Sofya, Filibe | 1 | 1 GECE

28 Haziran 2019 - 20 Aralık 2019 arası tarihlerde,

Otobüs | İstanbul Kalkışlı , VİZELİ

Sevdiklerinizle Paylaşın

Beğendiklerime Ekle

İlginizi çekebilecek diğer turlar

*Sınırlı kontenjan için başlangıç fiyatlarıdır.
VİZE HİZMETLERİ
ve yurt dışı turlar hakkında bilmeniz gerekenler
Bu sayfayı
arkadaşınızla da
paylaşabilirsiniz
kapat X
Sofya, Filibe | 1 | 1 GECE
BU TURU ONLINE SATIN ALIN | Kalkış tarihini seçin, uçuş planı ve müsaitliği görüntüleyin, satın alın
Kalkış tarihi tercihiniz
Tur Kodu: ETOSOFYA18
  • Sofya'da 4 yıldızlı otelde 1 gece oda kahvaltı konaklama, geceleme sayısı kadar kahvaltı
  • Özel lüks otobüsler ile ulaşım ve ikramlar
  • Panoramik Sofya ve Plovdiv şehir turları
  • Etstur Türkçe tur liderliği hizmetleri
  • Zorunlu Seyahat Sigortası ( Mesleki sorumluluk sigortasıdır )
Tur Programı
1.Gün
İstanbul, Sofya
Akşam Etstur özel otobüsleri ile 21:30’da Kadıköy Evlendirme Dairesi önü, saat 22:30’da Şişli Evlendirme Dairesi Otopark’ı ve saat 23:00’de Merter Metro İstasyonu Otopark’ı önünden hareket ile Çorlu-Edirne üzerinden Kapıkule’ye doğru yola çıkıyoruz. (Kalkış saatinden en geç yarım saat önce belirtilen kalkış noktalarında bulunmanız gerekmektedir.) Yaklaşık 3,5 saatlik yolculuğun ardından varışımızda gümrük ve pasaport işlemlerinin tamamlanmasının ardından Bulgaristan sınırından geçerek, Haskovo-Plovdiv üzerinden Sofya’ya doğru yolculuğumuz devam ediyor. Yolculuğumuz yaklaşık olarak sekiz saat sürmektedir. (İstanbul-Sofya yaklaşık 580 km. Gümrük, pasaport işlemleri ve trafik yoğunluğuna bağlı olarak süre değişebilmektedir.) Gecemiz otobüste geçiyor.
2.Gün
Sofya
Sabah saatlerinde Sofya’ya varıyoruz. Varışımızla birlikte yapacağımız panoramik şehir turumuzda; St. Nedelya Kilisesi, Rotanda Kilisesi, Rus Kilisesi, Ayasofya Kilisesi, Aleksander Nevski Katedrali, Başbakanlık, Parlamento, Sofya Üniversitesi, Ulusal Kültür Sarayı, Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün de Yeniçeri kıyafeti ile katıldığı ünlü kıyafet balosunun yapıldığı Ordu Evi göreceğimiz yerler arasında yer alıyor. Şehir turumuz sonrası serbest zaman. Tur liderimizin belirleyeceği saatte otelimize transfer oluyoruz. Akşam arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenen Otantik Bulgar Gecesi Gezisi'ne katılabilir. Geceleme otelimizde.
Ekstra gezi: Otantik Bulgar Gecesi | 45 Euro
Bu gezimizde Sofya'da yöresel müzikler eşliğinde yerel yemekleri tadabileceğimiz Bulgar Gecesi'ne katılıyoruz.
3.Gün
Sofya, Plovdiv (Filibe), İstanbul
Sabah kahvaltısının ardından çıkış işlemlerini tamamladıktan sonra Bulgaristan’ın ikinci büyük kenti Plovdiv’e hareket etmek üzere otelimizden ayrılıyoruz. (Sofya-Filibe 150 km) Varışımızla birlikte yapacağımız panoramik turumuzda; adı “Nöbet Tepe” olarak geçen şehrin en eski bölümü “Eski Plovdiv”, şehrin eğlence ve alışveriş merkezi olan Batenberg Caddesi, Plovdiv’e özel simetrik ev örneği Balabanov Evi, Georgi Mavridi’nin evi ve Eski Roma çağından kalma amfitiyatro göreceğimiz yerler arasında. Panoramik şehir turumuz sonrası serbest zaman. Tur liderimizin belirleyeceği saatte dönüş yolculuğumuz için hareket ediyoruz. Kapıkule sınır kapısındaki pasaport ve gümrük işlemleri ardından free shop’ta vereceğimiz kısa mola sonrası Türkiye sınırına geçiyoruz. İstanbul’a varışımızla birlikte gezimiz sona eriyor.
Ekstra Geziler Hakkında Bilgilendirme
Tur programda belirtilen ekstra geziler, servis aldığımız yerel acente tarafından minimum 20 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir. Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde geziler yapılamamaktadır veya ekstra gezi fiyatları ve içerik katılımcı sayısına göre değişiklik gösterebilmektedir. Özel/ayrı olarak çocuk fiyatı belirtilmeyen ekstra turlarda, 3-12 yaş arası çocuk misafirler için ekstra turlar %50 indirimli. Ekstra tur fiyatları turları düzenleyen yerel acenta tarafından belirlenmektedir.
Tur programını yazdır
Tur programını yazdır
Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez (Cookie) Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız. X