Bavyera, Alsace | Thy | 4 GECE

9 Ağustos 2017 - 30 Aralık 2018 arası tarihlerde,

Türk Hava Yolu | Atatürk Havalimanı Kalkışlı , VİZELİ

Sevdiklerinizle Paylaşın

Beğendiklerime Ekle

İlginizi çekebilecek diğer turlar

*Sınırlı kontenjan için başlangıç fiyatlarıdır.
VİZE HİZMETLERİ
ve yurt dışı turlar hakkında bilmeniz gerekenler
Bu sayfayı
arkadaşınızla da
paylaşabilirsiniz
kapat X
Bavyera, Alsace | Thy | 4 GECE
Kalkış tarihi tercihiniz
Tur Kodu: ETOBAVNOR
  • Türk Hava Yolları tarifeli seferleri ile İstanbul Basel gidiş, Münih İstanbul dönüş ekonomi sınıfı uçak biletleri
  • 3 yıldız otellerde Strasbourg'da 2 ,Mannheim'de 1 gece, Münihde 1 gece, toplam 4 gece oda kahvaltı konaklama ,geceleme sayısı kadar kahvaltı.
  • Panoramik, Münih,Ausburg,Rothenburg ob der Tauber,Manheim,Pforzheim, Strasbourg ve Basel şehir turları
  • Alan otel alan transferleri,şehirlerarası transferler
  • ETS Tur türkçe tur liderlik hizmeti
  • Havalimanı vergisi ve alan hizmetleri bedeli
  • Zorunlu seyahat sigortası(Mesleki sorumluluk sigortasıdır
Tur Programı
1.Gün
İstanbul, Basel, Strasburg
Gezimizin ilk günü kalkıştan üç saat önce Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali önünde buluşarak başlıyor. Basel'e varışımızın ardından şehir turumuzu yapıp Strasburg'a doğru yola çıkıyoruz. (Basel- Strasburg yaklaşık 140 km )Strasburg'a varışımızın ardından yapacağımız panoramik şehir turunda 2015 yılında 1000 yaşına girmiş olan Strasburg Katedrali ve Palais Rohan görülecek yerler arasında. Ardından yolcularımız ekstra gezi olarak yapılacakStrasburg Bot Turu 'na katılabilirler.Geceleme otelimizde.
Ekstra gezi: Strasbourg Bot Turu | 45 Euro
Şehrin kanallarını gezmek için Botaroma adı verilen botlarla turumuzu yapacağız.Bu tur esnasında Petite France'yi göreceğiz.
2.Gün
Strasburg
Sabah kahvaltımızın ardından misafirlerimiz günlerini ekstra Colmar Gezisi'ne katılarak geçirebilirler.Geceleme otelimizde
Ekstra gezi: Colmar Gezisi | 65 Euro
Alsace-Lauren bölgesinin bütün güzelliklerini içinde barından minik şehir Colmar'ı geziyoruz.1200 lü yıllardan kalma rengarenk tarihi binalarıyla,Ren Nehri'nin kollarının geçtiği masal şehir kendine has kültürü ,küçük kafe ve dükkanları ile bizleri bekliyor.
3.Gün
Strasburg, Pforszheim, Mannheim
Sabah Kahvaltımızın ardından Pforzheim'e doğru yola çıkıyoruz.(Strasburg-Pforzheim yaklaşık 110 km ) Pforszheim'e varışımızın ardından ,kuyumculuk ile ünlü olan bu şehirde kuyumculuk müzesi'ni görüp dileyen yolcularımız ile Avrupa'nın en büyük kuyumculuk merkezinde alışveriş yapacağız.Gezimizin ardından Mannheim'e doğru yola devam ediyoruz.(Pforzheimm-Mannheim yaklaşık 100 km )Yolculuğumuz esnasından ekstra Heidelberg Gezisi<>b>'ni yapıyoruz.Mannheim' e varışımızın ardından şehir turumuzu yapıyoruz. Geceleme otelimizde.
Ekstra gezi: Heidelberg Gezisi | 40€
Ortaçağdan kalma bir masal şehri olan Hiedelberg kırmızı çatılı evleri ile bizleri karşılıyor.Tarih ve doğanın iç içe geçtiği Hiedelberg'de Hiedelberg Şatosu, Main köprüsü ve ünlü maymunu, Herkül Çeşmesi, Heiliggeistkirche (Kutsal Ruh) Kilisesi ve Studentenkarzer (Öğrenci hapishanesi) göreceğiz
4.Gün
Manheim, Rothenburg Ob Tauber, Augsburg, Münih
Sabah kahvaltımızın ardından Mannheim'den Rothenburg'a doğru yola çıkıyoruz. Rothenburg ob der Tauber'e varışımızın ardından yapılacak panoramik şehir turunda tarihi sur içinde gezinti yapıyoruz.(Mannheim-Rothenburg yaklaşık 180km ) Ardından Augsburg'a doğru yola çıkıyoruz.(Rothenburg-Augsburg yaklaşık 190km )Yolumuzun üzerinde dileyen misafirlerimiz ile ekstra olarak düzenlenecek Ulm Münster Katedrali gezimizi yapıyoruz. Augsburg'da panoramik şehir turumuzu yapıyoruz. Augsburg Almanya'nın en eski şehirlerinden biri olma özelliğine sahiptir, ayrıca Münih ve Nürnberg'den sonra Bavyera eyaletinin en kalabalık 3. şehridir. Panoramik şehir turumuzda eski belediye binası,pazar meydanı,Jakob kilisesi ve kukla tiyatrosu göreceğimiz yerler arasında. Ardından Münih' e geçip şehir turumuzu yapıyoruz.(Augsburg-Münih yaklaşık 80km ) Geceleme otelimizde.
Ekstra gezi: Ulm Münster Katedrali | 45 Euro
1890 ile 1908 yılları arasında Dünya'nın en yüksek yapısı sayılan Ulm münster katedralini görmeye gidiyoruz. İsviçre'nin Säntis dağı ya da Almanya'nın en yüksek dağı olan Zugspitze'nin görülebildiği kiliseyi de göreceğiz
5.Gün
Münih, İstanbul
Sabah kahvaltımızın ardından İstanbul'a olan uçuşumuza başlıyoruz. İstanbul'a varışımız ile turumuz noktalanıyor.
Harita
Ekstra Geziler Hakkında Bilgilendirme
Tur programda belirtilen ekstra geziler, servis aldığımız yerel acente tarafından minimum 20 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir. Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde geziler yapılamamaktadır veya ekstra gezi fiyatları ve içerik katılımcı sayısına göre değişiklik gösterebilmektedir. Özel/ayrı olarak çocuk fiyatı belirtilmeyen ekstra turlarda, 3-12 yaş arası çocuk misafirler için ekstra turlar %50 indirimli. Ekstra tur fiyatları turları düzenleyen yerel acenta tarafından belirlenmektedir.
Tur programını yazdır
Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez (Cookie) Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız. X