İsviçre Fransa İtalya Atlasglobal | 7 GECE

9 Haziran 2016 - 31 Aralık 2017 arası tarihlerde,

Atlasglobal Hava Yolları | Atatürk Havalimanı Kalkışlı , VİZELİ

Sevdiklerinizle Paylaşın

Beğendiklerime Ekle

İlginizi çekebilecek diğer turlar

*Sınırlı kontenjan için başlangıç fiyatlarıdır.
VİZE HİZMETLERİ
ve yurt dışı turlar hakkında bilmeniz gerekenler
Bu sayfayı
arkadaşınızla da
paylaşabilirsiniz
kapat X
İsviçre Fransa İtalya Atlasglobal | 7 GECE
Kalkış tarihi tercihiniz
Tur Kodu: ETOATLCOM
 • Atlasglobal Hava Yolları tarifeli seferleri ile İstanbul - Zürih gidiş, Milano - İstanbul dönüş ekonomi sınıf uçak bileti
 • 3 ve 4 yıldızlı otellerde Zürih'te 2 gece, Cenevre'da 1 gece, Lyon'da 2 gece, Milano'da 2 gece toplam 7 gece oda kahvaltı konaklama, geceleme sayısı kadar kahvaltı
 • Zürih, Cenevre, Lyon, Milano Panoramik şehir turları
 • Alan - otel - alan transferleri ve şehirler arası transferler
 • Türkçe Tur Liderliği hizmetleri
 • Havalimanı vergisi ve alan hizmetleri bedeli
 • Milano otel konaklama vergileri
 • Zorunlu Seyahat Sigortası (Mesleki sorumluluk sigortasıdır.)
1.Gün
Istanbul, Zürih
Gezimizin ilk günü Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminalin de tur lideriniz ile kalkıştan üç saat önce buluşarak başlıyor. Bilet ve pasaport işlemlerinden sonra Atlas Global Hava Yolları tarifeli seferi ile Zürih'e hareket. Zürih kentine hareket ve İsviçre'nin en büyük kentine varışımızı takiben şehir turumuza başlıyoruz. Şehrin tarihi merkezi olan Lindenhof, şehrin adını aldığı Zürih Gölü, Saat Kulesi, 12. Yüzyıl'dan kalma Zürih Katedrali görülecek yerler arasındadır. Gezimizin ardından otelimize yerleşiyoruz. Geceleme otelde.
2.Gün
Zürih
Sabah kahvaltısının ardından misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Alp Köyleri, Ren Şelaleri, Lindt Çikolataları Outlet Merkezi ve Peynir Fabrikası Gezisi'ne katılabilirler. Gezinin ardından otele hareket ve geceleme otelde.
Ekstra gezi: İsviçre Köyleri, Ren Şelaleri, Lindt Çikolata Outlet Merkezi Gezisi | 70 Euro
Yolculuğumuza Avrupanın en büyük şelalesi Ren Şelalesi ile başlıyoruz ; sonrasında Zürih' in çevresinde bulunan, kendine has İsviçre köy mimarisinin örneklerini göreceğimiz ve UNESCO kültür miras listesinde yer alan Stein-Rhein köyü ile İsviçre kültürünü yakından tanıma fırsatımız olacak. Gezimize enfes doğa manzarası eşliğinde devam ederek, İsviçre' nin en eski ve en ünlü çikolata markası olan Lindt ' in Outlet satış mağazasına gidiyoruz. Misafirlerimiz buradan uygun fiyatlı çikolata alışverişi yapma imkanı bulacaktır. Bütün bu görsel şölenin ardıdan keyifli eksta gezimizin sonuna geliyoruz.
3.Gün
Zürih, Cenevre
Sabah kahvaltısı ve odaların boşaltılmasının ardından Cenevre yolu üzerinde tüm misafirlerimizin katılımı ile gerçekleşecek ekstra olarak düzenlenecek Bern, Montro, Lozan, Luzern Gezisi''ne katılabilirler. Gezimizin ardından yaklaşık 275 km uzaklıkta olan Cenevre şehrine yolculuğumuz başlıyor. Yapılacak panoramik şehir gezisinde Leman Gölü, Mont Blanc Köprüsü, Büyük Katedral, Jean Jacques Rousseu Adası, Birleşmiş Milletler ve Kızılhaç binaları ile eski şehir keşif duraklarımız. Misafirlerimiz gezi esnasında ekstra olarak düzenlenecek Cenevre Gölü Bot Gezisi'ne katılabilirler. Gezinin ardından otelimize yerleşiyoruz. Geceleme otelimizde.
Ekstra gezi: Lozan – Montreux - Bern - Luzern Gezisi | 70 Euro
Cenevre Gölü kıyısındaki 1. ve 2. Dünya savaşları sırasında birçok milletlerarası barış anlaşmalarının yapıldığı Lozan’a hareket ediyoruz. Şehri gezdikten sonra özel otobüsümüz ile Vevey Bölgesi'nde yer alan Montreux’ya hareket ediyoruz. Freddie Mercury'nin Cenevre Gölü kıyısında yer alan heykelini görüyoruz. Ardından Bern'e hareket ediyoruz. Yapacağımız panoramik şehir turunda Saat Kulesi, Avrupa'nın en büyük kapalı alışveriş alanı olarak adlandırılan eski şehir, Einstein'ın evi, Tarih Müzesi, Parlamento Binası ve Meydanı görülecek yerler arasında. Bern Kentin'de parlamento meydanında bulunan fıskiyeler ile oynayan çocuklar görülmeye değer.
Ekstra gezi: Cenevre Gölü Bot Gezisi | 30 Euro
Cenevre Gölü'nde yapılan ve yaklaşık 1 saat süren bot gezisiyle keyifli anlar yaşayabilirsiniz.
4.Gün
Cenevre, Lyon
Sabah kahvaltısı ve odaların boşaltılmasının ardından programımıza dahil olan Annecy şehrine hareket ediyoruz. Annecy, Fransa ve İsviçre sınırında göl kenarına kurulmuş çizgi film uyarlaması gibi görsel çekiciliğe sahip olan küçük bir Fransa şehri. Annecy şehir turumuzun ardından yaklaşık 185 km uzaklıkta olan Lyon şehrine hareket ediyoruz.Lyon'a varıştan sonra Lyon panoramik şehir turuna başlıyoruz. Görülecek Yerler arasında Fourviere Katedrali ve eski Lyon, Saint Jean Katedrali, Opera Binası, Rhone ve Saone nehirleri göreceğimiz belli başlı yerlerdir. Panoramik şehir turunun ardından otelimize yerleşiyoruz. Geceleme otelde.
5.Gün
Lyon
Sabah kahvaltısının ardından misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Beaujolais & Saint Amour Üzüm Bağları Gezisi'ne katılabilirler. Gezimizin ardından otelimize geri dönüyoruz. Geceleme otelde.
Ekstra gezi: Beaujolais & Saint Amour Üzüm Bağları & Perouge Gezisi | 50 Euro
Perouge kasabasının Ortaçağ atmosferi bizlere görsel bir şölen sunarken ; Fransanın ünlü bağlarına yapacağımız gezimizde üzümlerin işlenmesi ve tadımını gerçekleştireceğiz.
6.Gün
Lyon, Milano
Sabah kahvaltısı ve odaların boşaltılmasının ardından yaklaşık 460 km uzaklıkta olan Milano şehrine hareket ediyoruz. Milano şehrine vardığımızda yapılacak panoramik şehir gezisinde Sforza Kalesi, Vittorio Emanuelle Pasajı, Doumo Katedrali ve Scala Meydanı keşif duraklarımız. Şehir gezimizin ardından otelimize dönüyoruz. Geceleme otelimizde.
7.Gün
Milano
Sabah kahvaltısının ardından misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Portofino&Cinque Terre Gezisi'ne katılabilirler. Gezimizin ardından otelimize dönüyoruz. Geceleme otelimizde.


Sezonun sona ermesi nedeniyle Kasım ayı itibariyle ekstra olarak Verona ve Garda Gölü Gezisi düzenlenecektir.
Ekstra gezi: Verona ve Garda Gölü Gezisi | 75 Euro Yetişkin | 40 Euro çocuk (7-12 yaş)
Shakespeare tarafından 15. yüzyılda kaleme alınan 2 genç aşık Romeo ve Juliet’in doğum yeri olan Verona’daki gezide 700 yıllık tarihiyle Romeo ve Juliet’in evi, Veneto Bölgesi’ndeki gladyatör oyunlarının sergilendiği, M.S. 30'da tamamlanmış olan arena, Erbe ve Signori meydanları Piazza bra , arena, via mazzini, palazzo maffei , piazza erbe,mazzandi evleri, piazza dei signori, dante , girolamo fracastoro ,catullo, prinius heykelleri , della scala ailesinin gotik anıt mezarları görülecek yerler arasındadır. Ardından özel otobüsümüz ile İtalya’nın en büyük gölü olan Garda Gölü ve Sirmione Kasabası gezilecek.
8.Gün
Milano, İstanbul
Sabah kahvaltısının ardından tüm misafirlerimizin katılımıyla ekstra olarak düzenlenecek Como Gölü Turu olacaktır. Gezimizin ardından tur liderimizin belirleyeceği saate kadar verilecek serbest zamanın ardından özel otobüsümüzle Milano Havaalanı'na transfer. Bagaj, bilet ve pasaport işlemlerinden sonra Atlasglobal Hava Yolları ile İstanbul’a hareket. İstanbul’a varışımızın ardından gezimizin sonu.
Ekstra gezi: Como Gölü Gezisi | 40 Euro
Milano’dan yalnızca yarım saatlik bir mesafede bulunan, Alpler’in eteklerine sıkışmış sakin ince ve uzun bir göl olan Como Gölü, buzul erozyonları sonucunda şekillenmiş. Hem yukarısında Alpler’in hem de aşağısında varlıklı ve şirin Como ve Lecco kasabalarının güzel manzaralarına sahip olan göl çevresinde yapılacak gezide merkezdeki zarif Piazza Cavour, hemen yakınındaki 14. Yüzyıl'dan kalma Duoma gösterişli villa ve bahçeleriyle gözünüze hitap edecek. Gezi bitiminde otele dönüş yapıyoruz.
Harita
Ekstra Geziler Hakkında Bilgilendirme
Tur programda belirtilen ekstra geziler, servis aldığımız yerel acente tarafından minimum 20 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir. Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde geziler yapılamamaktadır veya ekstra gezi fiyatları ve içerik katılımcı sayısına göre değişiklik gösterebilmektedir. Özel/ayrı olarak çocuk fiyatı belirtilmeyen ekstra turlarda, 3-12 yaş arası çocuk misafirler için ekstra turlar %50 indirimli. Ekstra tur fiyatları turları düzenleyen yerel acenta tarafından belirlenmektedir.
Avantajlı Ekstra Geziler
Ekstra gezi: Avantajlı Ekstra Gezi Paketi Ifı 2 | 250 Euro
 • Paket
  250 Euro
Paket Turlar: Lozan – Montro - Bern - Luzern (70 €) + Verona Garda (75€) + Beaujolais & Saint Amour Şarap Bağları (40 €) + Alp Köyleri, Ren Şelaleri, Lindt Çikolata Outlet Merkezi (70 €) + Como Gölü Gezisi (40 €) Yukarıdaki turlar paket (toplu) olarak alındığında 295 € yerine 250 € olacaktır.
Tur programını yazdır
Tur programını yazdır
Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez (Cookie) Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız. X