Budapeste | Thy | 23 Nisan | 3 GECE

15 Ağustos 2017 - 30 Aralık 2018 arası tarihlerde,

Türk Hava Yolları | Atatürk Havalimanı Kalkışlı , VİZELİ

Sevdiklerinizle Paylaşın

Beğendiklerime Ekle

İlginizi çekebilecek diğer turlar

*Sınırlı kontenjan için başlangıç fiyatlarıdır.
VİZE HİZMETLERİ
ve yurt dışı turlar hakkında bilmeniz gerekenler
Bu sayfayı
arkadaşınızla da
paylaşabilirsiniz
kapat X
Budapeste | Thy | 23 Nisan | 3 GECE
Kalkış tarihi tercihiniz
Tur Kodu: ETOBUD16
  • Türk Hava Yolları tarifeli seferleri ile İstanbul Budapeşte gidiş, Budapeşte İstanbul dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti
  • 3 yıldızlı otelde Budapeşte'de toplam 3 gece oda kahvaltı konaklama, geceleme sayısı kadar kahvaltı
  • Panoramik şehir turu
  • Türkçe tur liderlik hizmeti
  • Alan - otel - alan şehirler arası transferler
  • Havalimanı vergisi ve alan hizmetleri bedeli
  • Zorunlu Seyahat Sigortası (Mesleki sorumluluk sigortasıdır.)
Tur Programı
1.Gün
İstanbul, Budapeşte
Gezimizin ilk günü, kalkıştan üç saat önce, Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminalinde tur lideriniz ile buluşarak başlıyor.Bilet ve pasaport işlemlerini bitirdikten sonra Türk Hava Yolları tarifeli seferleri ile varış noktamız Budapeşte. Şehre vardığımızda özel otobüslerle panoramik şehir turumuza başlıyoruz. Kahramanlar Meydanı, Opera, Eski Parlamento Binası, Mathias Kilisesi, St. Stephen Bazilikası, Budapeşte’nin en güzel manzarasına sahip Gellert Tepesi göreceklerimiz arasında. Günün devamında misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenen Macar Folklörü ve Çigan Gecesi'ne katılabilirler. Ardından otele transfer ve serbest zaman.
Ekstra gezi: Macar Folkloru ve Çigan Gecesi | Yetişkin: 55 Euro / Çocuk (2-12 Yaş) : 30 Euro
Macaristan denince akla gelen şeylerden biri de Çigan olsa gerek. Bu gezide gideceğimiz restoranımızda hem yerel içeceklerin hem de dünyaca ünlü gulaş çorbası başta olmak üzere Macar mutfağının tadına bakacak, bir diğer taraftan da Macar Dansı ve müziğinin keyfini çıkartacaksınız. Unutmadan belirtelim, sizler de şovun birer parçası olabilirsiniz.
2.Gün
Budapeşte
Sabah kahvaltının ardından misafirlerimiz ekstra Estergom, Visegrad ve Szentendre Gezisi’ne katılabilirler. Bu turumuzun ardından misafirlerimiz akşam ekstra olarak düzenlenecek Tuna Nehri Tekne Gezisi'ne katılabilirler. Geceleme otelimizde.
Ekstra gezi: Estergon, Visegrad ve Szendentre Gezisi | Yetişkin: 65 Euro / Çocuk(2-12 Yaş) : 35 Euro
Bu turumuzun ilk durağı Ezstergom’a varışın ardından yaklaşık 150 yıl Osmanlı himayesinde kalmış kentin tarihi kalesini ve Macar Katolik Kilisesi'nin merkezi Ezstergon Bazilikası'nı görüyoruz. Öğle yemeğini Visegrad'da krallar ve kraliçeler gibi dönemin Rönesans atmosferini yansıtan bir mekanda alıyoruz. Alışveriş için Szentendre isimli küçük bir kasabaya gidiyor ve burada Macaristana özgü uygun fiyatlı el işi örtüler, kristal, porselen ürünler, hediyelik eşyalar, içkiler vb. pek çok şeyi bulabiliyorsunuz.
Ekstra gezi: Tuna Nehri Tekne Gezisi | 30 Euro (Çocuk İndirimi Yoktur)
Avrupa’nın en iyi ışıklandırılmış şehri olan Budapeşte’yi ikiye bölen Tuna Nehri'nin her iki yakasındaki güzellikleri görebilmeniz için düzenlenen tekne turumuzda Türkçe anlatımları dinleyerek kentin tarihsel dokusu hakkında da bilgi sahibi olabileceksiniz. Geceleri aydınlatılan binaların muhteşem görüntüsünü seyrederken bir yandan da size ikram edilen içeceğinizi yudumlayacaksınız.
3.Gün
Budapeşte
Sabah kahvaltısının ardından misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenen Viyana Gezisi’ne katılabilirler. Keyifli gezimizin ardından otelimize dönüyoruz ve geceleme otelimizde.
Ekstra gezi: Viyana Gezisi | 90 Euro
Sabah yapılan keyifli kahvaltı sonrası özel otobüslerle Viyana’ ya hareket ediliyor. Yapılacak şehir turunda Opera Binası, Güzel Sanatlar Müzesi, Parlamento Binası, Burg Theatre, Tarihi Şehir Meydanı, üniversite, Schonbrunn Sarayı, Belvedere Sarayı ve şehrin diğer önemli yerleri keşif noktalarımız.
4.Gün
Budapeşte,İstanbul
Sabah kahvaltımızın ardından serbest zaman ve tur liderinizin
belirleyeceği saatte buluşma. Havalimanına transfer ardından Türk Hava Yolları tarifeli seferleri ile İstanbul’a dönüyoruz. Gezimizin sonu.
Harita
Ekstra Geziler Hakkında Bilgilendirme
Tur programda belirtilen ekstra geziler, servis aldığımız yerel acente tarafından minimum 20 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir. Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde geziler yapılamamaktadır veya ekstra gezi fiyatları ve içerik katılımcı sayısına göre değişiklik gösterebilmektedir. Özel/ayrı olarak çocuk fiyatı belirtilmeyen ekstra turlarda, 3-12 yaş arası çocuk misafirler için ekstra turlar %50 indirimli. Ekstra tur fiyatları turları düzenleyen yerel acenta tarafından belirlenmektedir.
Tur programını yazdır
Tur programını yazdır
Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez (Cookie) Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız. X