Endülüs, Lizbon |7 Gece | Thy | 7 GECE

24 Temmuz 2017 - 30 Aralık 2018 arası tarihlerde,

Türk Hava Yolları | İstanbul Atatürk Havalimanı Kalkışlı , VİZELİ

Sevdiklerinizle Paylaşın

Beğendiklerime Ekle

İlginizi çekebilecek diğer turlar

*Sınırlı kontenjan için başlangıç fiyatlarıdır.
VİZE HİZMETLERİ
ve yurt dışı turlar hakkında bilmeniz gerekenler
Bu sayfayı
arkadaşınızla da
paylaşabilirsiniz
kapat X
Endülüs, Lizbon |7 Gece | Thy | 7 GECE
Kalkış tarihi tercihiniz
Tur Kodu: ETOENDLIS1
 • Türk Hava Yolları tarifeli seferleri ile İstanbul Malaga gidiş, Lizbon İstanbul dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti
 • 3 ve 4 Yıldızlı otellerde Granada' da 2, Sevilla' da 2, Lizbon'da 3 olmak üzere toplam 7 gece oda kahvaltı konaklama, geceleme sayısı kadar kahvaltı
 • Panoramik Malaga, Granada, Cordoba, Sevilla ve Lizbon şehir gezileri
 • Alan - otel - alan transferleri; şehirler arası transferler
 • ETS Türkçe Tur Liderlik hizmetleri
 • Havalimanı vergisi ve alan hizmetleri bedeli
 • Zorunlu Seyahat Sigortası (mesleki sorumluluk sigortasıdır)
1.Gün
İstanbul, Malaga, Granada
Gezimizin ilk günü, belirlenen saatte Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminalinde tur lideriniz ile buluşarak başlıyor. Havaalanında bilet ve pasaport işlemlerinden sonra Türk Hava Yolları tarifeli seferleri ile varış noktamız Malaga. Ünlü ressam Pablo Picasso’ nun doğduğu şehir olan Malaga' daki panoramik şehir turumuzda Paseo de Parque ( Park Caddesi), Plaze de la Merced, Puerto Marina (Liman) ve La Alcazaba ve Gibralfaro Kalesi göreceğimiz yerler arasında. Gezi bitiminde özel otobüslerimiz ile yaklaşık 130 km olan Granada’ ya transferimiz gerçekleşiyor. Geceleme otelimizde.
2.Gün
Granada
Sabah kahvaltısının ardından panoramik Granada turumuzda Arap Çarşısı ve Albaizin semti görülecek yerler arasında. Panoramik şehir turumuz sonrası ise misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Elhamra Sarayı Gezisi' ne katılabilirler (**Nasrid Sarayı dahil değildir). Ardından misafirlerimiz akşam ekstra olarak düzenlenecek olan 'Sacramonte Gezisi' ne katılarak gecelerine renk katabilirler. Ardından özel otobüslerimiz ile otelimize transfer oluyoruz. Geceleme otelimizde.
Ekstra gezi: Elhamra Sarayı Gezisi (**Nasrid Sarayı Girişi Hariçtir**) | 45 Euro (**Çocuk İndirimi Yoktur)
Gezimizde şehre hakim bir tepede savunma kalesi ve saray olarak yapılmış Elhamra'yı ziyaret ediyoruz.Saray gezimizde, şehrin uzun süren Arap geçmişinden kalan, duvarlarında kullanılan kırmızı renk ve damlarındaki kırmızı kiremitlerden dolayı kırmızı anlamına gelen Elhamra yı keşfediyoruz. Bu gezimizde Cennet-ül Arif(Generalife) Bahçelerini, 5. Carlos Sarayını ve Alcazaba surlarını keşfedeceğiz.Keyif dolu bir program bizleri bekliyor. (**Nasrid Sarayı Girişi Hariçtir**)
Ekstra gezi: Sacramonte Gezisi | Yetişkin: 35 Euro / 0-6 Yaş Ücretsiz /07-12 Yaş:20 Euro
Granada'ya gidilince Sacramonte gidilmesi şart olan bölgelerden biri olarak bilinir. Alhambra'nın tam karşısında yer alan Sacramonte'de Granada'da yaşayan çingenelerin, beyaza boyanmış mağara evlerinde flamenko izleyerek keyifli bir gece geçiriyoruz.
3.Gün
Granada, Cordoba ,Sevilla
Sabah kahvaltısının ardından otelden ayrılıyoruz ve özel otobüslerimiz ile yaklaşık 210 km olan Cordoba ’ya transferimiz gerçekleşiyor. Varışımızın ardından Cordoba panoramik şehir turumuzda görülücek yerler arasında; bembeyaz evlerin bulunduğu labirent gibi sokakları ile Musevi Mahallesi, Calle de Flores, tipik Endülüs sokakları, iç avlulu çicekli evleri ile Judeira, Roma Köprüsü, şehir surları ve Almodovar Kapısı göreceğimiz yerler arasında. İsteyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Cordoba Camigezisine katılabilirler. Gezinin ardından yaklasık 145km olan Sevilla'ya doğru hareket ediyoruz. Varışımızın ardından panoramik şehir gezisinde Guadalquivir Nehri kıyısında bulunan Altın Kule, Boğa güreşleri arenası, Maestranza tiyatro ve Opera binası ve Santa Cruz Mahallesi görülecek yerler arasında. Ardından özel otobüslerimiz ile otelimize transferimiz gerçekleşiyor. Geceleme otelimizde.
Ekstra gezi: Cordoba Cami Gezisi | Yetişkin: 20 Euro / 0-6 Yaş Ücretsiz /07-12 Yaş:10 Euro
785 yılında yapımına başlanan ve 987 yılında tamamlanan Batı İslam Sanatı’ nın en etkili ve en büyük yapılarından biri olan Cordoba Camii Mezquitada yer almaktadır. Üç kez ilave yapılarak büyütülmüş olan 1013 sütunlu caminin içine 16. Yüzyıl'da 157 sütun yıkılarak, katedral oturtulmuş ve bugünkü halini almıştır. Cordoba Camii önemli eserlerin başında yer alır.
4.Gün
Sevilla
Sabah kahvaltısının ardından misafirlerimiz günlerini ekstra olarak düzenlenecek olan A'dan Z' ye Sevilla Gezisi ile geçirebilirler. Akşam misafirlerimiz zamanlarını ekstra olarak düzenlenecek olan Flamenko Gecesi gezisine katılarak geçirebilirler. Ardından otelimize transferimiz gerçekleşiyor. Geceleme otelimizde.
Ekstra gezi: A' dan Z' ye Sevilla (Alcazar, Katedral, İspanya & Amerika Meydanı) | 65 Euro (**Çocuk İndirimi Yoktur**)
1929 Latin Amerika fuarı amacıyla yapılan iki önemli Meydan İspanya & Amerika Meydanlarını ve bu iki meydanı birbirine bağlayan Maria Luisa Parkını gezerek günümüze renk katacağız. Önemli noktaları yürüyerek birlikte tekrar keşfedeceğiz. Ardından Kristof Kolomb' un mezarının bulunduğu, Giralda isimli çan kulesiyle' de meşhur olmuş olan; Sevilla Katedralini gezeceğiz.700 yıllık tarihe sahip, Batı Avrupanın en eski kraliyet sarayı olarak kabul edilen heybetli Alcazar ve bahçeleri bizlere görsel şölen sunacak.
Ekstra gezi: Flamenko Gecesi Gezisi | 50 Euro **Çocuk İndirimi Yoktur **
Akşam, otelden hareket ederek İspanya' nın en iyi flamenko merkezine giderek flamenko dansını farklı tarzlarda izleme şansımız olacak.
5.Gün
Sevilla, Lizbon
Sabah kahvaltısının ardından otelimizden ayrılıyoruz. Özel otobüslerimiz ile yaklaşık 470 km olan Lizbon' a transferimiz gerçekleşiyor. Lizbon’ a varışımızın ardından yapılacak panoramik şehir gezisinde, şehrin belli başlı bulvarları, VII. Eduardo Parkı, Restauradores ve şehrin kalbi sayılan Rossio caddesi ve ünlü Libardede Meydanı,Tejo Nehri, keşifler için uğurlamaların yapıldığı Belem Kulesİ, Padrao dos Descobrimentos (Keşifler Anıtı) ve Jeronimus Manastırı göreceğimiz yerler arasındadır. Panoramik şehir gezisi ardından özel otobüslerimiz ile otelimize transfer oluyoruz. Geceleme otelimizde.
6.Gün
Lizbon
Sabah kahvaltısı sonrası, misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Obidos, Nazare, Gezisi'ne katılabilirler. Daha sonra ise misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Fado Gecesi Gezisi' ne katılabilirler. Geceleme otelimizde.
Ekstra gezi: Obidos, Nazare Gezisi | 40€ (Yetişkin: 40 Euro /07-12 Yaş:20 Euro / 0-6 Yaş Ücretsiz
Turumuza ilk olarak Lizbon' a 85km mesafede olan, 12. yüzyıldan beri Kraliçeler tarafından yönetilen, surlarını kusursuz şekilde korumayı başarmış, çiçeklerle bezenmiş sokakları ile meşhur olmuş bir ortaçağ kasabasının sokaklarını keşfederek başlıyoruz. Ardından okyanus kıyısına yönelip; Nazare isimli plajı ile ünlü balıkçı kasabasına rotamızı çeviriyoruz. Deniz ürünlerinin nacizane örneklerinin bulunduğu , gurmelerin durak noktası kasabamızda öğle yemeği için zaman ayırarak günümüzü keyifli birşekilde özel otobüslerimiz ile otelimize transfer olarak sonlandırıyoruz.
Ekstra gezi: Fado Gecesi Gezisi | Yetişkin: 75 Euro / 0-6 Yaş Ücretsiz /07-12 Yaş:40 Euro
Portekiz’e özgü yemekler eşliğinde tipik dans ve müzik gösterisini izlemek için otelimizden özel otobüsümüz ile hareket edip Lizbon’un renkli gece hayatı ve eğlencesi ile unutulmaz bir Fado deneyimi ve yemek eşliğinde geçen gecenin sonunda kısa bir gezi eşliğinde otelimize döneceğiz.
7.Gün
Lizbon
Sabah kahvaltısının ardından dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Porto Gezisi' ne katılabilirler.Geceleme otelimizde.
Ekstra gezi: Porto Gezisi | Yetişkin : 100 Euro / 0-6 Yaş Ücretsiz / 7-12 Yaş : 60 Euro
Portekiz’in Lizbon’dan sonra ikinci büyük şehri Porto ve Porto’nun kalbinin attığı, Douro nehrine tepeden bakan Rieira semti tarihi binaları ile bizleri bekliyor. Bolsa Sarayı, Santa Clara Kilisesi, Se katedrali (Porto Katedrali), House Of The Prince, Sao Francisco Kilisesi, Sao Bento tren istasyonu, Ponte d Lous I Köprüsü ve Douro Nehri gezeceğimiz yerlerden.Tur sonrası otele dönüş ve geceleme otelde.
8.Gün
Lizbon
Gezimizin son günü otelde alacağımız kahvaltı ile başlıyor. Misafirlerimiz havalimanına transfer olmadan önce ekstra olarak düzenlenecek olan Cabo De Roca Burnu, Cascais Estoril Gezisi' ne katılabilirler. Ardından havalimanına transferimiz gerçekleşiyor. Bilet ve gümrük işlemlerinden sonra Türk Hava Yolları tarifeli seferleri ile İstanbul’ a uçuşumuz başlıyor. İstanbul’ a varışın ardından yolculuğumuz sona eriyor. Gezinin sonu.
Ekstra gezi: Cabo De Roca Burnu & Cascais & Estoril Gezisi | 40 Euro
Sabah otelimizden ayrılarak Avrupa'nın en batı ucu olarak kabul edilen Roca Burnu'na (Cabo da Roca) gideceğiz. Guincho Burnu ve Boca do İnferno Kayalığı'nı ziyaret ettikten sonra ise güzel manzaralar eşliğinde Cascais'e doğru yola çıkıyoruz. Yazlık evleri, plajları ve bahçeleri ile ünlü şık bir banliyo semti olan Cascais'te serbest zamanımız olacak. Ardından ise casinosu ile meşhur Estoril'den geçerek gezimizin son bulacak.
Harita
Ekstra Geziler Hakkında Bilgilendirme
Tur programda belirtilen ekstra geziler, servis aldığımız yerel acente tarafından minimum 20 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir. Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde geziler yapılamamaktadır veya ekstra gezi fiyatları ve içerik katılımcı sayısına göre değişiklik gösterebilmektedir. Özel/ayrı olarak çocuk fiyatı belirtilmeyen ekstra turlarda, 3-12 yaş arası çocuk misafirler için ekstra turlar %50 indirimli. Ekstra tur fiyatları turları düzenleyen yerel acenta tarafından belirlenmektedir.
Avantajlı Ekstra Geziler
Ekstra gezi: **Avantajlı Ekstra Gezi Paketi** | 420 Euro
 • Ayrı Ayrı
  470 Euro
 • Paket
  420 Euro
Paket turlar: Obidos, Nazare Gezisi (40 Euro) + Fado Gecesi Gezisi ( 75 Euro) + Flamenko Gecesi Gezisi (50 Euro) + Elhamra Sarayı Gezisi (45 Euro)+ Sacramonte Turu ( 35 Euro) + Cordoba Cami Gezisi (20 Euro) + Porto Gezisi (100 Euro)+ A'dan Z' Ye Sevilla (65 Euro)+ Cabo da Roca, Estoril, Cascais (40 Euro) Yukarıdaki turlar, paket (toplu) olarak alındığında 470 Euro yerine 420 Euro olacaktır.
Ekstra gezi: **Avantajlı Ekstra Mini Gezi Paketi** | 285 Euro
 • Ayrı Ayrı
  310 Euro
 • Paket
  285 Euro
Paket turlar: Obidos, Nazare Gezisi (40 Euro) + Elhamra Sarayı Gezisi (45 Euro)+ Cordoba Cami Gezisi (20 Euro) + Porto Gezisi (100 Euro)+ A'dan Z' Ye Sevilla (65 Euro)+ Cabo da Roca, Estoril, Cascais (40 Euro) Yukarıdaki turlar, paket (toplu) olarak alındığında 310 Euro yerine 285 Euro olacaktır.
Tur programını yazdır
Tur programını yazdır
Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez (Cookie) Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız. X