Ulaşım Bilgileri

 • {{ route.departureCity }} ({{ route.departurePoint }}) {{ route.arrivalCity }} ({{ route.arrivalPoint }})
  • Kalkış : {{ route.departureDateTime | formatLocalDateTimeAsDate }}  {{ route.departureDateTime | formatLocalDateTimeAsTime }}
  • Varış : {{ route.arrivalDateTime | formatLocalDateTimeAsDate }}  {{ route.arrivalDateTime | formatLocalDateTimeAsTime }}
 • {{ routes[0].route == "DEPARTURE" ? 'Gidiş' : 'Dönüş' }}: Otobüs ile
  • {{ point.departureDateTime | formatLocalDateTimeAsTime }}: {{ point.departure }}

Tur Kodu : JTS20MLTK5

Kişi başı
{{ selectedPeriod.originalPrice.amount }} {{ selectedPeriod.originalPrice.currency }}
{{ selectedPeriod.price.amount }}

{{ selectedPeriod.price.currency }}

‘dan itibaren
{{ selectedPeriod.price.amountTRY }} TL
REZERVASYON YAP

Tur Programı

 1. GÜN
  Istanbul, Maldivler
  Istanbul Yeni Havaalanı Dış Hatlar Terminalinde Türk Havayollarının TK730 sefer sayılı uçuşu ile 02.10 da Maldivler’e hareket. Yerel saat ile 12.15’te Maldivler’e varış. Bagaj alım ve pasaport işlemlerinin ardından; otelinizin havaalanına uzaklığına göre deniz uçağı, sürat motoru ya da iç hatlar uçağı ile transfer. Otele yerleşme ve serbest zaman. Dinlenme, deniz, kum ve güneşten yararlanma imkânı. Geceleme otelimizde.
 2. GÜN
  Maldivler
  Kahvaltıdan sonra tam gün serbest zaman. Arzu edenler otelinizde düzenlenen Night Fishing (Gece Balık Avı) gezisine katılabilirler. 17:00 de başlayıp yaklaşık 20:00 ye kadar süren bu turda kaldığınız adanın açıklarında ay ışığı altında sizin için hazırlanmış oltalar ile balık tutma zevkini yaşayabilir; Hint Okyanusuna özgü büyük ve renkli balıklardan tutabilirsiniz. Geceleme otelimizde.
 3. GÜN
  Maldivler
  Kahvaltıdan sonra tam gün serbest zaman. Deniz güneş ve kumdan istifade fırsatı. Geceleme otelimizde.
 4. GÜN
  Maldivler
  Kahvaltıdan sonra tam gün serbest zaman. Arzu edenler Snorkeling Safari ekstra turuna katılabilirler. Maldiv Adalarının en büyük özelliği, mercan kayalıklarının yarattığı olağanüstü sualtı güzellikleridir. Dünyanın en güzel dalış noktalarına sahiptir. Neredeyse sonsuz sayılabilecek dalış seçeneği sunmaktadır. Bu adalara gelen ziyaretçilerin %60’ının en az bir kez bu keyfi yaşadıklarını düşünecek olursak burayı bir dalış cenneti olarak adlandırmamak mümkün değil. Mükemmel iklimi ve sualtının eşsiz güzelliği Maldivler’i bir dalış merkezi haline getirmiştir. Tüm adaların kendilerine ait resifleri bulunmaktadır. Sualtı fotoğrafçılarının yoğun ilgi gösterdiği adada değişik sualtı canlılarını bir arada görmenin zevkine “scuba diving” veya “snorkeling safari” turlarıyla varacaksınız. Geceleme otelimizde.
 5. GÜN
  Maldivler
  Kahvaltıdan sonra tam gün serbest zaman. Arzu edenler ekstra Island Hopping ekstra turuna katılabilirler. Bu turda kaldığınız otelin yakınlarında bulunan adalar ziyaret ediliyor. Genellikle tam gün süren bu tura sabah kahvaltısının ardından başlanıyor. Çevre adaları dolaşıp, balıkçı köyünün bulunduğu adalardan birinin ziyareti ve öğlen başka bir adada barbekü öğle yemeği için mola veriliyor. Yemeğiniz hazırlanırken şnorkel imkânı bulabilirsiniz. Ardından diğer adaları da dolaşarak saat 16:00 civarında otelimize geri dönüyoruz. Geceleme otelimizde.
 6. GÜN
  Maldivler, Istanbul
  Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Yerel saat ile 12.00’de odalarınızı boşalttıktan sonra; size bildirilen transfer saatinize dek otelinizin genel kullanım alanlarından faydalanabilirsiniz. Öğleden sonra havalimanına transfer. Bilet ve pasaport işlemlerinin ardından, Türk Havayollarının TK731 sefer sayılı uçuşu ile 23:35’te İstanbul’a dönüş. Uçakta gece yolculuğu.
 7. GÜN
  Istanbul
  Yerel saat ile 06:20’de İstanbul’a varış ve turumuzun sonu. İstanbul’a hoş geldiniz.
  Daha Fazla Gün Görüntüle Daha Az Gün Görüntüle