Nice Turu | Yılbaşı | 3 GECE

12 Mart 2018 - 1 Ocak 2019 arası tarihlerde,

Türk Hava Yolları | İstanbul Havalimanı Kalkışlı , VİZELİ

Sevdiklerinizle Paylaşın

Beğendiklerime Ekle

İlginizi çekebilecek diğer turlar

*Sınırlı kontenjan için başlangıç fiyatlarıdır.
VİZE HİZMETLERİ
ve yurt dışı turlar hakkında bilmeniz gerekenler
Bu sayfayı
arkadaşınızla da
paylaşabilirsiniz
kapat X
Nice Turu | Yılbaşı | 3 GECE
Kalkış tarihi tercihiniz
Tur Kodu: ETOHPPYNCE
  • Türk Hava Yolları tarifeli seferleri ile İstanbul - Nice - İstanbul gidiş-dönüş ekonomi sınıf uçak bileti
  • 3 yıldızlı otel'de 3 gece oda kahvaltı konaklama,geceleme sayısı kadar kahvaltı
  • Panoramik Nice şehir turu
  • Alan - otel - alan transferleri
  • Türkçe Tur Liderliği hizmetleri
  • Havalimanı vergisi ve alan hizmetleri bedeli
  • Zorunlu Seyahat Sigortası (Mesleki sorumluluk sigortasıdır)
Tur Programı
1.Gün
Istanbul, Nice
Gezimizin ilk günü, kalkıştan üç saat önce, İstanbul Havalimanı Dış Hatlar Terminalinde Tur Lideriniz ile buluşarak başlıyor. Havaalanında bilet ve pasaport işlemlerini bitirdikten sonra Türk Hava Yolları’nın tarifeli uçuşu ile varış noktası Nice. Bizi karışlayan özel otobüsümüz ile Nice Şehri'ne hareket ediyoruz. Nice’te yapacağımız panoramik şehir gezisinde Promenade des Angleis Caddesi, Belle Epoque, Nice Limanı ve Rus Ortodoks Katedrali göreceklerimiz arasında. Gezimizin ardından otelimize doğru hareket ediyoruz , otele yerleşme ve geceleme otelimizde.
2.Gün
Nice
Kahvaltının ardından misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Monaco (Monte Carlo) Gezisi’ne katılabilirler. Öğleden sonra ise misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek St. Paul de Vence ve Cannes Gezisi’ne katılabilirler. Ekstra gezilerimizin ardından özel otobüsümüz ile otelimize dönüş ve geceleme otelimizde.
Ekstra gezi: Monaco ve Monte Carlo Gezisi | 75 Euro Yetişkin | 40 Euro çocuk (7-12 yaş)
Özel otobüsümüz ile otelimizden hareketle Avrupa’nın göbeğinde krallıkla yönetilen minicik ülke Monaco’ya varıyoruz. Burada panoramik bir şehir turu yapıp ardından kumarhaneleriyle ünlü rüya kent Monte Carlo’ya geçiliyor. Bu görsel şölenin yanında Eze kasabasında bölgenin ünlü butik parfümerisine uğrayak bölgenin bohem kokularını deneyimleme fırsatı buluyoruz.
Ekstra gezi: Cannes St. Paul De Vence Gezisi | 65 Euro Yetişkin | 35 Euro çocuk (2-12 Yaş)
Kahvaltı sonrası, Azur Alpleri arasındaki muhteşem doğada yolculuk ederek, Cannes’a varılıyor. Ardından otobüsümüz ile panoramik olarak Festivaller Sarayı ve Croisette gibi bölgeleri görüyor, Cannes’da alışveriş için serbest kalıyoruz. Daha sonra, St. Paul de Vence bizi bekliyor. Kayalar üzerinde hakim bir tepede bulunan bu ortaçağ kasabası, birçok yazar, şair, ressam ve sanatçıya ev sahipliği yapıyor. Daracık tarihi sokakları, küçük mağazaları ve hediyelik eşya satan dükkanları ile bu şirin kasaba unutulmaz bir keşif olacak. Sabahın ilk saatlerini burada geçirip öğleden sonra Nice’e dönüyoruz.(Bu Gezimizin Düzenlenebilmesi için tam katılım şartı gerekmektedir.Dönüş uçuşu saatlerine bağlı olarak düzenlenememe durumu oluşmaktadır)
3.Gün
Nice
Kahvaltının ardından misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek San Remo & Dolce Aqua Gezisi’ne katılabilirler. Ekstra gezimizin ardından otelimize transfer ve geceleme otelimizde.
Ekstra gezi: San Remo - Dolceaqua | Yetişkin: 75Euro - Çocuk: 40Euro(02-12 Yaş)
San Remo, Dolceacqua Nice’ten hareket edilip muhteşem manzaralı bir yoldan İtalya’nın Liguria bölgesinin incisi, müzik festivali şehri San Remo'ya varılacaktır. Öğlen, limandaki kafe veya restoranlarda İtalyan Rivierası’nın tadını çıkarabileceksiniz. Dönüş yolunda Bordighera ve Vintimiglia gibi sahil şeridi kasabalarından geçerek Alpler'e yaslanmış Ortaçağ’ın önemli yerleşim birimi Dolceacqua`ya varılacaktır. Dolceacq ua ünlü ressam Claude Monet`nin hayran olup tablosunu çizdiği, Barbaros Hayrettin Paşa`nın bozguna uğrattığı ünlü amiral Andrea Doria`nın doğup büyüdüğü zamana meydan okuyan kasabadır. Kasabayı daha yakından tanıma fırsatını bulacağımız geziden sonra akşamüstü Nice'e hareket edilecektir.
4.Gün
Nice, İstanbul
Gezinin son günü, otelde alacağımız kahvaltı ve odaların boşaltılmasının ardından uçuş saatine göre Tur Lideriniz ekstra tur belirleyebilir. Sonrasında Tur Liderimizin belirleyeceği saatte havalimanına doğru yolculuğumuz başlıyor. Bilet ve gümrük işlemlerinden sonra Türk Hava Yolları’nın tarifeli uçuşu ile İstanbul’a uçuşumuz başlıyor. İstanbul’a varıyoruz ve yolculuğumuz sona eriyor.
Harita
Ekstra Geziler Hakkında Bilgilendirme
Tur programda belirtilen ekstra geziler, servis aldığımız yerel acente tarafından minimum 20 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir. Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde geziler yapılamamaktadır veya ekstra gezi fiyatları ve içerik katılımcı sayısına göre değişiklik gösterebilmektedir. Özel/ayrı olarak çocuk fiyatı belirtilmeyen ekstra turlarda, 3-12 yaş arası çocuk misafirler için ekstra turlar %50 indirimli. Ekstra tur fiyatları turları düzenleyen yerel acenta tarafından belirlenmektedir.
Tur programını yazdır
Tur programını yazdır
Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez (Cookie) Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız. X