Barselona, Valensiya, Madrid |Pegasus 1 | 6 GECE

29 Kasım 2017 - 16 Aralık 2018 arası tarihlerde,

Pegasus Hava Yolları | Sabiha Gökçen Havalimanı Kalkışlı , VİZELİ

Sevdiklerinizle Paylaşın

Beğendiklerime Ekle

İlginizi çekebilecek diğer turlar

*Sınırlı kontenjan için başlangıç fiyatlarıdır.
VİZE HİZMETLERİ
ve yurt dışı turlar hakkında bilmeniz gerekenler
Bu sayfayı
arkadaşınızla da
paylaşabilirsiniz
kapat X
Barselona, Valensiya, Madrid |Pegasus 1 | 6 GECE
Kalkış tarihi tercihiniz
Tur Kodu: ETOBVM6
 • Pegasus Hava Yolları tarifeli seferleri ile İstanbul Barcelona gidiş , Madrid İstanbul dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti
 • 3 ve 4 yıldızlı otellerde Barcelona’ da 3 , Valensiya' da 1, Madrid’ de 2 gece toplamda 6 gece oda kahvaltı konaklama,geceleme sayısı kadar kahvaltı
 • Panoramik Barcelona ve Madrid şehir gezileri
 • Alan - otel - alan transferleri; şehirlerarası transferler
 • Etstur Türkçe liderlik hizmetleri
 • Havalimanı vergisi ve alan hizmetleri bedeli
 • Barcelona otel konaklama vergileri
 • Zorunlu Seyahat Sigortası (Mesleki sorumluluk sigortasıdır)
1.Gün
İstanbul, Barselona
Gezimizin ilk günü, Sabiha Gökçen Dış Hatlar Terminalinde uçuştan üç saat önce buluşarak başlıyor. Bilet ve gümrük işlemlerinin ardından Pegasus Hava Yolları tarifeli seferleri ile varış noktamız Barcelona. Barcelona’ ya varışın ardından yapılacak panoramik şehir turunda Endülüs Arenası, eşsiz Barcelona manzarasında fotoğraf çekilme şansı yakalayabileceğiniz Montjuic Tepesi, Barcelona Limanı, Kristof Kolomb Heykeli (Colon Meydanı), La Sagrada Familia Bazilikası, İspanya ve Catalunya Meydanı, Gaudi'nin evleri (Casa Batllo ve Casa Mila), La Rambla, Port Olimpic görülecek yerler arasında. Şehir turunun ardından özel otobüslerimiz ile otele transfer oluyoruz. Geceleme otelimizde.
2.Gün
Barselona
Sabah kahvaltısının ardından misafirlerimiz günlerini ekstra olarak düzenlenecek olan Figueras ve Girona gezisi ile geçirebilirler. Gezi ardından Barcelona' ya transferimiz gerçekleşiyor. Geceleme otelimizde.
Ekstra gezi: Figueras ve Girona Gezisi | Yetişkin: 65 Euro / 0-6 Yaş Ücretsiz /07-12 Yaş:30 Euro
Müslüman, Hıristiyan ve Musevi mirasının iç içe geçtiği en güzel örneklerinden biri olan bu şehrin balık sırtı sokaklarında gezerken tarih içinde bir seyahate çıkacak, Eyfel Köprüsü'nden geçerken nehir kıyısındaki rengarenk evlerle büyülenecek, parfüm filminin çekildiği sahnelerle bütünleşecek ve şehrin muhteşem tarihi dokusunu soluyacaksınız. Gezimizin bir diğer noktası Fransa sınırına çok yakın olan, küçük ve şirin bir kasaba olan Figueras. Kasaba öyle etkileyici bir atmosfere sahiptir ki bütün dünyanın hayranlık duyduğu sınır tanımaz ressam Salvador Dali’ye hayatı boyunca ilham kaynağı olmuştur. Dali’nin henüz hayatta iken açtığı sürrealizmi ve ölümsüz aşkı Gala’yı resmettiği, zihinleri zorlayan eserlerinin bulunduğu müzede tarifsiz bir deneyim yaşayacaksınız.
3.Gün
Barselona
Sabah kahvaltısının ardından misafirlerimiz günlerini ekstra olarak düzenlenecek olan Park Guell, Pueblo Espanyol ve Barri Gotik gezisine katılarak geçirebilirler. Ardından özel otobülerimiz ile otelimize transferimiz gerçekleşiyor. Geceleme otelimizde.
Ekstra gezi: A' dan Z' ye Barcelona; Park Güell, Pueblo Espanyol ve Barri Gotik Gezisi | Yetişkin: 65 Euro / 0-6 Yaş Ücretsiz /07-12 Yaş:30 Euro
La Sagrada Familia' nın mimarı Gaudi' nin en önemli eserlerinden biri olan Park Güell' i gezerken Gaudi' nin dehasına bir kez daha hayran kalacaksınız. İspanya' nın 17 farklı bölgesinin ev mimarilerinin, karma bir köy şeklinde bir araya getirildiği Pueblo Espanyol' da ise küçük bir İspanya turu yaparak gördükleriniz ve göreceklerinizin bir özetini yaşayarak bu evlerin altındaki hediyelik eşya dükkanlarından alışveriş yapmanın keyfine varacaksınız. Ardından Barselona' nın en mistik bölgesine Barri Gotic' e gidiyoruz. Gotik mimarinin en güzel örneklerini bir bütün halinde görebileceğiz bölge Barcelona' nın en eski şehir merkezlerinden biridir.
4.Gün
Barselona,Valensiya
Sabah kahvaltısının ardından özel otobüslerimiz ile yaklaşık 355 km mesafede olan Valencia' ya transferimiz gerçekleşiyor. Varışın ardından yapılacak panoramik şehir gezisinde,Turya nehri üzerindeki turunç ağaçları, Gotik Katedrali, şehrin sembolü olan Micalet Çan Kulesi, 15. Yüzyıl' da takasla alışveriş yapılan Lonja Market ve Eski Market alanı göreceğimiz yerler arasındadır. Panoramik şehir gezisinin ardından özel otobüslerimiz ile otele transferimiz gerçekleşiyor. Geceleme otelimizde.
5.Gün
Valensiya, Madrid
Sabah kahvaltısının ardından özel otobüslerimiz ile yaklaşık 360 km mesafede olan Madrid' e transfer oluyoruz.Varışın ardından yapılacak panoramik şehir gezisinde; Kraliyet Sarayı, Plaza Espania,Cervantes Anıtı, Puerta Del Sol Alanı, Alcala Kapısı, Neptün Çeşmesi, Cibeles Çeşmesi görülecek yerler arasında.Şehir turunun ardından özel otobüslerimiz ile otele transfer oluyoruz. Akşam misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenen Flamenko Gecesi Gezisi' ne katılabilirler. Flamenko gösterisinin ardından otelimize transferimiz gerçekleşiyor Geceleme otelimizde.
Ekstra gezi: Flamenko Gecesi Gezisi - Madrid | Yetişkin: 60 Euro / 0-6 Yaş Ücretsiz /07-12 Yaş:30 Euro
Akşam, otelden hareket ederek şehrin en tanınmış ve en iyi performansının sahnelendiği lokallerinden birinde yemeksiz olarak flamenko şovunu ve danslarını izleme fırsatı buluyoruz. İspanya’nın en ünlü kültürel zenginliklerinden biri olan flamenko dansı eşliğinde keyifli bir akşam sonrasında otele dönüyoruz.(Gecemizin gerçekleştirileceği şehir müsaitliğe göre Madrid ya da Barcelona olarak değişiklik gösterebilir)
6.Gün
Madrid
Sabah kahvaltısının ardından özel otobüslerimiz ile yapılacak panoramik şehir gezimizde Kraliyet Sarayı, Plaza Espania, Cervantes Anıtı, Puerta Del Sol Alanı, Alcala Kapısı, Neptün Çeşmesi, Cibeles Çeşmesi görülecek yerler arasındadır. Şehir turunun ardından misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Toledo Gezi' ne katılabilirler. Toledo Gezisi’ nde Büyük Katedral, Zocodover meydanı,Toledo sokakları, hediyelik eşya dükkanları, Toledo işi hediyelik el işi 24 ayar altın kakma takılar ve ünlü Toledo çeliğinden kılıçlar bizi bekliyor. Gezinin ardından otelimize transferimiz gerçekleşiyor. Geceleme otelimizde.
Ekstra gezi: Toledo Gezisi | Yetişkin: 60 Euro / 0-6 Yaş Ücretsiz /07-12 Yaş:30 Euro
1560 senesinde II. Felipe imparatorluğunun Başkentini Madrid şehrine taşıyana kadar,döneminin en önemli kültür,ticaret ve askeri merkezi olan Tajo Nehri'nin çevresinde kıvrılarak koruma altına aldığı, UNESCO’nun Dünya Mirası Listesi'ne koyduğu Toledo'da gerçekleştireceğimiz bu gezimizde, El Greco'nun eşsiz eserleriyle ününe ve zarafetine güzel sanatları da eklemiş Toledo Kathedrali, şehrin kalbi Zocodover Meydanı, Tajo Nehri'ni geçerek şehre bağlanan Alcantara Köprüsü, şehrin bütün tarihi olaylarına tanıklık etmiş Bisagra Kapısı ve iç içe geçmiş Orta Çağ karakterli sokaklarını tur liderimizin anlatımı eşliğinde gezeceğiz. Bizlere verilen serbest zamanın ardından şövalyeler döneminin en önemli ekipmanları olan çelik zırh, kalkan ve kılıçların imal edildiği ve bu alanda haklı bir unvana sahip dünyaca meşhur Toledo Çeliği'nin geleneksel yöntemlerle üretildiği bir fabrikayı ziyaret ederek, harlanmış ateşte çelik ustalarının güçlü çekiç darbeleriyle büyük bir ustalıkla eserlerine şekil verişlerini yakından izleyecek ve çeliğin Endülüs döneminde el işçiliği ile buluşarak Şam İşi olarak ünlenmiş çelik tabaklar üzerine 24 ayar altın telinden telkari ustalarının incelikle çıkardığı işçilikleri göreceğiz. Dönüş yolundan önce Toledo'nun kendine has lezzeti dünyaca bilinen acıbadem tatlısı marzipanın tadına bakmanızı da öneririz.
7.Gün
Madrid, İstanbul
Gezinin son günü sabah kahvaltısının ardından liderimizin belirteceği saatte Madrid Havalimanı’ na özel otobüslerimiz ile transferimiz gerçekleşiyor. Bilet, bagaj ve gümrük işlemlerinin ardından Pegasus Hava Yolları tarifeli seferleri ile İstanbul’ a varış. Gezinin sonu.
Harita
Ekstra Geziler Hakkında Bilgilendirme
Tur programda belirtilen ekstra geziler, servis aldığımız yerel acente tarafından minimum 20 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir. Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde geziler yapılamamaktadır veya ekstra gezi fiyatları ve içerik katılımcı sayısına göre değişiklik gösterebilmektedir. Özel/ayrı olarak çocuk fiyatı belirtilmeyen ekstra turlarda, 3-12 yaş arası çocuk misafirler için ekstra turlar %50 indirimli. Ekstra tur fiyatları turları düzenleyen yerel acenta tarafından belirlenmektedir.
Avantajlı Ekstra Geziler
Ekstra gezi: **Avantajlı Ekstra Gezi Paketi - Barcelona Madrid | 175 Euro
 • Ayrı Ayrı
  190 Euro
 • Paket
  175 Euro
A' dan Z' ye Barcelona; Park Güell, Pueblo Espanyol ve Barri Gotik Gezisi | 65 Euro + Figueras ve Girona Gezisi | 65 Euro + Toledo Gezisi | 60 Euro + Yukarıdaki turlar, paket (toplu) olarak alındığında 190Euro yerine 175 Euro olacaktır.
Tur programını yazdır
Tur programını yazdır
Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez (Cookie) Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız. X