Afrika'nın en büyük nehri ve dünyanın en zengin müzelerinden birini ziyaret edeceksiniz. Uçakla sadece 1 saatlik kısa bir yolculuk ve büyülü başkent Kahire'desiniz. DİKKAT! Bu tura katılabilmek için Sharm Havalimanı’nda pasaport kontrolünden geçmeden önce Vize Alınmalıdır. Acentenizden detayları sormayı unutmayınız!

 3. GÜN
  Sharm El Sheikh

  Sabah, kahvaltısının ardından otelinizdeki aktivitelerin tadını çıkarmanız için serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan turlara katılabilirler.  Geceleme otelimizde.

 4. GÜN
  Sharm El Sheikh

  Sabah, kahvaltısının ardından otelinizdeki aktivitelerin tadını çıkarmanız için serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan turlara katılabilirler. Geceleme otelimizde.

   

 5. GÜN
  Sharm El Sheikh

  Sabah, kahvaltısının ardından otelinizdeki aktivitelerin tadını çıkarmanız için serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan turlara katılabilirler. Geceleme otelimizde.

 6. GÜN
  Sharm El Sheikh

  Sabah, kahvaltının ardından otelinizdeki aktivitelerin tadını çıkarmanız için serbest zaman. Saat 12:00 itibari ile odalarımızı boşaltarak Check out yapıyoruz. (Otelin de müsait olması durumunda ve rehberimize önceden bilgi verilmesi koşulu ile ekstra ücret ödeyerek odanızı havalimanı transfer saatine kadar tutabilirsiniz.). Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan turlara katılabilirler. Rehberimiz tarafından belirlenen saatte havalimanına transfer

 7. GÜN
  Sharm El Sheikh – İstanbul

  Bilet ve gümrük işlemlerinden sonra Türk Hava Yolları’nın TK699 tarifeli uçuşu ile saatte 05:45‘de uçuşumuz başlıyor. Yerel saat ile 08:40’da varışın ardından yolculuğumuz sona eriyor.

  Daha Fazla Gün Görüntüle Daha Az Gün Görüntüle

  Ücrete Dahil Olan Hizmetler

  Türk Hava Yolları ile istanbul Havalimanı – Sharm El Sheikh – istanbul Yeni Havalimanı gidiş dönüş Ekonomi Sınıfı Uçak Biletleri

  Seçilen otel kategorisinde 5 gece Konaklama

  Havalimanı – otel arası çift yön transfer Hizmeti

  Asistanlık Hizmeti

  Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

  Yurtdışı çıkış harcı

  Vize (Kahire Piramid Turlarına katılmak istiyorsanız Havalimanında 25 USD ye Mısır Vizesi almanız gerekmektedir.)

  Ekstra turlar

  Kişisel harcamalar

  Tur Lideri

  *İlgili tur, bölge karşılamalı olup, farklı acente misafirlerinin katılımına açık bir programdır. ETS TUR misafirleri, ETSTUR sorumluluğundadır. Rehberlik hizmeti varılan ülke başlangıçlıdır.

  *Tur programı dâhilinde, havalimanı transferleri ve panoramik şehir turu süresince Türkçe rehberlik & asistanlık hizmeti mevcuttur.

  *Programda belirtilen panoramik şehir turları, şehirlerin genel tanıtımı için düzenlenen ve araç içinden rehber anlatımıyla panoramik olarak yapılan müze, ören yeri girişlerini içermeyen en fazla 2-3 saatlik turlardır.

  * Panoramik turlar ve programda belirtilen diğer turlar, tura denk gelen gün ve saatte yerel otoriteler tarafından gezilecek yerlerin kapatılması, herhangi bir etkinlik nedeniyle güzergâh üzerindeki yolların kapalı olması ya da hava şartları nedeniyle turun yapılması imkânsız hale geldiği durumlarda bahse konu turların yapılamamasından acentamız sorumlu değildir.

  *Tur programında belirtilen ekstra turlara yeterli katılım sağlandığı takdirde yapılmaktadır. Yeterli katılım sağlanamadığı takdirde tur fiyatlarında değişiklik söz konusu olabilir. Rehber içeriği aynı kalmak şartı ile extra turların günlerinde değişiklik yapabilir.

  İptal Şartları

  Turun Kalkış tarihinden 30 gün öncesine kadar cezasız iptal hakkı bulunmaktadır

  Gezi için yeterli katılım sağlanamadığı takdirde; son iptal bildirim tarihi, gezi hareket tarihinden 20 gün öncesi olarak belirlenmiştir. Böyle bir durum geliştiğinde iptal bilgisi misafire iletilir. Etstur, misafirin doğrudan otel ile iletişime geçerek yaptığı herhangi bir değişiklik veya iptal işlemi için sorumluluk kabul etmeyecektir. Bu durumda Etstur’un iptal koşulları geçerli olacaktır.

   

  Vize

  T.C vatandaşları için vize uygulaması yoktur.  

  Sharm El Sheikh Havalimanı’na iniş yapıp aynı havalimanından dönüş yapılması ve Güney Sina Bölgesi’nden dışarıya çıkılmaması gereklidir

  Pasaportların dönüş tarihinden itibaren minimum 6 ay geçerlilik süresinin olması gerekmektedir.

  Gümrük geçişlerinde/sınır kapılarında, pasaportunuza giriş-çıkış kaşesi basılabilmesi için, pasaportunuzda en az 2 sayfalık boş alan olması gerekmektedir.

  Önemli Notlar

  *İlgili tur, bölge karşılamalı olup, farklı acente misafirlerinin katılımına açık bir programdır. ETS TUR misafirleri, ETSTUR sorumluluğundadır. Rehberlik hizmeti varılan ülke başlangıçlıdır.

  *Çocuk ücretlendirmesi, aynı odada 2 yetişkin olması durumunda uygulanmaktadır. 1 Yetişkin + 1 Çocuk olması durumunda 2 yetişkin fiyatı uygulanmaktadır.

  *İlgili tur programında belirtilen otel/oteller “ve benzeri” olup, nihai otel, Tur Düzenleyicisi tarafından belirlenerek kesinleşecek ve tur kalkış tarihinden 48 saat önce bildirilecektir.

  *Tur programında afişe edilen ücretlendirme satış aldıkça fiyat kademesine tabiidir.

  *Seyahat voucher belgeniz ile beraber uçak biletinizin seyahat süresince yanınızda bulunması gerekmektedir. Bu evrakların yanınızda olmaması durumunda ülkeye girişlerde sıkıntı yaşanabilmektedir. Acentemizin bu konuda herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

  *Uçuş saatinden minimum 3 saat öncesinde belirtilen havalimanında olunması gerekmektedir.

  *Misafirler online check in işlemini uçuştan 24 saat öncesinden kendileri yapmakla yükümlü olup havayolunun atamış olduğu koltuk üzerinden ilerleyebilir veya uçağın müsaitliği doğrultusunda ücretini ödeyerek önceden koltuk seçimini yapabilirler. Kimi hava yolları grup rezervasyonlarında online check-in ve koltuk seçimine izin vermemektedir. Misafirlerimizin koltuk isteklerini (Müsaitliğe göre) check-in esnasında kontuar yetkilisine belirtmeleri gerekmektedir.

  *Gidilen ülkedeki yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen/verilemeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Bu gezilerin ya da turların yapılamamasından acentemiz sorumlu değildir. Programda belirtilen şehir turu panoramik olarak yapılacak olup, herhangi bir ören yeri/müze giriş ücreti fiyatlara dâhil değildir.

  *Otellere giriş saati gidilen şehrin yerel saati ile 14:00 / 15:00 ; çıkış saati ise 12:00'dır.

  *Yatak tipi garanti edilemeyip, müsaitliğe bağlı olarak tahsis edilmektedir.

  *Oteller check-in esnasında kredi kartınızdan olası harcamalarınız adına belli bir miktar bloke edebilir.

  *Uçak biletleri pasaportta geçen isim/soy isim, doğum tarihi, T.C. kimlik numarası ve pasaport detaylarına göre kesilmektedir. Bu bilgilerin hatalı bildirilmesi durumunda acentemizin bu konuda herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

  *İç hat uçuşunu kendileri alan misafirlerimiz, uçuşun gecikmesi halinde ana uçuşa yetişilemezse acentamızın bu konuda bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

  *İç hat bağlantısını kendisi alan misafirlerimizin olası tur iptali ya da uçuş tarih ve saat değişikliklerinde mağduriyet yaşamaması için cezasız iptal edilebilir ya da değişiklik yapılabilir sınıftan iç hat bileti almaları önerilir. Aksi durumda acentamızın bu konuda bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

  *Uçak biletlerinde gidiş uçağına binilmediği/kullanılmadığı durumlarda dönüş uçuşu havayolu sistemi tarafından otomatik olarak iptal edilmektedir.

  *Tüm havayollarının, uçuş günü ve saati ile ilgili değişiklik yapma hakkı olduğu gibi bagaj taşıma kurallarını acente/yolcu bildirmeksizin değişiklik yapma hakkı bulunmaktadır.

  Gezilecek Yerler

  Ekstra Turlar