Ulaşım Bilgileri

 • {{ route.departureCity }} ({{ route.departurePoint }}) {{ route.arrivalCity }} ({{ route.arrivalPoint }})
  • Kalkış : {{ route.departureDateTime | formatLocalDateTimeAsDate }}  {{ route.departureDateTime | formatLocalDateTimeAsTime }}
  • Varış : {{ route.arrivalDateTime | formatLocalDateTimeAsDate }}  {{ route.arrivalDateTime | formatLocalDateTimeAsTime }}
 • {{ routes[0].route == "DEPARTURE" ? 'Gidiş' : 'Dönüş' }}: Otobüs ile
  • {{ point.departureDateTime | formatLocalDateTimeAsTime }}: {{ point.departure }}

Fiyata Dahil Olanlar

 

 • Türk Hava Yolları tarifeli seferleri ile İstanbul Amsterdam gidiş , Amsterdam İstanbul dönüş ekonomi sınıf uçak bileti
 • 3 ve 4 yıldızlı otellerde Brüksel'de 1 gece, Lüksemburg'da 1 gece, Düsseldorf 2 Amsterdam'da 3 gece toplam 7 gece oda kahvaltı konaklama, geceleme sayısı kadar kahvaltı
 • Brüksel, Lüksemburg, Düsseldorf, Amsterdam Panoramik şehir turları
 • Alan - otel - alan transferleri ve şehirler arası transferler
 • Türkçe Tur Liderliği hizmetleri
 • Havalimanı vergisi ve alan hizmetleri bedeli
 • Zorunlu Seyahat Sigortası (Mesleki sorumluluk sigortasıdır.) 

Tur Kodu : ETOBENALM

Kişi başı
{{ selectedPeriod.originalPrice.amount }} {{ selectedPeriod.originalPrice.currency }}
{{ selectedPeriod.price.amount }}

{{ selectedPeriod.price.currency }}

‘dan itibaren
{{ selectedPeriod.price.amountTRY }} TL
REZERVASYON YAP

Tur Programı

 1. GÜN
  İstanbul, Amsterdam, Brüksel
  Gezimizin ilk günü, kalkıştan üç saat önce, İstanbul Havalimanı dış hatlar terminalinde tur lideriniz ile buluşarak başlıyor. Çıkış işlemleri sonrası Türk Hava Yolları’nın tarifeli uçuşu ile Amsterdam’a hareket ediliyor. Amsterdam’a varıldığında özel otobüsümüzle yaklaşık 200 km uzaklıktaki Brüksel’e yolculuk başlıyor. Brüksel’de yapılacak panoramik şehir turunda Kraliyet Sarayı, Çin ve Japon Evleri, Grand Palace, Manneken Piss, Atomium ve Heysel Stadyumu keşif duraklarımız. Panoramik şehir turu sonrası otelimize yerleşiyoruz.
 2. GÜN
  Brüksel, Lüksemburg
  Kahvaltının ardından odaları boşaltarak yaklaşık 100 km uzaklıkta olan ekstra olarak düzenlenecek olan Brugge gezimiz için yola çıkıyoruz. Kendinizi Orta Çağ'da hissedeceğiniz Brugge Kenti Belçika'nın en çok ziyaret edilen şehri unvanını elinde bulunduruyor ardından özel otobüsümüzle yaklaşık 200 km uzaklıkta olan Lüksemburg’a hareket ediyoruz. Lüksemburg’a varıldığında yapılacak olan şehir tanıtım gezisinde Petrus Vadisi, eski şehir merkezi ve dar sokakları, şehir katedrali, Dükler Sarayı, Charlotte Heykeli görülecek yerler arasında.Gecemele Lüksemburg otelimizde.
  Ekstra Gezi Brugge Gezisi | Yetişkin : 30EURO  | Çocuk : 15EURO

  Batı Avrupa'nın 1. ve 2. dünya savaşlarından en iyi korunmuş kenti olan Bruges, 1000 yıllık geçmişini, kanalları, dar sokakları, köprüleri tarihi yapıları ve meydanları ile size yaşatacak. Kendinizi Orta Çağ'da hissedeceğiniz bu kent, Belçika'nın en çok ziyaret edilen şehri unvanını elinde bulunduruyor. Gezide alışveriş sırası geldiğinde çikolata ve dantel alınması gerekenler listenizde olmalı. 

 3. GÜN
  Lüksemburg, Düsseldorf
  Kahvaltı ve odaların boşaltılmasının ardından misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Remich&Schengen Gezisi'ne katılabilirler. Gezimizin tamamlanmasıyla özel otobüsümüzle yaklaşık 220 km uzaklıkta olan Düsseldorf şehrine hareket ediyoruz. Düsseldorf’ da yapılacak olan panoramik şehir gezisinde şehrin simgesi olan 172m yükseklikteki tv kulesi olan Rheintower ilk duragımız,ardından Kuzey Ren Vestfalya Parlemento binası, Düsseldorf' un en prestijli iş merkezlerinden olan ihtişamlı iş ve medya merkezi olan Median Hafen , Ren nehrinin kenarında yürüyüşümüzü yapacagımız Rheinuferpomenade, St Lambertus Kilisesi, Burgplatz Meydanı, Königsalle, ve Şehrin kurucularından olan Jan Wellem heykeli göreceğimiz yerler arasında.Ardından otelimize transfer oluyoruz. Geceleme Düsseldorf otelimizde
  Ekstra Gezi Remich ve Schengen Gezisi | Yetişkin : 20EURO  | Çocuk : 20EURO

  Remich Kasabası'na gidiyor, burada Almanya ile Lüksemburg'u birbirinden ayıran Moselle Nehri üzerindeki köprüden Remich'i görüyoruz. Buradan bir dakikada 3 ülkeyi katedeceğimiz (Lüksemburg, Almanya, Fransa) noktaya geliyoruz. Moselle Nehri boyunca eşsiz manzaralar ve Schengen Anıtı önünde fotoğraf molası sizleri bekliyor.

 4. GÜN
  Düsseldorf
  Sabah kahvaltısının ardından misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Köln Şehri ve Rhen Nehri Tekne Gezisi ne katılabilirler.
  Ekstra Gezi Köln Şehri & Rhen Tekne Gezisi | Yetişkin : 45EURO  | Çocuk : 45EURO

  Kolonyanın icat edildiği Köln şehrindeki ekstra gezimizde ik göreceğimiz yer; Alman Mimarlar Gottfield ve Böhm' ün tasarladıkları Almanya' nın en modern ve büyük Camisi olan Köln Merkez Camii, burada vereceğimiz fotoğraf molası ardından, Köln şehrine panoramik olarak; 100m yükseklikten 360 derece bakabileceğimiz Köln Triangle binasına geçiyoruz. Ardından Hohenzollern köprüsünden Rhein nehrini yürüyerek geçip eski şehre geçiyoruz. Burada Köln Katedrali, tarihi Roma yolu üzerinden geçerek göreceğimiz ALtmark ve Heumark meydanı şehrin önemli simgelerindendir. Ardından Schildergasse ile Şehir gezimizi tamamlıyoruz. Ardından katılmak isteyen misafirlerimiz ile <b>Rhen Nehri Tekne Gezisi</b>ni yaparak gezimizi tamamlıyoruz.

 5. GÜN
  Düsseldorf Amsterdam
  Kahvaltı ve odaların boşaltılmasının ardından özel otobüsümüzle yaklaşık 250 km uzaklıkta olan Amsterdam’a hareket ediyoruz. Amsterdam’a varışta yapılacak şehir tanıtım gezisinde Dam Meydanı, Kraliyet Sarayı, UNESCO Dünya Mirası Listesinde bulunan Amsterdam su kanalları, Kırmızı Fener Sokağı görülecek yerler arasında. Gezinin ardından otele dönüşümüz gerçekleşiyor.
 6. GÜN
  Amsterdam
  Kahvaltının ardından misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Volendam&Marken Gezisi'ne katılabilirler. Öğleden sonra ise misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Büyük Hollanda Gezisi'ne katılabilirler. Gezimizin ardından konaklama için otelimize dönüyoruz.
  Ekstra Gezi Büyük Hollanda Gezisi | Yetişkin : 75EURO  | Çocuk : 35EURO

  Gezi sırasında yönetim merkezi Den Haag (Lahey), Yüksek Adalet Divanı, Parlamento, 16. Yüzyıl'da en zengin dönemini yaşamış kanallı Delft Kenti veya Rotterdam Şehri ve limanı (Trafik yoğunluğuna göre bu iki kentten biri görülebiliyor), Scheveningen (Kuzey Denizi sahil kasabası) ve sizi 1880 yılına bir zaman yolculuğuna çıkaracak Mesdag Panorama Müzesi görülecek yerler arasında.

  Ekstra Gezi Marken & Volendam Gezisi | Yetişkin : 55EURO  | Çocuk : 30EURO

  Eski bir balıkçı kasabası olan Volendam'ın liman bölgesinde geçirdiğiniz zamana doyamayacaksınız. Ucuza hediyelik eşya alma ve limanda taze deniz ürünleri yeme fırsatı ise bir diğer ayrıcalığınız. 1955'e kadar karayolu bağlantısı olmayan ve bu sayede çok iyi korunan küçük bir ada olan Marken'i ziyaretimiz sırasında ise balıkçıların şirin ve küçük evlerdeki yaşamlarını izleyebilirsiniz. 

 7. GÜN
  Amsterdam
  Kahvaltının ardından misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Giethorn & Zaanse Schans Gezini' ne katılabilirler. Gezimizin ardından konaklama için otelimize dönüyoruz.
  Ekstra Gezi Giethorn & Zaanse Schans Gezisi | Yetişkin : 75EURO  | Çocuk : 40EURO

  UNESCO Dünya Miras Listesinde yer alan kasaba, bizlere görsel bir şölen sunuyor. Masalların içine girip yaşamak istemez misinizİ Doğası , minik köprüleri, kanalları bizlere aklımızdan çıkaramayacağımız büyülü görüntüler sunuyor. Kuzeyin Venedik' ini keşfetmeye hazır mısınız ? Ardından Hollandalıların ilk yerleşim merkezlerinden olan çikolata kokulu Zaanse kasabası bizleri bir masaldan bir diğer serüvene sürüklüyor.

 8. GÜN
  Amsterdam, İstanbul

  Gezinin son günü, otelde alacağımız kahvaltı ve odaların boşaltılmasının ardından uçuş saatine göre Tur Liderimiz ekstra tur belirleyebilir. Sonrasında Tur Liderimizin belirleyeceği saatte havalimanına doğru yolculuğumuz başlıyor. Bilet ve gümrük işlemlerinden sonra Türk Hava Yolları’nın tarifeli uçuşu ile İstanbul’a uçuşumuz başlıyor. İstanbul’a varıyoruz ve yolculuğumuz sona eriyor.
  Daha Fazla Gün Görüntüle Daha Az Gün Görüntüle

  Gezilecek Yerler

  Gezi Rotası

  Ekstra Turlar

  Ücrete Dahil Olan Hizmetler

   

  • Türk Hava Yolları tarifeli seferleri ile İstanbul Amsterdam gidiş , Amsterdam İstanbul dönüş ekonomi sınıf uçak bileti
  • 3 ve 4 yıldızlı otellerde Brüksel'de 1 gece, Lüksemburg'da 1 gece, Düsseldorf 2 Amsterdam'da 3 gece toplam 7 gece oda kahvaltı konaklama, geceleme sayısı kadar kahvaltı
  • Brüksel, Lüksemburg, Düsseldorf, Amsterdam Panoramik şehir turları
  • Alan - otel - alan transferleri ve şehirler arası transferler
  • Türkçe Tur Liderliği hizmetleri
  • Havalimanı vergisi ve alan hizmetleri bedeli
  • Zorunlu Seyahat Sigortası (Mesleki sorumluluk sigortasıdır.) 

  Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

 1. 50 TL yurt dışı çıkış fonu (Seyahat tarihinden önce bankalara ödeme yapılması tavsiye edilir.)
 2. Başvuru merkezi İstanbul, Ankara, İzmir olan misafirlerimiz için vize ve hizmet bedeli 140 €'dur.0-10 yaş arası çocuk için 120 €, 11 yaş ve üzeri çocuk için 140 € Vize ücreti ve hizmet bedeli ödenir.Belirtilen vize ücreti TC vatandaşları için olup farklı uyruklu misafirlerimizin vize ücretleriyle bilgi almak için satış ofislerimizden bilgi alabilirsiniz
 3. Başvuru merkezi Gaziantep olan misafirlerimiz için vize ve hizmet bedeli 130 €'dur.0-10 yaş arası çocuk için 90 €, 11 yaş ve üzeri çocuk için 130 € ücret ödenir.
 4. Başvuru merkezi Bursa olan misafirlerimiz için vize ve hizmet bedeli 130 €'dur.0-10 yaş arası çocuk için 90 €, 11 yaş ve üzeri çocuk için 130 € ücret ödenir
 5. Etsassistance (Kişibaşı 1000 €'ya kadar olan paketturlarda 20 €/kişi başı / Kişibaşı 3000 €'ya kadar olan paketturlarda 40 €/kişi başı) (Misafir dilerse ek ücret ödeyerek vize reddi, bagaj kaybı, yaralanma veya hastalık nedeniyle tıbbi tedavi, sigortalının nakli, taburcu oluşu takiben sigortalının daimi ikametgâhına nakli ve vefat eden sigortalının nakli v.b. teminatlar için seyahat güvence paketi satın alabilir.)
 6. Öğle ve akşam yemekleri
 7. Müze, ören yeri vb. giriş ücretleri
 8. Ekstra turlar
 9. Kişisel harcamalar
 10. Tur Lideri

  İstanbul Havalimanı dış hatlar terminalinde Tur Lideriniz sizleri karşılıyor ve gezi sonuna kadar eşlik ediyor.

  Vize

  ''Vize başvurusu için seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport ile İstanbul ve çevresi için acentelerimizden veya www.vizedunyasi.com’dan temin edebileceğiniz “Vize İçin Gerekli Evraklar” listesinde belirtilen belgeler ile başvurmak gerekmektedir. Ankara ve çevresi için Vize Dünyası Turizm (0312 428 27 00) acentemizden veya http://vizedunyasi.com.tr/'den, İzmir ve çevresi için ise  Kerensoy Turizm (0232 425 33 87) acentemizden temin edebileceğiniz ''Vize İçin Gerekli Evraklar'' listesinde belirtilen belgeler ile başvurmak gerekmektedir.Yeşil pasaport sahipleri için vize uygulaması olmayıp, seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 1 yıl geçerli pasaport yeterlidir. Gidilecek tur bakımından mevcut vizesi olan ya da Etstur aracılığı ile herhangi bir vize başvuru yapmayacak olan misafirlerimizin pasaportlarının da seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli olması gerekmektedir. Gümrük geçişlerinde / sınır kapılarında, pasaportunuza giriş-çıkış kaşesi basılabilmesi için, pasaportunuzda en az 2 sayfalık boş alan olması gerekmektedir. Vize alınmış olması/yeşil pasaport gibi vize gerektirmeyen özel nitelikli pasaporta sahip olunması, ülkeye giriş/ülkeden çıkış yapılabileceği anlamına gelmez, pasaport polisinin sizi ülkeye sokmama/çıkarmama yetkisi vardır,bu durumdan Etstur sorumlu değildir, sorumluluk yolcuya aittir.  "Türk vatandaşı olmayan ya da çifte vatandaşlığı olup da diğer ülke pasaportunu kullanarak tura katılacak olan misafirlerimizin;  seyahat edilecek ülkenin, kullanacakları pasaporta uyguladığı vize prosedürünü ilgili konsolosluklara bizzat danışmaları gerekmektedir,aksi halde doğacak sonuçlardan Etstur sorumlu olmayacaktır." 
  Vize başvuruları, tur hareketinden 3 ay öncesinden itibaren yapılabilmektedir. Vize sürecinizin daha sağlıklı ilerleyebilmesi ve konsolosluklarda oluşabilecek dönemsel yoğunluklardan ve/veya uygulama farklılıklarından etkilenmemek adına, tur kalkış tarihine 3 aylık süre kalmasından itibaren, vize başvurunuzu bir an önce tamamlanması tavsiye olunur.
  T.C. yeşil pasaportu ile seyahat edecek misafirlerimizin, eğer pasaportlarının alınış tarihi 10 yıldan eski ise; pasaportlarını yenilemeleri gereklidir. Aksi halde gidecekleri ülkeye kabul edilmeyebilirler ve/veya Türkiye'den havayolu firması tarafından uçuşları gerçekleştirilmeyebilir. Böyle bir durumda sorumluluk yolcuya aittir. 
  Yırtık, yıpranmış, ıslanmış ve/veya benzeri tahribat(lar)a uğramış pasaportlar nedeniyle ziyaret edilecek ülke sınır kapısında gümrük polisi ile sorun yaşanmaması adına ; anılan pasaportların yenilenmesi ve T.C. vatandaşlarına vize uygulayan bir ülke ise ilgili vizenin yeni pasaportta olması gerekmektedir,aksi durumda sorumluluk yolcuya aittir.
  Uyarı: İptal edilmiş pasaportlardaki geçerli Schengen vizeleri ile seyahat edilememektedir.
  18 yaşından küçük misafirlerimiz tek başlarına ya da yanlarında anne ya da babadan sadece biri ile seyahat ederken ülke giriş-çıkışlarında görevli polis memurunca anne-babanın ortak muvafakatini gösterir belge sorulması ihtimali olduğundan; 18 yaş altı misafirlerimizin ve anne-babalarının bu konuda hassasiyet göstermelerini tavsiye ederiz.

   

  Önemli Notlar

  Gezimiz, minimum 40 kişi katılım şartı ile düzenleniyor. Gezi için yeterli katılım sağlanamadığı takdirde, son iptal bildirim tarihi gezi hareket tarihinden 20 gün öncesi olup, iptal bilgisi acenteniz tarafından iletilecek. Yurt dışı turlarımızda, seçtiğiniz turun iptal-değişiklik şartlarına göre %35 veya %50 ön ödeme ile rezervasyon alınabiliyor.
  Etstur, hava yolu ile yolcu arasında aracı kurum olup, 28.09.1955 Lahey Protokolü’ne tabidir. Tarifeli ve özel uçuşlarda rötar riski olabilir veya mevcut gezi ve uçuş öncesinde saatler değişebilir. Etstur, bu değişiklikleri en kısa sürede bildirmekle yükümlüdür. Yolcu saat değişme riskini kabul ederek geziyi satın almıştır. 0-2 yaş arası çocuklar alan vergisi ve alan hizmetleri bedeli ödemezler.

  3 kişilik odalar, otellerin müsaitliğine göre verilmektedir. 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup, 3. yatak standart yataktan küçüktür. Çocuk indirimleri sadece 2 yetişkin yanında konaklayan çocuklar için geçerlidir. Otellerde sunulan kontinental kahvaltı tereyağı, reçel veya bal, ekmek, çay veya kahve ile meyve suyundan oluşmaktadır. Grup kahvaltıları ayrı bir salonda servis edilebilir.

  Panoramik şehir gezileri, şehirlerin genel tanıtımı için düzenlenen maksimum 2-3 saat süreli gezilerdir. Şehir gezileri, içeriği değişmemek şartıyla farklı günlerde düzenlenebilir veya hava durumuna ve/veya mücbir sebebe bağlı olarak gerçekleşmeyebilir. Tur programda belirtilen Ekstra geziler servis aldığımız yerel acente tarafından minimum 20 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir. Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde geziler yapılamamaktadır veya ekstra gezi fiyatları ve içerik katılımcı sayısına göre değişiklik gösterebilmektedir.Özel/ayrı olarak çocuk fiyatı belirtilmeyen ekstra turlarda, 03-12 yaş arası çocuk misafirlerimiz için ekstra turlar %50 indirimlidir.

  Yolculuk sırasında güzergah üzerinde yapılacak ekstra turlara katılmak istemeyen misafirler, yol üzerinde bulunan müsait bir dinlenme tesisinde beklemeyi kabul etmiş sayılırlar.

  Köln konaklamaları dönemsel olarak Köln şehrindeki fuar dönemleri sebebi ile Düsseldorf konaklama olarak gerçekleşebilmektedir. Düsseldorf konaklaması olan turlarımızdada ekstra gezi Köln olarak belirlenmiştir.