Samos | 1 Gece 2 Gün | Özel Program | Feribot ile | 1 GECE

27 Temmuz 2019 - 26 Ekim 2019 arası tarihlerde,

Feribot ile | Kuşadası Kalkışlı , VİZELİ

Sevdiklerinizle Paylaşın

Beğendiklerime Ekle

İlginizi çekebilecek diğer turlar

*Sınırlı kontenjan için başlangıç fiyatlarıdır.
VİZE HİZMETLERİ
ve yurt dışı turlar hakkında bilmeniz gerekenler
Bu sayfayı
arkadaşınızla da
paylaşabilirsiniz
kapat X
Samos | 1 Gece 2 Gün | Özel Program | Feribot ile | 1 GECE
BU TURU ONLINE SATIN ALIN | Kalkış tarihini seçin, uçuş planı ve müsaitliği görüntüleyin, satın alın
Kalkış tarihi tercihiniz
Tur Kodu: ETOSAMOZEL
  • Kuşadası - Samos Adası arası gidiş dönüş feribot bileti. (3*Samos City Hotel'de konaklamalarını seçen misafirlerimizin varış ve dönüşleri Vathy limanından gerçekleştirilecektir. 3*Glicorisa Beach Hotel'de konaklamalarını seçen misafirlerimizin varış ve dönüşleri Pythagorion limanından gerçekleştirilecektir.)
  • Belirtilen otelde 1 gece 2 gün oda kahvaltı konaklama.
  • Liman vergileri
  • Kuşadası Liman'da karşılama. 1.gün Rehberli Samos Adası turu.Tur ardından otele transfer.
  • 3*Glicorisa Beach Hotel'de konaklamalarını seçen misafirlerimiz için dönüş günü otel-liman arası transfer hizmeti.
  • Zorunlu Seyahat Sigortası (Mesleki sorumluluk sigortasıdır.)
Tur Programı
1.Gün
Kuşadası- Samos Ada Turu
3* Samos City Hotel'de konaklayacak misafirler için;

Sabah 08.00’de Kuşadası Limanı önünde bulunan ofisimizde check-in işlemeleri ve pasaport kontrolü için rehberiniz ile buluşma ve 09:00’da Samos Adası’na hareket. Turumuzun başlangıcında adanın ana şehri olan Vathy diğer bir adı ile Samos Şehri’ni ziyaret edeceğiz. Bahçelerinden uzanarak dışarıya sarkmış rengârenk çiçeklerin gölgelediği mavi beyaz daracık sokaklarını, hediyelik eşya dükkânlarını, yerel kahveleri, ünlü Arslanlı Heykelin bulunduğu Pisagor Meydanı’nı ziyaret ediyoruz. Daha sonraki önemli duraklarımızdan biri de sıcacık atmosferi ile bir zamanların küçük balıkçı köyü olan Kokkari; ufacık kilisesi, birçok kafeterya ve öğle yemeği için restaurantları ile ferahlayarak omuzlarınızdan günün tüm yorgunluğunu atacağınız fevkalade harika bir yer. Burada küçücük renkli sokakların arasında dolaşmak, sevdikleriniz için birer hediyelik eşya almak için yeterli vaktiniz olacaktır. Ve en son durağımız ise her taşıyla tarihe şahitlik eden ve antik Samos şehrinin üzerine kurulmuş olan Pythagorion’u doyasıya gezebilirsiniz. Bugün küçük bir liman kasabası olan Pythagorion tarihi ve güzelliği dolayısıyla adanın en çok ziyaret edilen noktası konumundadır. Limandan aşağıya kadar uzanan yol üzerinde sağlı sollu yer alan küçük hediyelik eşya dükkânlarını dolaşıp alışveriş yapabilir, sahil boyunca sıralanmış restaurantlarda Yunan mezelerinin, kurutularak ızgarada pişirilmiş ahtapot ve taramanın keyfini Ouzo ile çıkarabilirsiniz. Öğleden sonra otelimizin de bulunduğu adanın merkez şehri olan Vathi’ye dönüyoruz ve turun bitiminde ve otele yerleşme.

3* Hotel Glicorisa Beach'de konaklayacak misafirler için;

Sabah 08.00’de Kuşadası Limanı önünde check-in işlemeleri ve pasaport kontrolü için rehberiniz ile buluşma ve 09:00’da Samos Adası’na hareket. Turumuzun başlangıcında her taşıyla tarihe şahitlik eden ve antik Samos şehrinin üzerine kurulmuş olan Pythagorion şehrini doyasıya geziyoruz. Bugün küçük bir liman kasabası olan Pythagorion tarihi ve güzelliği dolayısıyla adanın en çok ziyaret edilen noktası konumundadır. Limandan aşağıya kadar uzanan yol üzerinde sağlı sollu yer alan küçük hediyelik eşya dükkânlarını dolaşıp alışveriş yapabilirsiniz. Daha sonra önemli duraklarımızdan biri de sıcacık atmosferi ile bir zamanların küçük balıkçı köyü olan Kokkari; ufacık kilisesi, birçok kafeterya ve öğle yemeği için restaurantları ile ferahlayarak omuzlarınızdan günün tüm yorgunluğunu atacağınız fevkalade harika bir yer. Burada küçücük renkli sokakların arasında dolaşmak, sevdikleriniz için birer hediyelik eşya almak için yeterli vaktiniz olacaktır. Ve en son durağımız adanın ana şehri olan Vathy diğer bir adı ile Samos Şehri olacaktır. Bahçelerinden uzanarak dışarıya sarkmış rengârenk çiçeklerin gölgelediği mavi beyaz daracık sokaklarını, hediyelik eşya dükkânlarını, yerel kahveleri, ünlü Arslanlı Heykelin bulunduğu Pisagor Meydanı’nı ziyaret ediyoruz. Öğleden sonra otelimizin de bulunduğu Pythagorion’a dönüyoruz. Gün sonunda otelimize yerleşiyor ve dinleniyoruz. Akşam yemeği için talep eden konuklarımızla Taverna Gecesi’ne katılmak için otelimizde buluşuyor ve bölgenin güzel bir tavernasına gidiyoruz. Burada akşam yemeğimizi alıyor ve günümüzü bitiriyoruz.
2.Gün
Samos -Kuşadası
3* Samos City Hotel'de konaklayacak misafirler için;

Otelde sabah kahvaltısından sonra feribotun hareket saatine kadar serbest zaman boş vaktinizi, adanın güzel köşelerini keşfederek geçirebiliriz. Teknemizin Vathy limanından hareketinden 1 saat önce gümrük işlemleri için limana gidiyor ve dönüş yolculuğumuza başlıyoruz ve Kuşadası limanında turumuzu bitiriyoruz.. Başka bir Etstur yolculuğunda buluşmak dileğiyle..

3* Hotel Glicorisa Beach'de konaklayacak misafirler için;

Otelimizde yapacak olduğumuz kahvaltının ardından akşam teknenin hareket saatine kadar olan boş vaktimizi, adanın güzel köşelerini keşfederek geçirebiliriz. Teknemizin Pythagorion limanından hareketinden 1 saat önce otelinizden limana transferiniz gerçekleştiriliyor. Gümrük işlemleri sonrası dönüş yolculuğumuza başlıyoruz ve Kuşadası limanında turumuzu bitiriyoruz.. Başka bir Etstur yolculuğunda buluşmak dileğiyle..
Harita
Tur programını yazdır
Tur programını yazdır
Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez (Cookie) Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız. X