Ulaşım Bilgileri

 • {{ route[0].departureCity }} ({{ route[0].departurePoint }}) {{ route[0].arrivalCity }} ({{ route[0].arrivalPoint }})
  • Kalkış : {{ route[0].departureDateTime | formatLocalDateTimeAsDate }}  {{ route[0].departureDateTime | formatLocalDateTimeAsTime }}
  • Varış : {{ route[0].arrivalDateTime | formatLocalDateTimeAsDate }}  {{ route[0].arrivalDateTime | formatLocalDateTimeAsTime }}
 • {{ route[0].route == "DEPARTURE" ? 'Gidiş' : 'Dönüş' }}: Otobüs ile
  • {{ point.departureDateTime | formatLocalDateTimeAsTime }}: {{ point.departure }}

Fiyata Dahil Olanlar

 • Pegasus Hava Yolları tarifeli seferleri ile İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı - Belgrad Nikola Tesla Havalimanı gidiş, Belgrad Nikola Tesla Havalimanı - İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti.
 • 3* veya 4* Belgrad otellerinde 3 gece oda-kahvaltı konaklama
 • Havalimanı vergisi ve alan hizmetleri bedeli.
 • Zorunlu Seyahat Sigortası (Mesleki sorumluluk sigortasıdır).

Tur Kodu : ETOBEL3PGS

Kişi başı
{{ selectedPeriod.originalPrice.amount }} {{ selectedPeriod.originalPrice.currency }}
{{ selectedPeriod.price.amount }}

{{ selectedPeriod.price.currency }}

‘dan itibaren
{{ selectedPeriod.price.amountTRY }} TL
REZERVASYON YAP

Tur Programı

 1. GÜN
  Istanbul, Belgrad
  Gezimizin ilk günü  İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Gidiş terminalinde uçuş  saatinden 2,5 saat önce Pegasus kontuarı önünde başlıyor. Pegasus Hava Yolları ile Belgrad Nikola Tesla Havalimanı'na uçuşumuz başlıyor. Belgrad Nikola Tesla Havalimanı'na varışımız bagaj, pasaport ve gümrük işlemlerinin ardından otelimize giriş. “Beyaz Şehir” anlamına gelen Belgrad keşfetme imkanı. 
  Devamı için
 2. GÜN
  Belgrad
  Sabah kahvaltısının ardından günü dilediğiniz gibi değerlendirebilirsiniz. Farklı yüzyıllardan kalma eserlerin bulunduğu Belgrad da gezilecek gözülecek yerlerin başında Kalemegdan Kalesi & parkı, Aziz Sava Katedrali, Nikola Tesla Müzesi, Sırbistan Ulusal Müzesi , Taş Meydan ve Cumhuriyet Meydanı gelmektedir. Geceleme otelimiz de
  Devamı için
 3. GÜN
  Belgrad
  Sabah kahvaltısının ardından günü dilediğiniz gibi değerlendirebilirsiniz. Geceleme otelimiz de. Belgrad’ın şehir merkezinde adını Sırbistan Prensi III. Mihailo'dan alan ve 1870’li yıllardan kalma pek çok etkileyici bina yer alan Knez Mihailova Caddesinde vakit geçirebilirseniz. Skadarlija Caddesinde yer alan sanat galerilerini gezebilir, St. Mark's Kilisesini ziyaret edebilirsiniz. 
  Devamı için
 4. GÜN
  Belgrad, Istanbul
  Uçuş saatinden en az iki saat önce otelden ayrılış. Belgrad Nikola Tesla Havalimanına gümrük işlemlerinden sonra Pegasus Hava Yolları ile İstanbul'a hareket, yaklaşık 2,5 saat sürecek yolculuğun ardından İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı'na varış ve turumuzun sonu.
  Devamı için
  Daha Fazla Gün Görüntüle Daha Az Gün Görüntüle

  Gezi Rotası

  Ücrete Dahil Olan Hizmetler

   • Pegasus Hava Yolları tarifeli seferleri ile İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı - Belgrad Nikola Tesla Havalimanı gidiş, Belgrad Nikola Tesla Havalimanı - İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti.
   • 3* veya 4* Belgrad otellerinde 3 gece oda-kahvaltı konaklama
   • Havalimanı vergisi ve alan hizmetleri bedeli.
   • Zorunlu Seyahat Sigortası (Mesleki sorumluluk sigortasıdır).

  Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

   • 50 TL yurt dışı çıkış fonu (Seyahat tarihinden önce bankalara ödeme yapılması tavsiye edilir.)
   • Etsassistance (Kişibaşı 1000 €'ya kadar olan paketturlarda 20 €/kişi başı / Kişibaşı 3000 €'ya kadar olan paketturlarda 40 €/kişi başı) 
   • Öğle ve akşam yemekleri
   • Kişisel harcamalar
   • Havalimanı - Otel - Havalimanı arası transferler
   • Gezi boyunca tur lideri bulunmamaktadır. Bu tur lideri bulunmayan bir gezidir.

  Önemli Notlar

  • İPTAL ŞARTLARI
   Gezi için yeterli katılım sağlanamadığı takdirde; son iptal bildirim tarihi, gezi hareket tarihinden 20 gün öncesi olarak belirlenmiştir. Böyle bir durum geliştiğinde iptal bilgisi misafire iletilir. Etstur, misafirin doğrudan otel ile iletişime geçerek yaptığı herhangi bir değişiklik veya iptal işlemi için sorumluluk kabul etmeyecektir. Bu durumda Etstur’un iptal koşulları geçerli olacaktır.

   ULAŞIM ŞARTLARI
   * Etstur, hava yolu ile yolcu arasında aracı kurum olup, olası ihtilaflarda Türk mevzuatının ilgili hükümlerinin yanı sıra Lahey Protokolü ve Varşova Konvansiyonu uygulanacaktır.
    
   *Satın alınan tura kayıt esnasında; misafir tarafından pasaportta geçen isim, doğum tarihi, pasaport numarasının sisteme doğru şekilde girilmesi/beyan edilmesi gerekmektedir. Uçak biletleri bu bilgilere göre kesilmektedir. Hatalı bilgilerden oluşacak uçak bileti iptal veya değişikliklerinin ceza bedeli misafirlere yansıtılır.

   *Tarifeli ve özel uçuşlarda rötar ya da uçuş saati değişiklikleri olabilir. Etstur, bu değişiklikleri en kısa sürede bildirmekle yükümlüdür. Yolcu uçuş saatinin değişme/iptal riskini kabul ederek geziyi satın almıştır.
   *0-2 yaş arası çocuklar alan vergisi ve alan hizmetleri bedeli ödemezler.

   *Hava yolları kuralları gereğince; gidiş-dönüş olarak satın alınmış uçak biletlerinin gidiş uçuşu kullanılmadığı takdirde, dönüş uçuşu hava yolu tarafından otomatikman iptal edilmekte olup Etstur’un hava yolu şirketine müdahalesi söz konusu olamamaktadır.

   *Uçaklı turlara katılan kişiler için yapılması gereken check-in ve boarding işlemleri kişisel işlemlerdir ve bu işlemlerin misafir tarafından uçuş öncesinde havalimanlarında, ilgili hava yolu kontuarlarından ya da online olarak hava yolu firmalarının internet sitelerinden yapılması zorunludur.

   *Uçuşlarda oluşabilecek son dakika rötarları ve kapı değişiklikleri, havalimanlarında sesli anons edilmekte ve alandaki bilgi panolarında gösterilmektedir. Bu bilgiler bizzat misafirler tarafından takip edilmelidir.

   *Tura katılım için hava yolları kuralları doğrultusunda bildirilen saatlerde, belirtilen havalimanında hazır bulunmayan, check-in ve boarding işlemlerini zamanında yaptırmayan, check-in ve boarding işlemlerini zamanında yaptıran ancak uçağa binmeyen misafirlerin, uçuşu gerçekleştirememeleri durumundan Etstur sorumlu değildir. Uçağı kaçıran misafirlerin tura dahil olmaları için gerekli olacak gidiş-dönüş yeni uçak biletlerinin temini ve gidilecek bölgedeki transferleri vb. gibi konulara dair oluşacak tüm masraflar kendilerine aittir.

   *Türkiye çıkışlı uçakların genelinde valiz ağırlığı 20 kg’dır. Bu ağırlık uçak firması ve gidilecek ülkeye göre değişiklik gösterebilir. Gidilecek ülkede iç hat uçuşları bulunuyorsa, bu iç hat uçuşlarda valiz ağırlığı 15 kg’a düşebilmektedir. Fazla bagaj ağırlık/fiyat kuralları hava yolları tarafından belirlenmekte olup, Etstur’un sorumluluğunda değildir.

   *Uçak biletlerini milleri ile upgrade etmek (business veya first class’a yükseltmek) isteyen misafirlerimiz için; biletleri kesildikten sonra hava yolunun (üyeliğinizin bulunduğu hava yolunu kontrol ediniz) müsaitliğine bağlı olarak upgrade işlemleri gerçekleştirebilir. Her uçuş için mil garantisi verilmez. Programın biletlerinin upgrade edilebilir sınıftan olup olmadığını kontrol edin.

   ÖZEL TALEPLER & DİKKAT EDİLECEK HUSUSLAR
   Etstur tarafından, oda ile ilgili talepler (yüksek kat, genel alanlara yakın, sigara içilen/içilmeyen, yatak tipi) otele bildirilir. Ayırtılan odaların, misafirin tercihleri doğrultusunda olmasına özen gösterilir; fakat bazı durumlarda çift yataklı oda yerine çift kişilik yatak olabilmektedir. Çoğu Avrupa oteli, gerektiğinde birleştirilebilen 2 yataklı odalar sunmaktadır. Bu taleplerin gerçekleşmesi otele giriş sırasındaki müsaitliğe bağlıdır ve Etstur tarafından garanti edilemez. 

   *Konaklama için giriş saati 14.00, çıkış saati ise 12.00’dir.

   *Otellerde sunulan kahvaltı Türk mutfağında alışılagelmiş kahvaltıdan farklılık göstermekte olup kontinental kahvaltı olarak adlandırılmaktadır. 

   *Cep telefonlarınızı yurt dışında kullanabilmek için Türkiye’den ayrılmadan önce, telefonunuzun yurt dışına açık olup olmadığını, hattınızın ait olduğu şirket ile iletişime geçerek kontrol ediniz.


   ÇOCUKLAR VE EKSTRA YATAKLAR
   *Çocuk ve ek yatak politikası her otelin, farklı oda tiplerine göre değişiklik gösterebilir. 

   *Her türlü ilave yatak ve bebek karyolası, talep üzerine ve otelin müsaitliği doğrultusunda temin edilir ve otel tarafından onaylanması gerekir. 

   *Odadaki ilave yatak veya bebek karyolası kapasitesi 1 adettir (azami).

   *3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup, 3. yatak standart yataktan küçüktür.

   *Otel rezervasyonlarında belirtilen, yetişkinler ile konaklayacak çocuk sayısı ve çocukların yaşları misafirlerimizce hatalı beyan edilir ise ilgili oteller ek bedel tahsil edebilir. Böyle bir durumda sorumluluk yanlış beyanda bulunan misafire aittir. Otel tarafından çocuklar için yaş tespitine yönelik kimlik talep edilebilir.

   *2 yetişkin + 1 çocuk olan rezervasyonlarda, çocuk için ayrı yatak bulunmayabilir. Çocuk fiyatları ancak çocuğun iki yetişkin yanında konaklaması durumunda geçerlidir. Çocuk indirimleri 2 yetişkin yanında kalan yaş grubuna uyan, “tek çocuk” için geçerlidir.

   ÖDEMELER VE EKSTRA OTEL ÜCRETLERİ
   *Gün içindeki kur değişimi, TL fiyatlara yansıtılmaktadır. Ödeme anındaki kurlar geçerlidir.

   *İlave talepleriniz, otelde alacağınız bazı ek hizmetler (minibar, ütü vb.) otel tarafından ekstra ücrete tabi tutulabilir. Bu masraflar satın alma esnasında ücrete dahil edilmez ve konaklamanız sırasında doğrudan otele ödenir.

   VERGİLER
   *Fiyatlarımız, KDV ve her ülke ile her şehrin uygulanmakta olduğu yerleşik uygulama dahilindeki vergileri içermektedir. 
   *Bazı ülkeler şehir, turizm ya da yerel düzeyde vergiler ile ilgili farklı uygulamalara sahiptir. Bu şekilde uygulanmakta olan her türlü şehir, turizm ya da diğer vergiler, giriş veya çıkış sırasında otel tarafından, misafirden tahsil edilir.

   DEPOZİTO
   *Olası ekstra harcamalar için otele girişte, resmî kurumlarca düzenlenmiş fotoğraflı kimlik/pasaport ve kredi kartı ya da nakit depozit, otel tarafından talep edilebilir. Çıkış sırasında talep edilen depozit iadesi otel ile misafir arasında olan bir işlem olup, Etstur’un herhangi bir müdahalesi bulunmamaktadır.