Ulaşım Bilgileri

 • {{ route.departureCity }} ({{ route.departurePoint }}) {{ route.arrivalCity }} ({{ route.arrivalPoint }})
  • Kalkış : {{ route.departureDateTime | formatLocalDateTimeAsDate }}  {{ route.departureDateTime | formatLocalDateTimeAsTime }}
  • Varış : {{ route.arrivalDateTime | formatLocalDateTimeAsDate }}  {{ route.arrivalDateTime | formatLocalDateTimeAsTime }}
 • {{ routes[0].route == "DEPARTURE" ? 'Gidiş' : 'Dönüş' }}: Otobüs ile
  • {{ point.departureDateTime | formatLocalDateTimeAsTime }}: {{ point.departure }}

Fiyata Dahil Olanlar

Türk Havayolları ile İstanbul – Seyşeller // İstanbul ekonomi sınıfı uçak bileti
Seçtiğiniz otelde 5 gece konaklama
Havalimanı / otel / havalimanı transferleri
Havaalanı vergisi

Tur Kodu : JTS20SEZTK

Kişi başı
{{ selectedPeriod.originalPrice.amount }} {{ selectedPeriod.originalPrice.currency }}
{{ selectedPeriod.price.amount }}

{{ selectedPeriod.price.currency }}

‘dan itibaren
{{ selectedPeriod.price.amountTRY }} TL
REZERVASYON YAP

Tur Programı

 1. GÜN
  Istanbul,Seyseller
  İstanbul Havalimanı Dış Hatlar Terminalinde bilet, pasaport ve check-in işlemlerinden sonra Türk Havayollarının TK 748 sefer sayılı uçuşu ile 01.50 de Seyşeller’e hareket. Uçakta gece yolculuğu. Yerel saat ile 11:10’da Mahe Adasına varış. Pasaport ve bagaj alım işlemlerinin ardından, özel karşılama ve sizi bekleyen aracımız ile otelinize transfer. Otele yerleşme ve serbest zaman. Yorgunluğunuzu atabilir ya da deniz, güneş ve kumun tadını çıkarabilirsiniz. Konaklama otelimizde.
 2. GÜN
  Seyseller
  Kahvaltıdan sonra tam gün serbest zaman. Deniz güneş ve kumdan istifade fırsatı. Arzu eden misafirlerimiz, lokal rehberler tarafından organize edilecek olan, ekstra Mahe Adası Turuna katılabilirler. Bu tur; Seyşeller’in başkenti Victoria’da yapılacak gezintiyle başlayıp, Saat Kulesi, Selwyn-Selwyn Clark Market gibi yerleri görüp, Seyşeller’in renkli dünyasını tanımanızla devam ediyor. Çay tarlaları, botanik bahçeler ve el sanatları atölyelerinin ziyaretiyle devam eden turun bitiminde otele dönüş. Konaklama otelimizde
 3. GÜN
  Seyseller
  Kahvaltıdan sonra tam gün serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz, lokal rehberler tarafından ekstra organize edilecek olan, “Island Combo – Praslin & La Digue” turuna katılabilirler. Seyşeller’in Mahe’den sonraki en büyük iki adası olan Praslin ve La Digue adalarının gezileceği bu turda; UNESCO Dünya Mirası listesinde olan Vallee de Mai ismi verilen, Seyşeller’e özgü Coco De Mer isimli palmiye ağaçlarının yetiştirilme alanlarını ve bu alanlara ev sahipliği yapan Seyşeller’e özgü siyah papağanları görecek; lokal köylerde Creole kültürüne tanıklık edecek, öğle yemeğinde Creole mutfağının birbirinden ilginç ve lezzetli tatlarını deneyecek ve dünyanın en meşhur plajlarının başında gelen “Anse Sourse d’Argent” plajında yüzebileceksiniz. Dünyanın en çok fotoğraflanan plajı olma özelliğini de taşıyan bu bölgede geçireceğiniz keyifli saatlerin ardından, otelimize dönüyoruz.
 4. GÜN
  Seyseller
  Kahvaltıdan sonra tam gün serbest zaman. Deniz, güneş ve kumdan istifade fırsatı. Arzu eden misafirlerimiz, ekstra olarak düzenlenen Reef Safari Turlarından birine katılabilir; Seyşeller’in koruma altına alınmış müthiş deniz yaşamına tanıklık edebilir; şnorkel ekipmanlarıyla sualtında renkli bir keşfe çıkabilirler. Konaklama otelimizde.
 5. GÜN
  Seyseller
  Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Deniz, güneş ve kumdan istifade fırsatı. Seyşeller’in turkuaz renkli sularında yüzebilir, dinlenebilir veya lokal marketlerinde al
 6. GÜN
  Seyseller, Istanbul
  Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Akşam üzeri otelden ayrılarak havalimanına doğru hareket. Yerel saat ile 21:25’te Türk Havayollarının TK749 sefer sayılı uçuşu ile İstanbul’a hareket. Uçakta gece yolculuğu.
 7. GÜN
  Istanbul
  Yerel saat ile 04:35’de İstanbul’a varış ve turumuzun sonu. İstanbul’a hoş geldiniz.
  Daha Fazla Gün Görüntüle Daha Az Gün Görüntüle

  Ücrete Dahil Olan Hizmetler

  Türk Havayolları ile İstanbul – Seyşeller // İstanbul ekonomi sınıfı uçak bileti
  Seçtiğiniz otelde 5 gece konaklama
  Havalimanı / otel / havalimanı transferleri
  Havaalanı vergisi

  Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

  Yurt Dışına Çıkış Fonu 50 TL
  Kişisel Harcamalar, Bahşişler ve Ekstra Turlar

  Önemli Notlar

                                  Gezimiz, minimum 2 kişi katılım şartı ile düzenleniyor. Gezi için yeterli katılım sağlanamadığı takdirde, son iptal bildirim tarihi gezi hareket tarihinden 20 gün öncesi olup, iptal bilgisi acenteniz tarafından iletilecek. Yurt dışı turlarımızda, seçtiğiniz turun iptal-değişiklik şartlarına göre %35 veya %50 ön ödeme ile rezervasyon alınabiliyor.
  Etstur, hava yolu ile yolcu arasında aracı kurum olup, 28.09.1955 Lahey Protokolü’ne tabidir. Tarifeli ve özel uçuşlarda rötar riski olabilir veya mevcut gezi ve uçuş öncesinde saatler değişebilir. Etstur, bu değişiklikleri en kısa sürede bildirmekle yükümlüdür. Yolcu saat değişme riskini kabul ederek geziyi satın almıştır.