Varna, Burgaz Turu | 1 GECE

06 Eylül 2019 - 24 Aralık 2019 arası tarihlerde,

Otobüs | İstanbul Kalkışlı , VİZELİ

Sevdiklerinizle Paylaşın

Beğendiklerime Ekle

İlginizi çekebilecek diğer turlar

*Sınırlı kontenjan için başlangıç fiyatlarıdır.
VİZE HİZMETLERİ
ve yurt dışı turlar hakkında bilmeniz gerekenler
Bu sayfayı
arkadaşınızla da
paylaşabilirsiniz
kapat X
Varna, Burgaz Turu | 1 GECE
BU TURU ONLINE SATIN ALIN | Kalkış tarihini seçin, uçuş planı ve müsaitliği görüntüleyin, satın alın
Kalkış tarihi tercihiniz
Tur Kodu: ETOVARNA
  • Varna'da 3 yıldızlı otelde 1 gece oda kahvaltı konaklama, geceleme sayısı kadar kahvaltı
  • Özel lüks otobüsler ile ulaşım ve ikramlar.
  • Gruptaki katılım sayısına göre araç koltuk kapasitesi değişiklik gösterebilir. Midibus araç kullanılabilir.
  • Panoramik Varna, Burgaz şehir turları
  • Etstur Türkçe tur liderliği hizmetleri
  • Zorunlu Seyahat Sigortası ( Mesleki sorumluluk sigortasıdır )
Tur Programı
1.Gün
İstanbul, Burgaz, Varna
Cuma gecesini Cumartesiye bağlayan gece Etstur özel otobüsleri ile saat 00:15'de Kadıköy Evlendirme Dairesi, saat 00:45'de Şişli Evlendirme Dairesi Otopark'ı ve saat 01:15'de Merter Metro İstasyonu Otopark'ı önünden hareket ile Lüleburgaz-Kırklareli üzerinden Dereköy sınır Sınır Kapısı'na doğru yola çıkıyoruz. (Kalkış saatinden en geç yarım saat önce belirtilen kalkış noktalarında bulunmanız gerekmektedir.) Yaklaşık 4 saatlik yolculuğun ardından varışımızda gümrük ve pasaport işlemlerinin tamamlanmasının ardından Bulgaristan sınırından geçerek Malko Tarnova ve Burgaz üzerinden Varna'ya yolculuğumuz devam ediyor. (İstanbul-Varna yaklaşık 510 km) Gecemiz otobüste geçiyor.
2.Gün
Varna
Sabah varışımızla birlikte panoramik Varna şehir turumuza başlıyoruz. Panoramik şehir turumuzda; Varna merkez katedrali, Saat Kulesi, Tiyatro Binası, Rus Askeri Anıtı, Adliye Binası, Varna Yönetim Binası, Şehir Parkı, Özgürlük Parkı başlıca göreceğimiz yerler arasında yer alıyor. Panoramik şehir turumuzun ardından otelimize transfer oluyoruz. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenen Balçik Botanik Gezisi'ne katılabilir. Gezimiz sonrası otelimize transfer oluyoruz. Sonrasında serbest zaman. Akşam arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenen Otantik Bulgar Gecesi Gezisi'ne katılabilir. Geceleme otelimizde.
Ekstra gezi: Balçik Botanik Parkı Gezisi | 25 Euro
Bu gezimizde Romen Kraliçesi'nin yazlık evini ve botanik parkı gezme fırsatı bulacağız. Laleler, sümbüller, menekşeler, tertemiz bir ırmak, sincaplar, kamplumbağalar ve bin bir çeşit ağaç cennete gelmiş hissi yaşamanıza neden olacak.
Ekstra gezi: Bulgar Gecesi | 45 Euro
Bu gezimizde Varna'da yöresel müzikler eşliğinde yerel yemekleri tadabileceğimiz Bulgar Gecesi'ne katılıyoruz.
3.Gün
Varna, Burgaz, İstanbul
Sabah kahvaltısının ardından çıkış işlemlerini tamamladıktan sonra Burgaz'a doğru yola çıkıyoruz. (Varna-Burgaz yaklaşık 115 km) Varışımızın ardından şehri birlikte keşfediyoruz. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenen Nessebar Gezisi'ne katılabilir. Tur liderimizin belirleyeceği saatte dönüş yolculuğumuz için hareket ediyoruz. Dereköy sınır kapısındaki pasaport ve gümrük işlemleri ardından Türkiye sınırına geçiyoruz. İstanbul’a varışımızla birlikte gezimiz sona eriyor.
Ekstra gezi: Nessebar Gezisi | 15 Euro
3000 yıllık tarihi ve bozulmamış tarihi dokusu ile Bulgaristan'ın Karadeniz sahilinde gözde bir tatil beldesidir. Unesco tarafından koruma altına alınmış tarihi yarımada da Safranbolu tarzında evleri ve Bizans döneminden kalma kilise ve müzelerin yanı sıra plajları, balık restoranları ve renkli eğlence hayatı ile şirin liman şehrini keşfetme fırsatı buluyoruz.
Harita
Ekstra Geziler Hakkında Bilgilendirme
Tur programda belirtilen ekstra geziler, servis aldığımız yerel acente tarafından minimum 20 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir. Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde geziler yapılamamaktadır veya ekstra gezi fiyatları ve içerik katılımcı sayısına göre değişiklik gösterebilmektedir. Özel/ayrı olarak çocuk fiyatı belirtilmeyen ekstra turlarda, 3-12 yaş arası çocuk misafirler için ekstra turlar %50 indirimli. Ekstra tur fiyatları turları düzenleyen yerel acenta tarafından belirlenmektedir.
Tur programını yazdır
Tur programını yazdır
Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez (Cookie) Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız. X