Bavyera, Alsace Turu | Sömestir | Türk Hava Yolları | 4 GECE

26 Eylül 2018 - 31 Aralık 2019 arası tarihlerde,

Türk Hava Yolları | İstanbul Havalimanı Kalkışlı , VİZELİ

Sevdiklerinizle Paylaşın

Beğendiklerime Ekle

İlginizi çekebilecek diğer turlar

*Sınırlı kontenjan için başlangıç fiyatlarıdır.
VİZE HİZMETLERİ
ve yurt dışı turlar hakkında bilmeniz gerekenler
Bu sayfayı
arkadaşınızla da
paylaşabilirsiniz
kapat X
Bavyera, Alsace Turu | Sömestir | Türk Hava Yolları | 4 GECE
Kalkış tarihi tercihiniz
Tur Kodu: ETOBAVALSA
  • Türk Hava Yolları tarifeli seferleri ile İstanbul Basel gidiş, Basel İstanbul dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti
  • 3 yıldız otellerde Münih'te 1 gece , Stuttgart'ta 1 gece, Strazburg'ta 2 gece, toplam 4 gece oda kahvaltı konaklama ,geceleme sayısı kadar kahvaltı.
  • Panoramik, Münih, Stuttgart ve Strazburg şehir gezileri
  • Alan otel alan transferleri,şehirlerarası transferler
  • ETS Tur türkçe tur liderlik hizmeti
  • Havalimanı vergisi ve alan hizmetleri bedeli
  • Zorunlu seyahat sigortası(Mesleki sorumluluk sigortasıdır
Tur Programı
1.Gün
İstanbul, Basel, Münih
Gezimizin ilk günü kalkıştan üç saat önce İstanbul Havalimanı Dış Hatlar Terminali önünde tur liderimizle buluşarak başlıyor. Basel'e varışımızın ardından özel aracımızla Münih'e transfer. Münih'te yapacagımız panoramik şehir turunda Marien Platz, Neues Rathaus ve Altes Rathaus göreceğimiz yerlerden bazıları. Şehir turumuzun ardından otelimize transfer ve geceleme otelimizde.
2.Gün
Münih, Stuttgart
Kahvaltının ardından Stuttgart şehrine hareket ediyoruz. Stuttgart şehrine gelmeden önce misafirlerimiz; yol üzerinde ekstra olarak düzenlenecek Heidelberg Gezisi'ne katılabilirler. Geziminizin ardından Stuttgart şehrine hareket ediyoruz. Panoramik şehir gezimizde görülecek yerler arasında; Neckar Nehri, Porsche Müzesi, Mercedes Müzesi yer almaktadır. Panoramik şehir turunun ardından serbest zaman. Serbest zamanının ardından Tur Liderimizin belirleyeceği zamanda buluşarak otelimize hareket ediyoruz. Otele varış ve geceleme otelimizde.
Ekstra gezi: Heidelberg Gezisi | 45 Euro
Ortaçağdan kalma bir masal şehri olan Hiedelberg kırmızı çatılı evleri ile bizleri karşılıyor.Tarih ve doğanın iç içe geçtiği Hiedelberg'de Hiedelberg Şatosu, Main köprüsü ve ünlü maymunu, Herkül Çeşmesi, Heiliggeistkirche (Kutsal Ruh) Kilisesi ve Studentenkarzer (Öğrenci hapishanesi) göreceğiz
3.Gün
Stuttgart, Strazburg
Kahvaltının ardından Strazburg şehrine hareket ediyoruz. Strazburg'a gelmeden önce misafirlerimiz; yol üzerinde ekstra olarak düzenlenecek Baden Baden Gezisi'ne katılabilirler. Geziminizin ardından Strazburg şehrine hareket ediyoruz. Panoramik şehir gezimizde görülecek yerler arasında; Strazburg Katedrali, Rohan Sarayı yer almaktadır.Panoramik şehir turunun ardından serbest zaman. Serbest zamanının ardından Tur Liderimizin belirleyeceği zamanda buluşarak otelimize hareket ediyoruz. Otele varış ve geceleme otelimizde.
Ekstra gezi: Baden Baden Gezisi | 30 Euro
Günümüzün ilk duragı Romanlardaki Alman Güzeli Baden Baden. Şehrin sokaklarında yürürken kendinizi bir ormanın patikasında yürüyor hissine kapılacağınız bu şehirde keyifli dakikalar yaşayacaksınız.
4.Gün
Strazburg
Kahvaltının ardından misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Cochem & Riquewihr Gezisi 'ne katılabilirler. Gezimizin ardından otelimize transfer ve geceleme otelimizde.
Ekstra gezi: Colmar & Riquewihr Gezisi | 70 Euro
Alsace-Lauren bölgesinin bütün güzelliklerini içinde barından minik şehir Colmar'ı geziyoruz. 1200'lü yıllardan kalma rengarenk tarihi binalarıyla, Ren Nehri'nin kollarının geçtiği masal şehir kendine has kültürü ,küçük kafe ve dükkanları ile bizleri bekliyor. Riquewihr ise Fransa'nın en güzel köyleri listesinde bulunan tarihi 2000 yıllık bir geçmişe dayanır ve Orta Çağ ruhunu iki Dünya Savaşı atlatmış olmasına rağmen hala koruyor.
5.Gün
Strazburg, Basel, İstanbul
Kahvaltının ardından rehberimizin belirleyeceği saatte buluşarak Basel Havalimanına dogru hareket ediyoruz. Bilet ve pasaport işlemlerinin ardından İstanbul'a uçuşumuza başlıyoruz. İstanbula varışımızın ardından turumuz sona eriyor.
Harita
Ekstra Geziler Hakkında Bilgilendirme
Tur programda belirtilen ekstra geziler, servis aldığımız yerel acente tarafından minimum 20 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir. Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde geziler yapılamamaktadır veya ekstra gezi fiyatları ve içerik katılımcı sayısına göre değişiklik gösterebilmektedir. Özel/ayrı olarak çocuk fiyatı belirtilmeyen ekstra turlarda, 3-12 yaş arası çocuk misafirler için ekstra turlar %50 indirimli. Ekstra tur fiyatları turları düzenleyen yerel acenta tarafından belirlenmektedir.
Tur programını yazdır
Tur programını yazdır
Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez (Cookie) Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız. X