Hindistan | Thy | Kurban Bayramı | 5 GECE

28 Ocak 2019 - 10 Ağustos 2019 arası tarihlerde,

Türk Havayolları | İstanbul Havalimanı Kalkışlı , VİZELİ

Sevdiklerinizle Paylaşın

Beğendiklerime Ekle

İlginizi çekebilecek diğer turlar

*Sınırlı kontenjan için başlangıç fiyatlarıdır.
VİZE HİZMETLERİ
ve yurt dışı turlar hakkında bilmeniz gerekenler
Bu sayfayı
arkadaşınızla da
paylaşabilirsiniz
kapat X
Hindistan | Thy | Kurban Bayramı | 5 GECE
BU TURU ONLINE SATIN ALIN | Kalkış tarihini seçin, uçuş planı ve müsaitliği görüntüleyin, satın alın
Kalkış tarihi tercihiniz
Yeşil pasaport sahipleri için de vize alınması gerekmektedir.
Tur Kodu: ETOHINDIKB
  • Türk Hava Yolları tarifeli seferleri ile İstanbul - Delhi gidiş, Delhi - İstanbul dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti
  • 4 ve 5 yıldızlı otelde, Jaipur’da 2 gece, Agra’da 1 gece, Delhi’de 2 gece; toplam 5 gece oda kahvaltı konaklama, geceleme sayısı kadar kahvaltı
  • Panoramik Delhi, Jaipur, Agra şehir gezileri,
  • Alan - otel - alan transferleri, şehirlerarası transferler
  • Etstur Türkçe liderlik hizmetleri
  • Havalimanı vergisi ve alan hizmetleri bedeli
  • Zorunlu Seyahat Sigortası (Mesleki sorumluluk sigortasıdır.)
1.Gün
İstanbul, Delhi
Gezimzin ilk günü, kalkıştan dört saat önce, İstanbul Havalimanı Dış Hatlar terminalinde tur liderimiz ile buluşarak başlıyor. Bilet ve pasaport işlemlerinden sonra Türk Hava Yolları tarifeli seferleri ile 5 saat sürecek gece uçuşumuz başlıyor.
2.Gün
Delhi, Jaipur
Sabah erken saatlerde Delhi’deki Indra Ghandi Havalimanı’na iniyoruz. Alanda bizi bekleyen özel otobüsümüzle yaklaşık 6 saat sürecek Jaipur yolculuğumuzla devam ediyoruz. Şehre varışımızla birlikte otelimize transfer oluyoruz. Geceleme otelimizde.
3.Gün
Jaipur
Sabah kahvaltısının ardından şehir gezimiz için otelimizden ayrılıyoruz. Hawa Mahal, eski kent göreceğimiz yerler arasında. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenen Amber Fort Gezisi’ne katılabilir. Ardından dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenen Jantar Mantar ve Şehir Sarayı Gezisi’ne katılabilir. Gezimiz sonrası otelimize transfer oluyoruz. Geceleme otelimizde.
Ekstra gezi: Amber Fort Gezisi | 40 Euro
Gün boyunca sürecek gezide fil sırtında, üzerinde meşhur kalenin bulunduğu tepeye çıkarak Sheesh Mahal, Zafer Salonu, Kali Tapınağı ,Kesar Kyaari (Safran Tarlası)göreceklerimiz arasında. Dönüşümüz ise araçlarla olacaktır.Dönüş yolunda ayrıca Jai Mahal (Su Sarayı ) görülecektir.
Ekstra gezi: Jantar Mantar ve Şehir Sarayı Gezisi | 25 €
Bu turumuzda Unesco’nun Dünya Kültür Mirasları listesinde bulunan ve 18. yy da II. Jai Singh tarafından yapılan gözlem evi ve City Hall Palace’ı (kraliyet sarayını) görülecek yerler arasındadır.
4.Gün
Jaipur, Agra
Sabah kahvaltısının ardından otelimizden ayrılarak Agra’ya doğru hareket ediyoruz. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenen Fatehpur Sikri Gezisi’ne katılabilir. Gezimiz sonrası Agra’ya hareket ediyoruz. Akşam dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenen Müzikli Hint Gecesi Eğlencesi*’ne katılabilirler. Geceleme otelimizde.
* Hint Gecesi ekstra gezisi yemeksizdir.
Ekstra gezi: Fatehpur Sikri Gezisi | 15 €
Babil imparatoru Ekber tarafından 16. yy da kurulan Unesco’nun Dünya Kültür Mirasları listesinde yer alan Fatehpur Sikri şehri görülecektir.
Ekstra gezi: Hint Gecesi (Müzikal Gösteri) | 55 Euro
Hint dans ve müziğini doyasıya yaşayabileceğiniz, Babür imparatoru Şah Jahan İle Mümtaz Mahal'in aşk hikayesini anlatan Hint Draması sizleri bekliyor. *Gezimiz yemeksizdir.
5.Gün
Agra, Delhi
Sabah erken saatlerde arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenen Taj Mahal Gezisi'ne katılabilirler. Gezimiz sonrası arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenen Agra Fort Gezisi’ne katılabilir. Gezimizin ardından yaklaşık 4 buçuk saat sürecek yolculuğumuza başlayarak Delhi’ye hareket ediyoruz. Varışımızın ardından otelimize yerleşiyoruz. Geceleme otelimizde.
Ekstra gezi: Taj Mahal Gezisi | 25 Euro
Aşk'ın ölümsüzlüğünün sanata dönüşmüş tek emsali Taj Mahal tüm görkemi ile bizi bekliyor. Attığımız her adımda büyüleneceğimiz Taj Mahal'in görkemli manzarasını hafızalarınızda ölümsüzleştirebileceksiniz. Taj Mahal İslâm türbe mimarisinin en önemli eserlerinden birisi olarak kabul edilir.
Ekstra gezi: Agra Fort Gezisi | 25 Euro
Agra Fort Kalesi, İnci Camii, Jihangir Sarayı, Khas Mahal, Sheesh Mahall, Diwan-ı Am, Diwan-ı Khas, Musamman Burj keşif noktalarımız.
6.Gün
Delhi
Sabah kahvaltısının ardından Varışımızın ardından arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenen Qutub Minar ve Humayun Mezarı Gezisi’ne katılabilir. Gezimiz sonrası otelimize transfer oluyoruz ve serbest zaman. Geceleme otelimizde.
Ekstra gezi: Qutub Minar ve Hümayun Mezarı | 40 Euro
Unesco Dünya Kültür Mirasları listesine giren Qutub Minar ve Hümayun'un mezarı görülecektir.Hint- İslam mimarisinin başyapıtlarından kabul edilen minare ve kırmızı kum taşından yapılan İran-Hint mimarisinin eşsiz eserlerinden olan Hümayun'un ve eşi Begüm'ün Mezarı ziyaret edilecektir.
7.Gün
Delhi, İstanbul
Sabah çok erken saatlerde otelinden çıkış işlemlerini tamamladıktan sonra havalimanına transfer oluyoruz. Bilet ve bagaj işlemlerinin ardından Türk Hava Yolları tarifeli seferi ile İstanbul’a hareket ediyoruz. Varışımızla birlikte gezimiz sona eriyor.
Harita
Ekstra Geziler Hakkında Bilgilendirme
Tur programda belirtilen ekstra geziler, servis aldığımız yerel acente tarafından minimum 20 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir. Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde geziler yapılamamaktadır veya ekstra gezi fiyatları ve içerik katılımcı sayısına göre değişiklik gösterebilmektedir. Özel/ayrı olarak çocuk fiyatı belirtilmeyen ekstra turlarda, 3-12 yaş arası çocuk misafirler için ekstra turlar %50 indirimli. Ekstra tur fiyatları turları düzenleyen yerel acenta tarafından belirlenmektedir.
Avantajlı Ekstra Geziler
Ekstra gezi: Avanyajlı akşam yemeği paketi | 60 Euro
  • Paket
    60 Euro
Dileyen misafirlerimiz akşam yemeği paketi alabilirler. Paketimiz 5 akşam yemeği içermektedir.
Tur programını yazdır
Tur programını yazdır
Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez (Cookie) Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız. X