İtalya, Fransa, İspanya Turu |Ramazan Bayramı | Türk Hava Yolları | 7 GECE

13 Eylül 2018 - 9 Haziran 2019 arası tarihlerde,

Türk Hava Yolları | İstanbul Havalimanı Kalkışlı , VİZELİ

Sevdiklerinizle Paylaşın

Beğendiklerime Ekle

İlginizi çekebilecek diğer turlar

*Sınırlı kontenjan için başlangıç fiyatlarıdır.
VİZE HİZMETLERİ
ve yurt dışı turlar hakkında bilmeniz gerekenler
Bu sayfayı
arkadaşınızla da
paylaşabilirsiniz
kapat X
İtalya, Fransa, İspanya Turu |Ramazan Bayramı | Türk Hava Yolları | 7 GECE
Kalkış tarihi tercihiniz
Tur Kodu: ETOTRNBCN
 • Türk Hava Yolları tarifeli İstanbul - Milano gidiş, Barselona - İstanbul dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti
 • 3 ve 4 yıldızlı otellerde Genova 2 gece, Nice 2 gece, Marsilya 1 gece, Barcelona 2 gece toplam 7 gece oda-kahvaltı konaklama, geceleme sayısı kadar kahvaltı
 • Genova, Nice, Marsilya, Barcelona panoramik şehir turları
 • Alan - otel - alan transferleri ve şehirlerarası transferler
 • Türkçe Tur Liderliği hizmetleri
 • Zorunlu Seyahat Sigortası (Mesleki sorumluluk sigortasıdır.)
 • Havalimanı vergisi ve hizmet bedeli
 • Cenova, Barcelona belediye vergileri
 • Cenova, Barcelona otel konaklama vergileri
 • İtalya otel konaklama vergileri
1.Gün
İstanbul, Milano, Cenova
Gezimizin ilk günü, kalkıştan dört saat önce İstanbul Havalimanı dış hatlar terminalinde Tur Lideriniz sizleri karşılıyor. Bilet ve pasaport işlemlerini bitirdikten sonra Türk Hava Yolları tarifeli seferi ile varış noktamız Milano. Varışı takiben pasaport ve gümrük işlemlerinden sonra, özel otobüslerimiz ile yaklaşık 190 km uzaklıkta olan Cenova’ya hareket, İtalya'nın en eski ve en ünlü liman şehri Cenova’ya varış ve panoramik şehir turu. Turumuz boyunca görülecek yerler arasında, liman bölgesi, Piazza de Ferrari, San Lorenzo Katedrali, Torre della Lanterna, sarayları ile ünlü Garibaldi Caddesi'ni geziyoruz. Tur sonrası otelimize transfer ve odalara yerleşme. Akşam sahil boyundaki kafelerde dolaşma imkanı, serbest zaman. Geceleme otelimizde.
2.Gün
Cenova
Kahvaltının ardından misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Portofino & Cinque Terra Gezisi'ne katılabilirler. Gezinin ardından otele transferimiz gerçekleşiyor. Geceleme otelimizde.
Ekstra gezi: Portofino ve Cinque Terre Gezisi 1 | 75 Euro
Gezimizde öncelikle İtalya’nın en güzel köşelerinden Cinque Terredeki en güzel köylerden birine gidiyoruz . Kara yolu bağlantısı olmayan tekneler ve tren yolu ile ulaşılabilen bu cennet köşede geleneksel özelliklerinden kopmamış köyleri ziyaret edeceğiz ve ardından Portofino’ya hareket ediyoruz. Şarkılara ilham olan, San Fruyttuoso keşişlerine kurulan, İtalyan Rivierası'nın incisi Portofino'da rengarenk bakımlı evlere, lüks kafelere, barlara, dünyaca ünlü butiklere ve limanlarda demirleyen lüks yatlara hayran kalacaksınız. Ardından Cenova Limanı'nı panoramik olarak görme şansımız oluyor.** Yaz periyodunun sezonun sona ermesi ile kış sezonu kalkışlı turlarımızda mevsim koşulları nedeni ile ekstra gezi olarak Verona&Garda gezisi düzenlenecektir. **
3.Gün
Cenova, Nice
Kahvaltının ardından özel otobüsümüz ile yaklaşık 215 km uzaklıkta olan Nice şehrine hareket. Yol üzerinde San Remo ve dünyanın ilk parfüm üretim yerlerinden Eze'de rehberimizin belirlediği süre içerisinde alışveriş için zaman ve mola veriyor olacağız. Nice'e varışın ardından panoramik şehir turu. Turumuz ünlü yürüyüş caddesi, Promenade des Angleis caddesi ile başlıyor. Daha sonra Nice Limanı, eski Nice bölgesi, Massena Meydanı, Çicek Pazarı, Adliye Sarayı görülecek yerler arasındadır. Muhteşem Nice şehrini seyretmek ve fotoğraf çekmek üzere Castle Hill, Laparc Du Chateu, Nice Kalesi' ne çıkıyoruz. Tur sonrası kişisel aktivite ve alışverişleriniz için serbest zaman. Şehir turumuzun ardından otelimize transfer ve geceleme otelimizde.
4.Gün
Nice
Kahvaltının ardından misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek St. Paul De Vence&Cannes Turu'na katılabilirler. Öğleden sonra ise; arzu eden misafirlerimize ekstra olarak düzenlenecek Monaco & Monte Carlo Turu Gezinin ardından otelimize transfer ve geceleme otelimizde.
Ekstra gezi: Cannes St. Paul De Vence Gezisi | Yetişkin: 65 Euro | 0-6 Yaş Ücretsiz /07-12 Yaş: 35 Euro
Kahvaltı sonrası, Azur Alpleri arasındaki muhteşem doğada yolculuk ederek, Cannes’a varılıyor. Ardından otobüsümüz ile panoramik olarak Festivaller Sarayı ve Croisette gibi bölgeleri görüyor, Cannes’da alışveriş için serbest kalıyoruz. Daha sonra, St. Paul de Vence bizi bekliyor. Kayalar üzerinde hakim bir tepede bulunan bu ortaçağ kasabası, birçok yazar, şair, ressam ve sanatçıya ev sahipliği yapıyor. Daracık tarihi sokakları, küçük mağazaları ve hediyelik eşya satan dükkanları ile bu şirin kasaba unutulmaz bir keşif olacak. Sabahın ilk saatlerini burada geçirip öğleden sonra Nice’e dönüyoruz.
Ekstra gezi: Monaco ve Monte Carlo Gezisi | 75 Euro Yetişkin | 40 Euro çocuk (7-12 yaş)
Özel otobüsümüz ile otelimizden hareketle Avrupa’nın göbeğinde krallıkla yönetilen minicik ülke Monaco’ya varıyoruz. Burada panoramik bir şehir turu yapıp ardından kumarhaneleriyle ünlü rüya kent Monte Carlo’ya geçiliyor. Bu görsel şölenin yanında Eze kasabasında bölgenin ünlü butik parfümerisine uğrayak bölgenin bohem kokularını deneyimleme fırsatı buluyoruz.
5.Gün
Nice, Marsilya
Kahvaltının ardından yaklaşık 200 km uzaklıkta olan Marsilya'ya hareket. Marsilya`ya varışın ardından panoramik şehir turu. Görülecek yerler arasında; 19.yy’den kalma Notre Dame de la Gadre basilikası, Eski Liman bulunmaktadır. Şehir turumuzun ardından misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Aix En Provence, Arles Turu'na katılabilirler. Ekstra gezimizin ardından otelimize dönüş ve geceleme otelimizde.
Ekstra gezi: Aix-En Provence , Arles | 60 Euro | 0-6 Yaş Ücretsiz | 07-12 Yaş: 30 Euro
Bu gezimizde Provence bölgesinin meşhur pastel renklerini keşfedeceğiz. Marsilya’ya sadece 25 km uzaklıkta bulunan Aix-en-Provence, yüzlerce çeşmesi, daracık sokakları ve ünlü mağazalarıyla Güney Fransa’nın en güzel yerlerinden biri. Fransa kraliyet ailesinin yarattığı termal bir şehir olan Aix en Provence çeşmeler şehri olarak bilinir. Şehir 100 çeşme üzerinde, Cezanne’nin önderliğini yaptığı ressamların uğrak mekanı olmakla birlikte Fransa’nın “creme de creme” sınıfı için yaratılmış olup bir çok ressama ilham kaynağı olmuştur. Gezimizin diğer bölümünde ise Van Gogh’un eserlerinin bir çoğunu yaptığı, hayatının son dönemini yaşadığı Arles şehrini geziyoruz. Roma döneminden kalma 2 arenadan birinin bulunduğu bu şehrin pastel renkleri arasında Rhone nehri kıyısında keyifli bir gezinti yapacağız.
6.Gün
Marsilya, Barcelona
Kahvaltının ardından odaların boşaltılması ve yaklaşık 500 km uzaklıkta bulunan Barcelona’ya hareket. Varışımıza istinaden yapılacak olan şehir turu La Sagrada Familia Katedrali, Endülüs Arenası, Kristof Kolomb Heykeli, Kale Semti, Kraliyet Sarayı, Barcelona Limanı, İspanya ve Catalunya Meydanı, Colon Meydanı görülecek yerler arasında. Gezinin ardından, ilk günün yorgunluğunu üzerimizden atmak üzere otelimize yerleşiyoruz. Ekstra Flamenko Gecesi Gezisi, gezimizi daha da renklendiriyor. Gezi sonrası otelimize dönüyor ve dinleniyoruz. Geceleme otelimizde.
Ekstra gezi: Flamenko Gecesi Gezisi - Barselona | Yetişkin: 60 Euro / 0-6 Yaş Ücretsiz /07-12 Yaş:30 Euro
Akşam, otelden hareket ederek şehrin en tanınmış ve en iyi performansının sahnelendiği lokallerinden birinde yemeksiz olarak Flamenko şovunu ve danslarını izleme fırsatı buluyoruz. İspanya’nın en ünlü kültürel zenginliklerinden biri olan Flamenko şovundan sonra otele dönüyoruz.
7.Gün
Barcelona
Kahvaltı sonrası serbest zaman, alışveriş ve gezme imkânı. Arzu eden misafirlerimizle ekstra Figueras ve Girona Gezisi'ne katılma imkanı. Gezi sonrası otele transfer.
Ekstra gezi: Figueras ve Girona Gezisi | Yetişkin: 65 Euro / 0-6 Yaş Ücretsiz /07-12 Yaş:30 Euro
Müslüman, Hıristiyan ve Musevi mirasının iç içe geçtiği en güzel örneklerinden biri olan bu şehrin balık sırtı sokaklarında gezerken tarih içinde bir seyahate çıkacak, Eyfel Köprüsü'nden geçerken nehir kıyısındaki rengarenk evlerle büyülenecek, parfüm filminin çekildiği sahnelerle bütünleşecek ve şehrin muhteşem tarihi dokusunu soluyacaksınız. Gezimizin bir diğer noktası Fransa sınırına çok yakın olan, küçük ve şirin bir kasaba olan Figueras. Kasaba öyle etkileyici bir atmosfere sahiptir ki bütün dünyanın hayranlık duyduğu sınır tanımaz ressam Salvador Dali’ye hayatı boyunca ilham kaynağı olmuştur. Dali’nin henüz hayatta iken açtığı sürrealizmi ve ölümsüz aşkı Gala’yı resmettiği, zihinleri zorlayan eserlerinin bulunduğu müzede tarifsiz bir deneyim yaşayacaksınız.
8.Gün
Barcelona, İstanbul
Gezinin son günü, otelde alacağımız kahvaltı ve odaların boşaltılmasının ardından uçuş saatine göre Tur Liderimiz ekstra tur belirleyebilir. Sonrasında Tur Liderimizin belirleyeceği saatte havalimanına doğru yolculuğumuz başlıyor. Bilet ve gümrük işlemlerinden sonra Türk Hava Yolları’nın tarifeli uçuşu ile İstanbul’a uçuşumuz başlıyor. İstanbul’a varıyoruz ve yolculuğumuz sona eriyor.
Harita
Ekstra Geziler Hakkında Bilgilendirme
Tur programda belirtilen ekstra geziler, servis aldığımız yerel acente tarafından minimum 20 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir. Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde geziler yapılamamaktadır veya ekstra gezi fiyatları ve içerik katılımcı sayısına göre değişiklik gösterebilmektedir. Özel/ayrı olarak çocuk fiyatı belirtilmeyen ekstra turlarda, 3-12 yaş arası çocuk misafirler için ekstra turlar %50 indirimli. Ekstra tur fiyatları turları düzenleyen yerel acenta tarafından belirlenmektedir.
Avantajlı Ekstra Geziler
Ekstra gezi: Avantajlı Ekstra Tur Paketi Avrupa Kombine | 300 Euro
 • Paket
  300 Euro
Paket Turlar: Aix-en Provence, Arles (60 €) + Figueras ve Girona (65€) + Monaco & Monte Carlo (75 €) + St. Paul De Vence &Cannes (65 €) Portofino & Cinque Terra (75 €) Yukarıdaki turlar paket (toplu) olarak alındığında 340 € yerine 300 € olacaktır.
Tur programını yazdır
Tur programını yazdır
Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez (Cookie) Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız. X