Girit Turu | 23 Nisan | Pegasus Hava Yolları Özel Sefer | 3 GECE

28 Ocak 2019 - 25 Nisan 2019 arası tarihlerde,

Pegasus Havayolları Özel Sefer | Sabiha Gökçen Havalimanı Kalkışlı , VİZELİ

Sevdiklerinizle Paylaşın

Beğendiklerime Ekle

İlginizi çekebilecek diğer turlar

*Sınırlı kontenjan için başlangıç fiyatlarıdır.
VİZE HİZMETLERİ
ve yurt dışı turlar hakkında bilmeniz gerekenler
Bu sayfayı
arkadaşınızla da
paylaşabilirsiniz
kapat X
Girit Turu | 23 Nisan | Pegasus Hava Yolları Özel Sefer | 3 GECE
Kalkış tarihi tercihiniz
Tur Kodu: ETOGRT23N
  • Pegasus Hava Yolları özel seferleri ile İstanbul - Girit, gidiş-dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti
  • Seçilen otel kategorisinde ve seçilen otelin konaklama tipinde Girit'te 3 gece konaklama
  • Panoramik Girit Şehir Gezisi
  • Alan - otel - alan transferleri
  • Etstur Türkçe tur liderliği hizmetleri
  • Havalimanı vergisi ve alan hizmetleri bedeli
  • Zorunlu Seyahat Sigortası (Mesleki sorumluluk sigortasıdır)
Tur Programı
1.Gün
İstanbul, Girit
Gezimizin ilk günü, kalkıştan iki buçuk saat önce, Sabiha Gökcen Havalimanı Dış Hatlar Terminalinde tur lideriniz ile buluşarak başlıyor. Havaalanında çıkış işlemlerini tamamladıktan sonra Pegasus Havayolları özel seferleri ile varış noktamız Girit. Varışımızın ardından yapacağımız panoramik şehir gezimizde; ; Agios Titos, Rasih Bey Konağı, Ayos Minas ( Katedral ), Osmanlı Bon Marche Binası, Valide Sultan Camii Şadırvanı, Evkaf Binası, Morosini Şadırvanı, Osmanlı Kışlaları, Venedik Loggiası, Venedik Limanı ve tersaneleri göreceğimiz yerler arasında. Gezimizin ardından ilk günün yorgunluğunu atmak üzere otelimize transfer oluyoruz. Geceleme otelimizde.
2.Gün
Girit
Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenen Elounda - Spinalonga - Ag. Nikolaos - Plaka Gezisi'ne katılabilir. Gezimiz sonrası otelimize transfer oluyoruz. Geceleme otelimizde.
Ekstra gezi: Elounda - Spinalonga - Ag. Nikolaos - Plaka Gezisi | 75 Euro
Liman kasabası Plaka’da tekneye binerek Venedik döneminin en güçlü kalelerinden birini barındıran Spinalonga Adası’nı ziyaret ediyoruz. Ardından tekne ile Elounda’ya devam ediyor ve yüzmek için serbest zamanımız oluyor. Molamızın sonrasında içinde yer alan göl ve derinliği ile birçok efsaneye konu olmuş Aghios Nikolaos’ı keşfediyoruz.
3.Gün
Girit
Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak sunulan Fodele Köyü, Rethymno (Resmo)– Chania (Hanya) Gezisi'ne katılabilir. Gezimiz sonrası otelimize transfer oluyoruz. Geceleme otelimizde.
Ekstra gezi: Fodele Köyü - Resmo – Hanya Gezisi | 60 Euro
Resmo, Venedik ve Türk dönemlerinin kalıntılarını taşıyan Yunanistan’ın en güzel şehirlerinden biridir. Dar sokakları, eski Venedik evleri, çeşmeleri, eski Venedik Limanı keşfedeceğimiz yerler arasında. Sonrasında Kydonia kalıntıları üzerine inşa edilmiş ve günümüzde eski & yeni şehir diye ikiye ayrılmış olan Hanya’ya hareket ediyoruz. Hanya’da bulunan Türk minareleri görüldükten sonra ünlü balık & meyve pazarı ve güzel limanını ziyaret etmek için serbest zaman veriyoruz. Dönüş yolunda Fodele Köyü’nü ziyaret ediyor ve en güzel kareleri yakalıyoruz.
4.Gün
Girit, İstanbul
Sabah kahvaltısının ardından otelden çıkış işlemlerini tamamladıktan sonra serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenen Knossos – Archanes Köyü Gezisi'ne katılabilir. Tur liderimizin belirleyeceği saatte havalimanına transfer oluyoruz. Bilet ve gümrük işlemlerini tamamladıktan sonra Pegasus Havayolları özel seferi ile İstanbul’a hareket ediyoruz. Varışımızla birlikte gezimiz sona eriyor.
Ekstra gezi: Knossos – Archanes Köyü Gezisi | 60 Euro
Bu gezimizde M.Ö. 2000 yılında inşa edilen ve Minos Krallığı'nın başkenti olan Knossos Sarayı'nı ziyaret ediyoruz. Efsanevi bir labirent olduğuna inanılan ve içerisinde birçok oda bulunan sarayı gördükten sonra Heraklion şehir merkezinde alışverişin tadını çıkarıyoruz. Ardından şirin bir Girit kasabası olan Archanes Köyü'nü keşfediyoruz.
Harita
Ekstra Geziler Hakkında Bilgilendirme
Tur programda belirtilen ekstra geziler, servis aldığımız yerel acente tarafından minimum 20 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir. Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde geziler yapılamamaktadır veya ekstra gezi fiyatları ve içerik katılımcı sayısına göre değişiklik gösterebilmektedir. Özel/ayrı olarak çocuk fiyatı belirtilmeyen ekstra turlarda, 3-12 yaş arası çocuk misafirler için ekstra turlar %50 indirimli. Ekstra tur fiyatları turları düzenleyen yerel acenta tarafından belirlenmektedir.
Tur programını yazdır
Tur programını yazdır
Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez (Cookie) Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız. X