Tel Aviv, Kudüs Turu | Kurban Bayramı | Pegasus Hava Yolları | 4 GECE

13 Aralık 2018 - 13 Ağustos 2019 arası tarihlerde,

Pegasus Hava Yolları | Sabiha Gökçen Havalimanı Kalkışlı , VİZELİ

Sevdiklerinizle Paylaşın

Beğendiklerime Ekle

İlginizi çekebilecek diğer turlar

*Sınırlı kontenjan için başlangıç fiyatlarıdır.
VİZE HİZMETLERİ
ve yurt dışı turlar hakkında bilmeniz gerekenler
Bu sayfayı
arkadaşınızla da
paylaşabilirsiniz
kapat X
Tel Aviv, Kudüs Turu | Kurban Bayramı | Pegasus Hava Yolları | 4 GECE
Kalkış tarihi tercihiniz
Tur Kodu: ETOTVKUDKB
  • Pegasus Hava Yolları tarifeli seferleri ile İstanbul-Tel Aviv gidiş dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti
  • 3 yıldızlı otellerde Tel Aviv'de 2 gece, Kudüs' te 2 gece,toplam 4 gece oda kahvaltı konaklama, geceleme sayısı kadar kahvaltı.
  • Panoramik Tel Aviv ve Kudüs şehir gezileri
  • Alan-otel-alan transferleri
  • ETS Tur Türkçe Liderlik hizmetleri
  • Havalimanı vergisi ve alan hizmetleri bedeli
  • Zorunlu Seyahat Sigortası (Mesleki sorumluluk sigortasıdır.)
Tur Programı
1.Gün
İstanbul, Tel Aviv
Gezimizin ilk günü, kalkıştan dört saat önce, Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar terminalinde buluşarak başlıyor. Pasaport ve gümrük işlemlerinin ardından Pegasus Havayolları tarifeli seferleri ile İstanbul’dan Tel Aviv’e seyahatimiz başlıyor. Varışımızla birlikte yapacağımız panoramik şehir gezimizde; dünyanın en eski yerleşim merkezlerinden biri kabul edilen Yafa Limanı, Osmanlı Karakolu, Al-Bahr Camii, Osmanlı hapisanesi göreceğimiz yerler arasında yer alıyor. Daha sonra UNESCO Dünya Kültür Mirası Listesi'nde yer alan Tel Aviv'de; restore edilen Osmanlı Tren İstasyonu'nu, Kral George, Dizengoff, Rodhchild, İbn Gvriol caddeleri ve Yitsak Rabin'in suikaste uğradığı Kikar Ha Medina, şehrin tipik mahalleleri ve İsrail'in modern yüzünü panoramik olarak göreceğiz. Gezimiz sonrası otelimize hareket ediyoruz ve serbest zaman. Geceleme otelimizde.
2.Gün
Tel Aviv
Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenen Akko & Hayfa Gezisi'ne katılabilir. Gezimiz sonrası otelimize hareket ediyoruz. Geceleme otelimizde.
Ekstra gezi: Akko ve Hayfa | 100 Dolar
Turumuzun ilk durağı Akko. UNESCO Dünya Kültür Mirası Listesi' nde yer alan Akko (Acre) Şehri’ nde, Akko Kalesi' ndeki Haçlı Dünyası’ nın ve Osmanlı' nın izlerini takip ediyoruz. Cezzar Ahmet Paşa Cami ve Akka Çarşısı göreceğimiz yeler arasındadır. Daha sonra Hayfa' ya hareket ve yapacağımız şehir turunda Bab' ın Türbesi, Bahai Bahçeleri, Carmel Tepesi, Carmelite Manastırı göreceklerimiz arasında yer alıyor.
3.Gün
Tel Aviv, Kudüs
Sabah kahvaltısının ardından çıkış işlemlerimizi tamamladıktan sonra otelimizden ayrılarak Kudüs'e doğru yola çıkıyoruz (Tel Aviv-Kudüs yaklaşık 70 km). Varışımızla birlikte yapacağımız panoramik şehir gezimizde; 835 metre rakımdaki Zeytin Dağı'na gidiyor ve Hz.İsa'nın vahiy geldiği tepeden şehri seyrediyoruz. Daha sonra Hz. Muhammed'in Miraç'a yükseldiği Kubbet-üs Sahra, Haram-ül Şerif, Mescid-i Aksa, Ağlama Duvarı, Çile Yolu (Via Dolorosa) ve Hz. İsa'nın mezarının bulunduğuna inanılan Kıyamet Kilisesi'ni (Holy Sepulchre Kilisesi), Müslüman, Hristiyan ve Yahudi mahallerini görerek Arap Çarşısı'nı görüyoruz. Gezimizin ardından otelimize hareket ediyoruz ve serbest zaman. Geceleme otelimizde.
4.Gün
Kudüs
Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenen Lut Gölü (Ölüdeniz) & Massada Gezisi'ne katılabilir. Gezimiz sonrası otelimize dönüyoruz. Geceleme otelimizde.
Ekstra gezi: Lut Gölü & Massada | 100 Dolar
Lut Gölü (veya Ölüdeniz), yeryüzü' nün en alçak ve üçüncü en tuzlu gölüdür. Günümüzde akarsularla beslenmemektedir. Lu gölü ziyaretimiz esnasında ölüdeniz minaralleri ile yapılan dünyanın ünlü kozmetik üreticelerinden birini ziyaret etme şansımız olacak. İsteyen misafirlerimiz için alışveriş imkanı sunuluyor. UNESCO Dünya Kültür Mirası Listesi' nde yer alan Masada Kalesi' ne teleferik ile çıkarak; Herod Sarayı ve Sinagog' u ziyaret edecek, Lut Gölü' nün(Ölüdeniz), yukarıdan panoramik olarak fotoğrafını çekme şansı bulacağız. Sonrasında; ölüdeniz kenarındaki yüzme tesislerinden birinde çamur banyosu yapabilecek, Ölüdeniz' de suyun üzerinde oturma şansını yakalayacaksınız.
5.Gün
Kudüs, Tel Aviv, İstanbul
Sabah kahvaltısının ardından çıkış işlemlerimizi tamamladıktan sonra otelimizden ayrılarak tur liderimizin belirleyceği saatte Tel Aviv havalimanına transfer oluyoruz. Bilet ve gümrük işlemlerinin ardından Pegasus Hava Yolları tarifeli seferi ile İstanbul'a hareket ediyoruz. Varışımızla birlikte gezimiz sona eriyor.
Harita
Ekstra Geziler Hakkında Bilgilendirme
Tur programda belirtilen ekstra geziler, servis aldığımız yerel acente tarafından minimum 20 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir. Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde geziler yapılamamaktadır veya ekstra gezi fiyatları ve içerik katılımcı sayısına göre değişiklik gösterebilmektedir. Özel/ayrı olarak çocuk fiyatı belirtilmeyen ekstra turlarda, 3-12 yaş arası çocuk misafirler için ekstra turlar %50 indirimli. Ekstra tur fiyatları turları düzenleyen yerel acenta tarafından belirlenmektedir.
Tur programını yazdır
Tur programını yazdır
Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez (Cookie) Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız. X