Viyana | Pegasus | 1 Mayıs | 3 GECE

5 Ağustos 2017 - 30 Aralık 2018 arası tarihlerde,

Pegasus Hava Yolları | Sabiha Gökçen Havalimanı Kalkışlı , VİZELİ

Sevdiklerinizle Paylaşın

Beğendiklerime Ekle

İlginizi çekebilecek diğer turlar

*Sınırlı kontenjan için başlangıç fiyatlarıdır.
VİZE HİZMETLERİ
ve yurt dışı turlar hakkında bilmeniz gerekenler
Bu sayfayı
arkadaşınızla da
paylaşabilirsiniz
kapat X
Viyana | Pegasus | 1 Mayıs | 3 GECE
Kalkış tarihi tercihiniz
Tur Kodu: ETOVIEPG17
  • Pegasus Hava Yolları tarifeli seferleri ile İstanbul Viyana gidiş, Viyana İstanbul dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti
  • 3 yıldızlı otellerde Viyana' da toplam 3 gece oda kahvaltı konaklama, geceleme sayısı kadar kahvaltı
  • Panoramik Viyana şehir gezisi
  • Alan - otel - alan şehirler arası transferler
  • Ets Tur Türkçe tur liderlik hizmeti
  • Havalimanı vergisi ve alan hizmetleri bedeli
  • Zorunlu Seyahat Sigortası (Mesleki sorumluluk sigortasıdır.)
Tur Programı
1.Gün
İstanbul, Viyana
Gezimizin ilk günü, kalkıştan üç saat önce, Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Terminalinde tur lideriniz ile buluşarak başlıyor. Bilet ve pasaport işlemlerini bitirdikten sonra Pegasus Hava Yolları tarifeli seferleri ile varış noktamız Viyana. Viyana’ya yapılacak panoramik şehir gezisinde Sanat Müzesi, Opera Binası, Antik Müzeler, Hoffburg Sarayı, Parlamento Binası, Burg Tiyatrosu, Üniversite, Votiv Kilisesi, ve trafik durumuna göre Belvedere Sarayı görülecek yerler arasında. Gezi sonrası otele yerleşiyor ve devamında dileyenlerle ekstra Grinzing’de Şinitzel Gecesi'ni gerçekleştiriyoruz. Geceleme otelimizde.
Ekstra gezi: Grinzing Şinitzel Gecesi | 55 Euro
Viyana'nın en şık semtlerinden biri olan Grinzing; küçük ve şirin evleri restoranlara dönüştürülen Viyana'nın elit bölgelerinden biridir. Sizleri götüreceğimiz bu restoranlardan birinde, Viyana'nın dünyaca meşhur şinitzelini tadarak tipik Viyana müziği eşliğinde keyifli bir gece geçireceğiz.
2.Gün
Viyana
Sabah alınacak kahvaltı ardından misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenen Wienerwald - Seegrote-Belvedere Sarayı ve Schonbrunn Sarayı Gezisi ne katılabilirler. Devamında göreceğimiz yerler arasında Avrupa' nın en güzel tarihi bahçelerine sahip Schönbrunn Bahçesi Sarayları yer alıyor. Viyana’da sunulan bir diğer ekstra gezi de muhteşem Viyana Konser Gecesi. Ardından özel otobüslerimiz ile otelimize transfer oluyoruz. Geceleme otelimizde.
Ekstra gezi: Wienerwald, Seegrote,Belvedere Sarayı Bahçesi ve Schönbrunn Sarayı Bahçesi Gezisi | Yetişkin: 65 Euro / Çocuk(2-12 Yaş) : 35 Euro
Alplerin kuzeydoğu uzantısı olan Wienerwald Gezisi'nde ilk durağımız Seegrote. II. Dünya Savaşı’nda Nazilerin, savaşın kaderini değiştirebilecek, dünyanın ilk nesil en hızlı jet savaş uçağını ürettikleri eski bir maden ocağında, Avrupa’nın en büyük yeraltı gölünde etkileyici bir tekne gezisi yapılacak, sonrasında Viyana dışındaki muhteşem ormanlardan geçilecek ve bir sonraki durağımız Savoy prensi Eugene’nin yazlık sarayı olan Belvedere Sarayı Bahçesi Gezisi olacak. Gezi esnasında göreceğimiz yerler arasında Schönbrunn Sarayı Bahçesi yer alıyor. Gezimizin ardından Viyana şehir merkezine dönülüyor. Bu turu kaçırmamanızı tavsiye ederiz.
Ekstra gezi: Viyana Konser Gecesi | Yetişkin: 55 Euro / Çocuk (2-12 Yaş) : 30 Euro
Müzik ile her zaman iç içe olmuş ve her yıl yüzlerce klasik müzik konserinin verildiği bu şehirde tur liderinizin size sunacağı özel salonlardan birinde keyifli ve unutulmaz bir akşam geçireceksiniz.
3.Gün
Viyana
Sabah, kahvaltının ardından misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenen Budapeşte Gezisi 'ne katılabilirler. Geceleme otelimizde.
Ekstra gezi: Budapeşte Gezisi | 90 Euro
Orta Avrupa’nın önemli kentlerinden biri olan Macaristan’ın başkenti “Tuna’nın İncisi” lakabıyla bilinen ve UNESCO’nun büyük desteğini almış olan Budapeşte’ye yolculuğumuz başlıyor. Şehre varışı takiben Gellert Tepesi, Kale Tepesi, Balıkçılar Burcu, St. Matyas Kilisesi, Gülbaba Türbesi, Kahramanlar Meydanı, Andrassy Bulvarı, Oktogon Meydanı, St. Istvan Bazilikası, Szchenyi Zincirli Köprüsü ve Vaci Utça’da alışveriş için boş zamanın ve ardından Viyana’ya dönüyoruz.
4.Gün
Viyana, İstanbul
Sabah, kahvaltının ardından tur liderinizin belirteceği saatte buluşma ve otobüslerimiz ile havalimanına transfer.Pegasus Hava Yolları tarifeli seferi ile İstanbul’ a hareket. İstanbul’ a varış ve turumuzun sonu.
Harita
Ekstra Geziler Hakkında Bilgilendirme
Tur programda belirtilen ekstra geziler, servis aldığımız yerel acente tarafından minimum 20 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir. Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde geziler yapılamamaktadır veya ekstra gezi fiyatları ve içerik katılımcı sayısına göre değişiklik gösterebilmektedir. Özel/ayrı olarak çocuk fiyatı belirtilmeyen ekstra turlarda, 3-12 yaş arası çocuk misafirler için ekstra turlar %50 indirimli. Ekstra tur fiyatları turları düzenleyen yerel acenta tarafından belirlenmektedir.
Tur programını yazdır
Tur programını yazdır
Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez (Cookie) Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız. X