Ulaşım Bilgileri

 • {{ route.departureCity }} ({{ route.departurePoint }}) {{ route.arrivalCity }} ({{ route.arrivalPoint }})
  • Kalkış : {{ route.departureDateTime | formatLocalDateTimeAsDate }}  {{ route.departureDateTime | formatLocalDateTimeAsTime }}
  • Varış : {{ route.arrivalDateTime | formatLocalDateTimeAsDate }}  {{ route.arrivalDateTime | formatLocalDateTimeAsTime }}
 • {{ routes[0].route == "DEPARTURE" ? 'Gidiş' : 'Dönüş' }}: Otobüs ile
  • {{ point.departureDateTime | formatLocalDateTimeAsTime }}: {{ point.departure }}

Fiyata Dahil Olanlar

 • Türk Hava Yolları tarifeli seferleri ile İstanbul - Delhi gidiş, Delhi - İstanbul dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti
 • 4 yıldızlı otelde, Jaipur’da 2 gece, Agra’da 1 gece, Delhi’de 2 gece; toplam 5 gece oda kahvaltı konaklama, geceleme sayısı kadar kahvaltı
 • Panoramik Delhi, Jaipur, Agra şehir gezileri, 
 • Alan - otel - alan transferleri, şehirlerarası transferler
 • Etstur Türkçe liderlik hizmetleri
 • Havalimanı vergisi ve alan hizmetleri bedeli
 • Zorunlu Seyahat Sigortası (Mesleki sorumluluk sigortasıdır.) 

Tur Kodu : ETOHINDI18

Kişi başı
{{ selectedPeriod.originalPrice.amount }} {{ selectedPeriod.originalPrice.currency }}
{{ selectedPeriod.price.amount }}

{{ selectedPeriod.price.currency }}

‘dan itibaren
{{ selectedPeriod.price.amountTRY }} TL
REZERVASYON YAP

Tur Programı

 1. GÜN
  İstanbul, Delhi
  Gezimizin ilk günü, kalkıştan üç saat önce, İstanbul Havalimanı Dış Hatlar terminalinde tur liderimiz ile buluşarak başlıyor. Bilet ve pasaport işlemlerinden sonra Türk Hava Yolları tarifeli seferleri ile 5 saat sürecek gece uçuşumuz başlıyor. 
 2. GÜN
  Delhi, Jaipur
  Sabah erken saatlerde Delhi’deki Indra Ghandi Havalimanı’na iniyoruz. Alanda bizi bekleyen özel otobüsümüzle yaklaşık 6 saat sürecek Jaipur yolculuğumuzla devam ediyoruz. Şehre varışımızla birlikte otelimize transfer oluyoruz. Geceleme otelimizde. 
  Ekstra Gezi Avantajlı Yemek Paketi | Yetişkin : 60EURO  | Çocuk : 60EURO

  Avantajlı akşam yemeği paketidir. 

 3. GÜN
  Jaipur
  Sabah kahvaltısının ardından şehir gezimiz için otelimizden ayrılıyoruz. Hawa Mahal, eski kent göreceğimiz yerler arasında. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenen Amber Fort Gezisi’ne katılabilir. Ardından dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenen Jantar Mantar ve Şehir Sarayı Gezisi’ne katılabilir. Gezimiz sonrası otelimize transfer oluyoruz. Geceleme otelimizde.
  Ekstra Gezi Jantar Mantar ve Şehir Sarayı Gezisi | Yetişkin : 25EURO  | Çocuk : 25EURO

  Bu turumuzda Unesco'nun Dünya Kültür Mirasları listesinde bulunan ve 18. yy da II. Jai Singh tarafından yapılan gözlem evi ve City Hall Palace'ı (kraliyet sarayını) görülecek yerler arasındadır. 

  Ekstra Gezi Amber Fort Gezisi | Yetişkin : 40EURO  | Çocuk : 40EURO

  Gün boyunca sürecek gezide fil sırtında, üzerinde meşhur kalenin bulunduğu tepeye çıkarak Sheesh Mahal, Zafer Salonu, Kali Tapınağı ,Kesar Kyaari (Safran Tarlası)göreceklerimiz arasında. Dönüşümüz ise araçlarla olacaktır.Dönüş yolunda ayrıca Jai Mahal (Su Sarayı ) görülecektir.

 4. GÜN
  Jaipur, Agra
  Sabah kahvaltısının ardından otelimizden ayrılarak Agra’ya doğru hareket ediyoruz. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenen Fatehpur Sikri Gezisi’ne katılabilir. Gezimiz sonrası Agra’ya hareket ediyoruz. Akşam dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenen Müzikli Hint Gecesi Eğlencesi*’ne katılabilirler. Geceleme otelimizde. * Hint Gecesi ekstra gezisi yemeksizdir.
  Ekstra Gezi Fatehpur Sikri Gezisi | Yetişkin : 15EURO  | Çocuk : 15EURO

  Babil imparatoru Ekber tarafından 16. yy da kurulan Unesco'nun Dünya Kültür Mirasları listesinde yer alan Fatehpur Sikri şehri görülecektir. 

  Ekstra Gezi Hint Gecesi (Müzikal Gösteri) | Yetişkin : 55EURO  | Çocuk : 55EURO

  Hint dans ve müziğini doyasıya yaşayabileceğiniz, Babür imparatoru Şah Jahan İle Mümtaz Mahal'in aşk hikayesini anlatan Hint Draması sizleri bekliyor.
  *Gezimiz yemeksizdir. 

 5. GÜN
  Agra, Delhi
  Sabah erken saatlerde arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenen Taj Mahal Gezisi'ne katılabilirler. Gezimiz sonrası arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenen Agra Fort Gezisi’ne katılabilir. Gezimizin ardından yaklaşık 4 buçuk saat sürecek yolculuğumuza başlayarak Delhi’ye hareket ediyoruz. Varışımızın ardından otelimize yerleşiyoruz. Geceleme otelimizde.
  Ekstra Gezi Taj Mahal Gezisi | Yetişkin : 30EURO  | Çocuk : 30EURO

  Aşk'ın ölümsüzlüğünün sanata dönüşmüş tek emsali Taj Mahal tüm görkemi ile bizi bekliyor. Attığımız her adımda büyüleneceğimiz Taj Mahal'in görkemli manzarasını hafızalarınızda ölümsüzleştirebileceksiniz. Taj Mahal İslâm türbe mimarisinin en önemli eserlerinden birisi olarak kabul edilir. 

  Ekstra Gezi Agra Fort Gezisi | Yetişkin : 25EURO  | Çocuk : 25EURO

  Agra Fort Kalesi, İnci Camii, Jihangir Sarayı, Khas Mahal, Sheesh Mahall, Diwan-ı Am, Diwan-ı Khas, Musamman Burj keşif noktalarımız. 

 6. GÜN
  Delhi
  Sabah kahvaltısının ardından Varışımızın ardından arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenen Qutub Minar ve Humayun Mezarı Gezisi’ne katılabilir. Gezimiz sonrası otelimize transfer oluyoruz ve serbest zaman. Geceleme otelimizde.
  Ekstra Gezi Qutub Minar ve Hümayun Mezarı | Yetişkin : 40EURO  | Çocuk : 40EURO

  Unesco Dünya Kültür Mirasları listesine giren Qutub Minar ve Hümayun'un mezarı görülecektir.Hint- İslam mimarisinin başyapıtlarından kabul edilen minare ve kırmızı kum taşından yapılan İran-Hint mimarisinin eşsiz eserlerinden olan Hümayun'un ve eşi Begüm'ün Mezarı ziyaret edilecektir. 

 7. GÜN
  Delhi, İstanbul
  Sabah çok erken saatlerde otelinden çıkış işlemlerini tamamladıktan sonra havalimanına transfer oluyoruz. Bilet ve bagaj işlemlerinin ardından Türk Hava Yolları tarifeli seferi ile İstanbul’a hareket ediyoruz. Varışımızla birlikte gezimiz sona eriyor. 
  Daha Fazla Gün Görüntüle Daha Az Gün Görüntüle

  Gezilecek Yerler

  Gezi Rotası

  Ekstra Turlar

  Ücrete Dahil Olan Hizmetler

  • Türk Hava Yolları tarifeli seferleri ile İstanbul - Delhi gidiş, Delhi - İstanbul dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti
  • 4 yıldızlı otelde, Jaipur’da 2 gece, Agra’da 1 gece, Delhi’de 2 gece; toplam 5 gece oda kahvaltı konaklama, geceleme sayısı kadar kahvaltı
  • Panoramik Delhi, Jaipur, Agra şehir gezileri, 
  • Alan - otel - alan transferleri, şehirlerarası transferler
  • Etstur Türkçe liderlik hizmetleri
  • Havalimanı vergisi ve alan hizmetleri bedeli
  • Zorunlu Seyahat Sigortası (Mesleki sorumluluk sigortasıdır.) 

  Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

  50 TL yurt dışı çıkış harcı (Seyahat tarihinden önce bankalara ödeme yapılması tavsiye edilir.)
  130 € vize ücreti ve hizmet bedeli 
  Kişisel harcamalar 
  Öğle ve akşam yemekleri
  Etsassistance (Kişi başı 1000 €'ya kadar olan paket turlarda 20 €/kişi başı / Kişi başı 3000 €'ya kadar olan paket  turlarda 40€/kişi başı) (Misafir dilerse ek ücret ödeyerek vize reddi, bagaj kaybı, yaralanma veya hastalık nedeniyle tıbbi tedavi, sigortalının nakli, taburcu oluşu takiben sigortalının daimi ikametgâhına nakli ve vefat eden sigortalının nakli v.b. teminatlar için seyahat güvence paketi satın alabilir.)

  Vize

  Vize başvurusu için; seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport gerekmektedir. Pasaportun yanında, İstanbul ve çevresi için acentelerimizden veya www.vizedunyasi.com’dan temin edebileceğiniz “Vize İçin Gerekli Evraklar” listesinde belirtilen belgeler ile birlikte başvurunuzu yapmanız gerekiyor. Ankara ve çevresi için Vize Dünyası Turizm (0312 428 27 00) acentemizden veya http://vizedunyasi.com.tr'denhttp://vizedunyasi.com.tr'den, İzmir ve çevresi için Kerensoy Turizm (0232 425 33 87) acentemizden, Bursa ve çevresi için Boray Turizm (224 245 63 42) acentemizden ya da diğer acentelerimizden, Gaziantep ve çevresi içinse Zanet Turizm (www.zanetvize.com / 0342 336 53 53) acentemizden ya da diğer acentelerimizden temin edebileceğiniz “ Vize İçin Gerekli Evraklar” listesinde belirtilen belgeler ile başvuru yapabilirsiniz. Yeşil pasaport sahipleri için vize uygulaması olmayıp, seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport yeterlidir. Gidilecek tur bakımından mevcut vizesi olan ya da Etstur aracılığı ile herhangi bir vize başvuru yapmayacak olan misafirlerimizin pasaportlarının da seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli olması gerekmektedir. Gümrük geçişlerinde / sınır kapılarında, pasaportunuza giriş-çıkış kaşesi basılabilmesi için, pasaportunuzda en az 2 sayfalık boş alan olması gerekmektedir. Vize alınmış olması/yeşil pasaport gibi vize gerektirmeyen özel nitelikli pasaporta sahip olunması, ülkeye giriş/ülkeden çıkış yapılabileceği anlamına gelmez, pasaport polisinin sizi ülkeye sokmama/çıkarmama yetkisi vardır,bu durumdan Etstur sorumlu değildir, sorumluluk yolcuya aittir. Türk vatandaşı olmayan ya da çifte vatandaşlığı olup da diğer ülke pasaportunu kullanarak tura katılacak olan misafirlerimizin; seyahat edilecek ülkenin, kullanacakları pasaporta uyguladığı vize prosedürünü ilgili konsolosluklara bizzat danışmaları gerekmektedir,aksi halde doğacak sonuçlardan Etstur sorumlu olmayacaktır.
  Vize başvuruları, tur hareketinden 3 ay öncesinden itibaren yapılabilmektedir. Vize sürecinizin daha sağlıklı ilerleyebilmesi ve konsolosluklarda oluşabilecek dönemsel yoğunluklardan ve/veya uygulama farklılıklarından etkilenmemek adına, tur kalkış tarihine 3 aylık süre kalmasından itibaren, vize başvurunuzu bir an önce tamamlanması tavsiye olunur.
  T.C. yeşil pasaportu ile seyahat edecek misafirlerimizin, eğer pasaportlarının alınış tarihi 10 yıldan eski ise; pasaportlarını yenilemeleri gereklidir. Aksi halde gidecekleri ülkeye kabul edilmeyebilirler ve/veya Türkiye'den havayolu firması tarafından uçuşları gerçekleştirilmeyebilir. Böyle bir durumda sorumluluk yolcuya aittir.
  Yırtık, yıpranmış, ıslanmış ve/veya benzeri tahribat(lar)a uğramış pasaportlar nedeniyle ziyaret edilecek ülke sınır kapısında gümrük polisi ile sorun yaşanmaması adına ; anılan pasaportların yenilenmesi ve T.C. vatandaşlarına vize uygulayan bir ülke ise ilgili vizenin yeni pasaportta olması gerekmektedir,aksi durumda sorumluluk yolcuya aittir.
  Uyarı: İptal edilmiş pasaportlardaki geçerli Schengen vizeleri ile seyahat edilememektedir.
  18 yaşından küçük misafirlerimiz tek başlarına ya da yanlarında anne ya da babadan sadece biri ile seyahat ederken ülke giriş-çıkışlarında görevli polis memurunca anne-babanın ortak muvafakatini gösterir belge sorulması ihtimali olduğundan; 18 yaş altı misafirlerimizin ve anne-babalarının bu konuda hassasiyet göstermelerini tavsiye ederiz.

  Önemli Notlar

   Gezimiz, minimum 30 kişi katılım şartı ile düzenleniyor. Gezi için yeterli katılım sağlanamadığı takdirde, son iptal bildirim tarihi gezi hareket tarihinden 20 gün öncesi olup, iptal bilgisi acenteniz tarafından iletilecek. Yurt dışı turlarımızda, seçtiğiniz turun iptal-değişiklik şartlarına göre %35 veya %50 ön ödeme ile rezervasyon alınabiliyor.
  Etstur, hava yolu ile yolcu arasında aracı kurum olup, 28.09.1955 Lahey Protokolü’ne tabidir. Tarifeli ve özel uçuşlarda rötar riski olabilir veya mevcut gezi ve uçuş öncesinde saatler değişebilir. Etstur, bu değişiklikleri en kısa sürede bildirmekle yükümlüdür. Yolcu saat değişme riskini kabul ederek geziyi satın almıştır. 0-2 yaş arası çocuklar alan vergisi ve alan hizmetleri bedeli ödemezler.

  3 kişilik odalar, otellerin müsaitliğine göre verilmektedir. 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup, 3. yatak standart yataktan küçüktür. Çocuk indirimleri sadece 2 yetişkin yanında konaklayan çocuklar için geçerlidir. Otellerde sunulan kontinental kahvaltı tereyağı, reçel veya bal, ekmek, çay veya kahve ile meyve suyundan oluşmaktadır. Grup kahvaltıları ayrı bir salonda servis edilebilir.

  Panoramik şehir gezileri, şehirlerin genel tanıtımı için düzenlenen maksimum 2-3 saat süreli gezilerdir. Şehir gezileri, içeriği değişmemek şartıyla farklı günlerde düzenlenebilir veya hava durumuna ve/veya mücbir sebebe bağlı olarak gerçekleşmeyebilir. Tur programda belirtilen Ekstra geziler servis aldığımız yerel acente tarafından minimum 20 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir. Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde geziler yapılamamaktadır veya ekstra gezi fiyatları ve içerik katılımcı sayısına göre değişiklik gösterebilmektedir.Özel/ayrı olarak çocuk fiyatı belirtilmeyen ekstra turlarda, 03-12 yaş arası çocuk misafirlerimiz için ekstra turlar %50 indirimlidir.

  Yolculuk sırasında güzergah üzerinde yapılacak ekstra turlara katılmak istemeyen misafirler, yol üzerinde bulunan müsait bir dinlenme tesisinde beklemeyi kabul etmiş sayılırlar.