Halkidiki | 4 Gece | 4 GECE

27 Ocak 2017 - 1 Ekim 2018 arası tarihlerde,

Otobüs | İstanbul Kalkışlı , VİZELİ

Sevdiklerinizle Paylaşın

Beğendiklerime Ekle
Bu sayfayı
arkadaşınızla da
paylaşabilirsiniz
kapat X
Halkidiki | 4 Gece | 4 GECE
Kalkış tarihi tercihiniz
Tur Kodu: ETOHLK4NTS
  • Özel lüks otobüsler ile ulaşım ve ikramlar
  • Seçilen otelde 4 gece yarım pansiyon konaklama, geceleme sayısı kadar kahvaltı ve akşam yemeği
  • ETS Tur Türkçe Liderlik hizmetleri
  • Zorunlu Seyahat Sigortası ( Mesleki sorumluluk sigortasıdır )
  • Konalama vergileri
Tur Programı
1.Gün
İstanbul, Halkidiki
Konfirme de belirnen kalkış noktalarından hareket ile Tekirdağ üzerinden İpsala’ya yola çıkıyoruz. (Kalkış saatlerinden en geç yarım saat önce belirtilen yerlerde bulunmanız gerekmektedir.) Yaklaşık 280 km/ 3,5 saatlik yolculuğun ardından gümrük ve pasaport işlemlerini tamamlayıp Yunanistan’a geçiyoruz. Devamında Halkidiki'ye doğru yapacağımız yolculuk yaklaşık 350 km 7-8 saat sürüyor.
2.Gün
Halkidiki
Otel check-in ardından tüm gün serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz tur liderimizin düzenleyeceği alternatif çevre gezisine katılabilirler. Akşam yemeği ve geceleme otelimizde.
3.Gün
Halkidiki
Sabah kahvaltının ardından tüm gün serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz tur iderimizin ekstra olarak düzenleyeceği Selanik Gezisi'ne katılabilirler. Geceleme otelde.
Ekstra gezi: Selanik Gezisi | 80 Euro
Otelimizden hareketle Halkidiki Yarımadası'ndan çıkıp Selanik'e hareket ediyoruz. Varışımızın ardından Selanik Şehir Turu yapıyoruz. Tur esnasında görülecek yerler arasında kordon, Beyaz Kule, Ulu Önder Atatürk'ün Evi, Aristoteles Meydanı bulunuyor. Yapılacak tur sonrası serbest zaman. Ardından Selanik'i denizden görebileceğiniz tekne turu sonrası Yunan harika eğlencesinin ve enfes Yunan yemeklerinin tadını çıkartabileceğiniz taverna programı (limitli içecek). Program bitişinde otele transferiniz gerçekleşiyor. Taverna Menü: Salata, iştah açıcılar, ara sıcaklar, patates kızartması, ana yemek (şeçmeli olarak balık, tavuk, et ya da köfte), limitli İçki (250 ml Ouzo, şarap veya meşrubat),su, ekmek.
4.Gün
Halkidiki
Sabah kahvaltının ardından tüm gün serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz tur liderimizin ekstra olarak düzenleyeceği Tekne Gezisi'ne katılabilirler. Akşam yemeği ve geceleme otelimizde.
Ekstra gezi: Halkidiki Tekne Gezisi | 50 Euro
Otelimizden teknemizin hareket edeceği Halkidiki'nin büyüleyici koylarından biri olan Pefkohori’ye transferimiz gerçekleşiyor. Tekne turumuzda ilk durağımız Halkidiki'nin ikinci ayağında bulunan Toroni. Burada verilecek olan serbest zamanda Halkidiki'nin büyüleyici denizin tadını çıkartabilirsiniz. Serbest zaman sonrası teknede alınacak öğle yemeğinin ardından mübadele döneminde Marmara’dan göç edenler tarafından kurulan Neo Marmara’ya hareket ediyoruz. Bu şirin kasabada birbirinden güzel Yunan kafelerinde enfes frappenin tadına bakabilir, dilerseniz yöreye özgü hediyelik eşyalardan satın alabilirsiniz. Bu küçük kasabadan ayrılarak son durağımız olan, baktığınızda bir kaplumbağa şeklini andıran Kelifos Adası’na varıyoruz. Serbest zamanın ardından otelimize transfer için Pefkohori'ye hareket ediyoruz.
5.Gün
Halkidiki
Sabah kahvaltının ardından tüm gün serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz tur liderimizin düzenleyeceği ekstra alternatif çevre gezilerine katılabilirler. Akşam yemeği ve geceleme otelimizde.
6.Gün
Halkidiki, İpsala, İstanbul
Son gün kahvaltının ardından tur liderimizin belirleyeceği saatte İstanbul'a doğru dönüş yolculuğumuz başlıyor. İpsala Sınır Kapısı'na varıyoruz. Gümrük ve pasaport işlemlerinin ardından Yunanistan free-shop’unda serbest zamanın ardından Türk sınırına geçiyoruz. Tekirdağ’da vereceğimiz köfte molasından sonra İstanbul’a hareket ediyoruz. Varışımızın ardından gezimiz sona eriyor.
Harita
Ekstra Geziler Hakkında Bilgilendirme
Tur programda belirtilen ekstra geziler, servis aldığımız yerel acente tarafından minimum 20 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir. Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde geziler yapılamamaktadır veya ekstra gezi fiyatları ve içerik katılımcı sayısına göre değişiklik gösterebilmektedir. Özel/ayrı olarak çocuk fiyatı belirtilmeyen ekstra turlarda, 3-12 yaş arası çocuk misafirler için ekstra turlar %50 indirimli. Ekstra tur fiyatları turları düzenleyen yerel acenta tarafından belirlenmektedir.
Tur programını yazdır
Tur programını yazdır
Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez (Cookie) Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız. X