New York Turu | Black Friday Haftası | Türk Hava Yolları | 5 GECE

28 Aralık 2017 - 31 Aralık 2018 arası tarihlerde,

Türk Hava Yolları | İstanbul Havalimanı Kalkışlı , VİZELİ

Sevdiklerinizle Paylaşın

Beğendiklerime Ekle

İlginizi çekebilecek diğer turlar

*Sınırlı kontenjan için başlangıç fiyatlarıdır.
VİZE HİZMETLERİ
ve yurt dışı turlar hakkında bilmeniz gerekenler
Bu sayfayı
arkadaşınızla da
paylaşabilirsiniz
kapat X
New York Turu | Black Friday Haftası | Türk Hava Yolları | 5 GECE
Kalkış tarihi tercihiniz
Tur Kodu: ETONYC17
  • Türk Hava Yolları’nın tarifeli seferleri ile İstanbul - New York gidiş dönüş uçak bileti
  • 1. Sınıf otellerde New York’ta 5 gece oda kahvaltı konaklama, geceleme sayısı kadar kahvaltı.
  • Panoramik New York şehir turları
  • Alan - otel - alan transferleri
  • Etstur Türkçe tur liderliği hizmetleri ( New York'ta karşılama)
  • Havalimanı vergisi ve alan hizmetleri bedeli
  • Zorunlu Seyahat Sigortası (Mesleki sorumluluk sigortasıdır)
Tur Programı
1.Gün
İstanbul, New York
Gezimizin ilk günü, kalkıştan iki buçuk saat önce, İstanbul Havalimanı Dış Hatlar Terminalinden bilet ve pasaport işlemlerini bitirdikten Türk Hava Yolları'nın tarifeli uçuşu ile New York’a hareket ediyoruz. New York Havalimanı'na tur lideri sizleri karşılıyor. varışımızın ve çıkış işlemlerinin ardından özel otobüsler ile yarım günlük panoramik New York Şehir Gezisi gününüzü renklendiriyor. Birleşmiş Milletler Binası, Madison Square, Central Park, Rockfeller Center, Times Meydanı, Battery Park bu gezideki keşif noktalarımız. Şehir turunun ardından otelimize yerleşiyoruz.
2.Gün
New York
Sabah Kahvaltımızın ardından misafirlerimiz zamanlarını ekstra olarak düzenlenen Özgürlük Anıtı, Empire State Building Gezisi’ne katılarak geçirebilirler. Turun ardından otelimize geçiyoruz. Geceleme otelimizde.

Ekstra gezi: Metro ile Hürriyet Heykeli ve Empire States | Yetişkin 150 Dolar / Çocuk: 140 Dolar (3-12 yaş)
Metro ile gerçekleştireceğimiz bu turumuzda görülecek yerler;Brooklyn Köprüsü, Özgürlük Anıtı Adası, Empire States Binası, Grand Central Tren İstasyonu, gezimiz bitiminde otelimize dönüyoruz.
3.Gün
New York
Kahvaltının ardından misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Black Friday Alışveriş Turu’na katılabilirler. Turun ardından otelimize geçiyoruz. Geceleme otelimizde.

Ekstra gezi: Black Friday Alışveriş turu | 120 Dolar
New Jersey’de yer alan Jersey Gardens Mall, Best Buy ve TJ Maxx mağazalarına gidererek, Black Friday indirimleri ile alışveriş imkanı buluyoruz.
4.Gün
New York
Kahvaltının ardından misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Woodbury Commons Outlet Turu’na katılabilirler. Turun ardından otelimize geçiyoruz. Geceleme otelimizde.

Ekstra gezi: Woodbury Commons Outlet | 120 Dolar
New Jersey’de bulunan bölgenin en büyük outlet merkezlerinden biri olan Woodbury Commons’da her türlü ünlü markayı fabrika satış fiyatına satın alabileceğiniz alışveriş turuna özel otobüsümüz ile gidilip dönülecektir. Black Friday indirimleri hafta sonu da birçok mağazada devam edecektir.
5.Gün
New York
Kahvaltının ardından misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Washington DC Gezisi’ne katılabilirler. Turun ardından otelimize geçiyoruz. Geceleme otelimizde.


Ekstra gezi: Washington DC Gezisi | Yetişkin 200 Dolar / Çocuk: 190 Dolar (3-12 yaş)
New York’tan Federal Başkent’e olan yolculuğumuz sırasında New Jersey, Delaware ve Maryland eyaletlerini geçiyoruz. Washington’da ise sırasıyla Temsilciler Meclisi ve Senato’nun buluştuğu Lincoln Anıtı, Vietnam ve Kore Anıtları ziyaret noktalarıdır. Kongre Binası ve Beyaz Saray panoramik olarak görülebilmektedir. Ulaşım + Girişler + Tur Liderliği
6.Gün
New York
Kahvaltının ardından New York Havalimanına geçiyor ve Türk Hava Yolları ile İstanbul' a yolculuğumuz başlıyor. Geceyi uçakta geçiriyoruz.
7.Gün
İstanbul
Uçuşta geçen gecenin ardından İstanbul Havalimanı' na varış ve turumuzun sonu.
Harita
Ekstra Geziler Hakkında Bilgilendirme
Tur programda belirtilen ekstra geziler, servis aldığımız yerel acente tarafından minimum 20 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir. Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde geziler yapılamamaktadır veya ekstra gezi fiyatları ve içerik katılımcı sayısına göre değişiklik gösterebilmektedir. Özel/ayrı olarak çocuk fiyatı belirtilmeyen ekstra turlarda, 3-12 yaş arası çocuk misafirler için ekstra turlar %50 indirimli. Ekstra tur fiyatları turları düzenleyen yerel acenta tarafından belirlenmektedir.
Tur programını yazdır
Tur programını yazdır
Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez (Cookie) Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız. X