Selanik, Kavala, Thassos | 1 GECE

9 Ağustos 2007 - 30 Eylül 2018 arası tarihlerde,

Otobüs | null Kalkışlı , VİZELİ

Sevdiklerinizle Paylaşın

Beğendiklerime Ekle

İlginizi çekebilecek diğer turlar

*Sınırlı kontenjan için başlangıç fiyatlarıdır.
VİZE HİZMETLERİ
ve yurt dışı turlar hakkında bilmeniz gerekenler
Bu sayfayı
arkadaşınızla da
paylaşabilirsiniz
kapat X
Selanik, Kavala, Thassos | 1 GECE
Kalkış tarihi tercihiniz
Tur Kodu: ETOTHASSOS
  • Selanik'te 4 yıldızlı otelde 1 gece oda kahvaltı konaklama, geceleme sayısı kadar kahvaltı
  • Özel lüks otobüsler ile ulaşım ve ikramlar
  • Panoramik Selanik, Kavala şehir turları
  • ETS Türkçe Tur Liderlik Hizmetleri
  • Zorunlu Seyahat Sigortası ( Mesleki sorumluluk sigortasıdır )
Tur Programı
1.Gün
İstanbul, Selanik (Thessaloniki)
Akşam Etstur özel otobüsleri ile ; rehberimizin ve konfirmelerde bildirilen saat ve kalkış noktaları üzerinden hareket ile Tekirdağ üzerinden İpsala’ya doğru yola çıkıyoruz. (Kalkış saatlerinden en geç yarım saat önce belirtilen yerlerde bulunmanız gerekmektedir.) Yaklaşık 3,5 saatlik yolculuğun ardından varışımızda gümrük ve pasaport işlemlerinin tamamlanmasının ardından Yunanistan sınırından geçerek, Dedeağaç (Alexandroupoli), Gümülcine (Komotini), İskeçe (Xanthi) Kavala üzerinden Selanik’e doğru seyahatimiz devam ediyor.Yolculuğumuz yaklaşık on saat sürmektedir.(Gümrük, Pasaport işlemlerinin yoğunluğuna bağlı olarak süre değişebilmektedir).
2.Gün
Selanik (Thessaloniki)
Selanik'e varışımızı takiben yapacağımız panoramik şehir gezimizde, Kordon, Beyaz Kule, Döner Kule, Selanik Kalesi ve Osmanlı ve Bizans eserleri göreceğimiz yerler arasındadır. Atatürk'ün evini ve Yunanistan’ın en büyük kilisesi olan Aya Dimitros Kilisesi'ni ziyaret ediyoruz. Ardından serbest zaman ve tur liderimizin belirleyeceği saatte özel otobüsümüz ile otelimize transferimiz gerçekleşiyor. Akşam grubumuzun tam katılım şartı ile ekstra olarak düzenlenecek olan Taverna Gezisi'ne katılabilirsiniz. Geceleme otelimizde.
Ekstra gezi: Selanik ve Taverna Gezisi | 45 Euro
Geleneksel bir Yunan tavernasında Sirtaki ve Zeybek dansları eşliğinde Yunan yemeklerini tadacak ve güzel bir Buzuki gecesi yaşayacağız. (Belirlenen fiyat limitli menü için geçerlidir.)(30.12 tarihinde gerçekleşecek Kısa Yunanistan turumuz için ekstra tur ücreti 80 Eurodur)
3.Gün
Selanik (Thessaloniki), Thassos, İstanbul
Sabah kahvaltı sonrası Keramoti’ye hareket.Varışımız sonrası Keramoti’de tam gün serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra düzenlenecek olan Thassos Adası ' turuna katılabilirler. Tur liderimizin bildireceği saatte İstanbul’a hareket ediyoruz. Varışımızın ardından gezimiz sona eriyor.
Ekstra gezi: Thassos Adası | 20 Euro
Mükemmel doğasıyla birlikte Thassos adasının en ünlü plajlarında deniz,kum ve güneşin tadını çıkarıyoruz.
Harita
Ekstra Geziler Hakkında Bilgilendirme
Tur programda belirtilen ekstra geziler, servis aldığımız yerel acente tarafından minimum 20 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir. Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde geziler yapılamamaktadır veya ekstra gezi fiyatları ve içerik katılımcı sayısına göre değişiklik gösterebilmektedir. Özel/ayrı olarak çocuk fiyatı belirtilmeyen ekstra turlarda, 3-12 yaş arası çocuk misafirler için ekstra turlar %50 indirimli. Ekstra tur fiyatları turları düzenleyen yerel acenta tarafından belirlenmektedir.
Tur programını yazdır
Tur programını yazdır
Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez (Cookie) Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız. X