Girit-1 Mayıs - Aegean Hy | 3 GECE

11 Aralık 2017 - 28 Nisan 2018 arası tarihlerde,

Aegean Havayolları | Atatürk Havalimanı Kalkışlı , VİZELİ

Sevdiklerinizle Paylaşın

Beğendiklerime Ekle
50 Paracık'a Kadar Kazandıran Yurt Dışı Turları
Rezervasyon yapılacak oda kontenjanı tükendiğinde Hopi ve Etstur kampanyayı sonlandırma hakkına sahiptir. Bu kampanya, 05 Mart 2018 tarihinden önce yapılmış rezervasyon ve satın alımlar için geçerli değildir. İptal edilerek aynı kişi adına aynı veya farklı tarihlerde yapılacak konaklamalar Paracık kazanım hakkının dışında tutulur. Paracıkların ödeme olarak kullanılması durumunda Paracık kazanımı gerçekleşmez. Kampanya havale yoluyla yapılan ödemelerde geçerli değildir. Bu kampanya diğer Etstur kampanyaları ile birleştirilemez. Hopi ve Etstur kampanya koşul, süre ve kapsamını değiştirme hakkına sahiptir.

Hopi?nin ödül puanı olan Paracıklar, alışverişlerde 1 Paracık 1 TL değerinde olacak şekilde kazanılır/kullanılır. Hopi işyerleri, ürünleri ve/veya kampanyaları itibariyle kazanım/kullanım için farklı değerler uygulanabilir, bazılarında geçerli olmayabilir. Hopi Paracık kurallarını değiştirebilir, uygulamayı sonlandırabilir. Paracıklar takriben 24 saat içinde kullanılabilir hale gelir, en geç 1 yıl içinde kullanılmalıdır. Hopi'li alışverişte satın alınan ürün/hizmet iade edilir ya da değiştirilirse, kazanılan Paracık tutarı müşteriden geri alınır; bu işlem Hopi'linin yeterli Paracık bakiyesi varsa Paracıklarından, aksi durumda iade edilen ürün/hizmetin satış bedelinden mahsup edilerek yapılır. Hopi kampanya koşul, süre ve kapsamını değiştirme hakkına sahiptir. Uygulama indirimi-kullanımlarında iletişim ücreti dahil tüm bedeller ilgili anlaşmalarına göre kullanıcılara aittir.

Üyeler, kampanya koşullarını sağlayan faturaları ile belirli turlarda ve belirli tarihlerde 50 ? 100 arası Paracık kazanma hakkına sahip olabilir.

Aşağıdaki bağlantıya tıkladığınızda açılacak olan sayfanın en altında; 50 ve 100 Paracık kazandıran kampanya ve kampanya kapsamında rezervasyon yapabileceğiniz turlar hakkında detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

İlginizi çekebilecek diğer turlar

*Sınırlı kontenjan için başlangıç fiyatlarıdır.
VİZE HİZMETLERİ
ve yurt dışı turlar hakkında bilmeniz gerekenler
Bu sayfayı
arkadaşınızla da
paylaşabilirsiniz
kapat X
Girit-1 Mayıs - Aegean Hy | 3 GECE
BU TURU ONLINE SATIN ALIN | Kalkış tarihini seçin, uçuş planı ve müsaitliği görüntüleyin, satın alın
Kalkış tarihi tercihiniz
Tur Kodu: ETOGRT2018
  • Aegean Hava Yolları özel seferleri ile İstanbul - Girit, gidiş-dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti
  • Seçilen otel kategorisinde ve seçilen otelin konaklama tipinde Girit'te 3 gece konaklama
  • Panoramik Girit Şehir Gezisi
  • Alan - otel - alan transferleri
  • Etstur Türkçe tur liderliği hizmetleri
  • Havalimanı vergisi ve alan hizmetleri bedeli
  • Zorunlu Seyahat Sigortası (Mesleki sorumluluk sigortasıdır)
Tur Programı
1.Gün
İstanbul, Girit
Gezimizin ilk günü, kalkıştan iki buçuk saat önce, Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminalinde tur lideriniz ile buluşarak başlıyor. Havaalanında çıkış işlemlerini tamamladıktan sonra Aegean Havayolları özel seferleri ile varış noktamız Girit. Varışımızın ardından yapacağımız panoramik şehir gezimizde; ; Agios Titos, Rasih Bey Konağı, Ayos Minas ( Katedral ), Osmanlı Bon Marche Binası, Valide Sultan Camii Şadırvanı, Evkaf Binası, Morosini Şadırvanı, Osmanlı Kışlaları, Venedik Loggiası, Venedik Limanı ve tersaneleri göreceğimiz yerler arasında. Gezimizin ardından ilk günün yorgunluğunu atmak üzere otelimize transfer oluyoruz. Geceleme otelimizde.
2.Gün
Girit
Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenen Elounda - Spinalonga - Ag. Nikolaos - Plaka Gezisi'ne katılabilir. Gezimiz sonrası otelimize transfer oluyoruz. Geceleme otelimizde.
Ekstra gezi: Elounda - Spinalonga - Ag. Nikolaos - Plaka Gezisi | 75 Euro
Liman kasabası Plaka’da tekneye binerek Venedik döneminin en güçlü kalelerinden birini barındıran Spinalonga Adası’nı ziyaret ediyoruz. Ardından tekne ile Elounda’ya devam ediyor ve yüzmek için serbest zamanımız oluyor. Molamızın sonrasında içinde yer alan göl ve derinliği ile birçok efsaneye konu olmuş Aghios Nikolaos’ı keşfediyoruz.
3.Gün
Girit
Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak sunulan Fodele Köyü, Rethymno (Resmo)– Chania (Hanya) Gezisi'ne katılabilir. Gezimiz sonrası otelimize transfer oluyoruz. Geceleme otelimizde.
Ekstra gezi: Fodele Köyü - Resmo – Hanya Gezisi | 60 Euro
Resmo, Venedik ve Türk dönemlerinin kalıntılarını taşıyan Yunanistan’ın en güzel şehirlerinden biridir. Dar sokakları, eski Venedik evleri, çeşmeleri, eski Venedik Limanı keşfedeceğimiz yerler arasında. Sonrasında Kydonia kalıntıları üzerine inşa edilmiş ve günümüzde eski & yeni şehir diye ikiye ayrılmış olan Hanya’ya hareket ediyoruz. Hanya’da bulunan Türk minareleri görüldükten sonra ünlü balık & meyve pazarı ve güzel limanını ziyaret etmek için serbest zaman veriyoruz. Dönüş yolunda Fodele Köyü’nü ziyaret ediyor ve en güzel kareleri yakalıyoruz.
4.Gün
Girit, İstanbul
Sabah kahvaltısının ardından otelden çıkış işlemlerini tamamladıktan sonra serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenen Knossos – Archanes Köyü Gezisi'ne katılabilir. Tur liderimizin belirleyeceği saatte havalimanına transfer oluyoruz. Bilet ve gümrük işlemlerini tamamladıktan sonra Aegean Havayolları özel seferi ile İstanbul’a hareket ediyoruz. Varışımızla birlikte gezimiz sona eriyor.
Ekstra gezi: Knossos – Archanes Köyü Gezisi | 60 Euro
Bu gezimizde M.Ö. 2000 yılında inşa edilen ve Minos Krallığı'nın başkenti olan Knossos Sarayı'nı ziyaret ediyoruz. Efsanevi bir labirent olduğuna inanılan ve içerisinde birçok oda bulunan sarayı gördükten sonra Heraklion şehir merkezinde alışverişin tadını çıkarıyoruz. Ardından şirin bir Girit kasabası olan Archanes Köyü'nü keşfediyoruz.
Harita
Ekstra Geziler Hakkında Bilgilendirme
Tur programda belirtilen ekstra geziler, servis aldığımız yerel acente tarafından minimum 20 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir. Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde geziler yapılamamaktadır veya ekstra gezi fiyatları ve içerik katılımcı sayısına göre değişiklik gösterebilmektedir. Özel/ayrı olarak çocuk fiyatı belirtilmeyen ekstra turlarda, 3-12 yaş arası çocuk misafirler için ekstra turlar %50 indirimli. Ekstra tur fiyatları turları düzenleyen yerel acenta tarafından belirlenmektedir.
Tur programını yazdır
Tur programını yazdır
Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez (Cookie) Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız. X