Viyana Turu | Kurban Bayramı | Türk Hava Yolları | 3 GECE

13 Aralık 2018 - 12 Ağustos 2019 arası tarihlerde,

Türk Hava Yolları | İstanbul Havalimanı Kalkışlı , VİZELİ

Sevdiklerinizle Paylaşın

Beğendiklerime Ekle

İlginizi çekebilecek diğer turlar

*Sınırlı kontenjan için başlangıç fiyatlarıdır.
VİZE HİZMETLERİ
ve yurt dışı turlar hakkında bilmeniz gerekenler
Bu sayfayı
arkadaşınızla da
paylaşabilirsiniz
kapat X
Viyana Turu | Kurban Bayramı | Türk Hava Yolları | 3 GECE
BU TURU ONLINE SATIN ALIN | Kalkış tarihini seçin, uçuş planı ve müsaitliği görüntüleyin, satın alın
Kalkış tarihi tercihiniz
Tur Kodu: ETOVIEKB
  • Türk Hava Yolları tarifeli seferleri ile İstanbul Viyana gidiş, Viyana İstanbul dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti
  • 3 yıldızlı otelde Viyana'da toplam 3 gece oda kahvaltı konaklama, geceleme sayısı kadar kahvaltı
  • Panoramik Viyana şehir gezisi
  • Alan - otel - alan şehirler arası transferler
  • Türkçe tur liderlik hizmeti
  • Havalimanı vergisi ve alan hizmetleri bedeli
  • Zorunlu Seyahat Sigortası (Mesleki sorumluluk sigortasıdır.)
Tur Programı
1.Gün
İstanbul, Viyana
Gezimizin ilk günü, kalkıştan dört saat önce, İstanbul Havalimanı Dış Hatlar Terminali önünde tur lideriniz ile buluşarak başlıyor. Bilet ve pasaport işlemlerini bitirdikten sonra Türk Hava Yolları tarifeli seferleri ile varış noktamız Viyana. Viyana’da yapılacak panoramik şehir gezisinde Sanat Müzesi, Opera Binası, Antik Müzeler, Hoffburg Sarayı, Parlamento Binası, Burg Tiyatrosu, Üniversite, Votiv Kilisesi görülecek yerler arasında. Gezi sonrası misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Grinzing Şinitzel Gecesi'ne katılabilirler. Gecenin ardından otelimize transferve geceleme otelimizde.
Ekstra gezi: Grinzing Şinitzel Gecesi | 55 Euro
Viyana'nın en şık semtlerinden biri olan Grinzing; küçük ve şirin evleri restoranlara dönüştürülen Viyana'nın elit bölgelerinden biridir. Sizleri götüreceğimiz bu restoranlardan birinde, Viyana'nın dünyaca meşhur şinitzelini tadarak tipik Viyana müziği eşliğinde keyifli bir gece geçireceğiz.
2.Gün
Viyana
Kahvaltının ardından misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Arsenal Müzesi, Belvedere Sarayı Bahçesi ve Schonbrunn Sarayı Bahçesi Gezisi ne katılabilirler. Gezilerimizin ardından misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Viyana Konser Gecesi'ne katılabilirler. Konser gecesinin ardından otelimize transfer ve geceleme otelimizde.
Ekstra gezi: Arsenal Müzesi,Belvedere Sarayı Bahçesi ve Schönbrunn Sarayı Bahçesi Gezisi | Yetişkin: 65 Euro / Çocuk(2-12 Yaş) : 35 Euro
Bizans ve Gotik mimarisinin bir karışımı niteliğinde olan bu müze yapımına 1850 yılında başlanmış ve 1856’da bitirilmiş, Avrupa’nın alanındaki en önemli müzelerinden biridir. Arsenal, bir yönüyle bizler için önem arz ediyor. Dünyadaki en büyük Osmanlı savaş malzemeleri koleksiyonu bu müzede bulunuyor. Müze, başta İkinci Viyana kuşatmasından kalan Osmanlı silah ve askeri mühimmatı olmak üzere, daha sonraki dönemlerde Habsburg hanedanlığı ve Osmanlı İmparatorluğu arasında gerçekleşen birçok savaştan elde edilen 100’ün üzerinde kılıç, hançer, ok ve sancak gibi savaş araç ve gereçlerini de bünyesinde barındırıyor. Müze gezimizin ardından, bir sonraki durağımız Savoy prensi Eugene’nin yazlık sarayı olan Belvedere Sarayı Bahçesi Gezisi olacak. Gezi esnasında göreceğimiz yerler arasında Schönbrunn Sarayı Bahçesi yer alıyor. Gezimizin ardından Viyana şehir merkezine dönülüyor. Bu turu kaçırmamanızı tavsiye ederiz.
Ekstra gezi: Viyana Konser Gecesi | Yetişkin: 55 Euro / Çocuk (2-12 Yaş) : 30 Euro
Müzik ile her zaman iç içe olmuş ve her yıl yüzlerce klasik müzik konserinin verildiği bu şehirde tur liderinizin size sunacağı özel salonlardan birinde keyifli ve unutulmaz bir akşam geçireceksiniz.
3.Gün
Viyana
Kahvaltının ardından misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Budapeşte Gezisi'ne katılabilirler. Gezimizin ardından otelimize transfer ve geceleme otelimizde.
Ekstra gezi: Budapeşte Gezisi | 90 Euro
Orta Avrupa’nın önemli kentlerinden biri olan Macaristan’ın başkenti “Tuna’nın İncisi” lakabıyla bilinen ve UNESCO’nun büyük desteğini almış olan Budapeşte’ye yolculuğumuz başlıyor. Şehre varışı takiben Gellert Tepesi, Kale Tepesi, Balıkçılar Burcu, St. Matyas Kilisesi, Gülbaba Türbesi, Kahramanlar Meydanı, Andrassy Bulvarı, Oktogon Meydanı, St. Istvan Bazilikası, Szchenyi Zincirli Köprüsü ve Vaci Utça’da alışveriş için boş zamanın ve ardından Viyana’ya dönüyoruz.
4.Gün
Viyana, İstanbul
Kahvaltının ardından tur liderinizin belirteceği saatte buluşma ve otobüslerimiz ile havalimanına transfer. Türk Hava Yolları tarifeli seferi ile İstanbul’a hareket. İstanbul’a varış ve turumuzun sonu.
Harita
Ekstra Geziler Hakkında Bilgilendirme
Tur programda belirtilen ekstra geziler, servis aldığımız yerel acente tarafından minimum 20 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir. Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde geziler yapılamamaktadır veya ekstra gezi fiyatları ve içerik katılımcı sayısına göre değişiklik gösterebilmektedir. Özel/ayrı olarak çocuk fiyatı belirtilmeyen ekstra turlarda, 3-12 yaş arası çocuk misafirler için ekstra turlar %50 indirimli. Ekstra tur fiyatları turları düzenleyen yerel acenta tarafından belirlenmektedir.
Tur programını yazdır
Tur programını yazdır
Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez (Cookie) Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız. X