Ulaşım Bilgileri

 • {{ route[0].departureCity }} ({{ route[0].departurePoint }}) {{ route[0].arrivalCity }} ({{ route[0].arrivalPoint }})
  • Kalkış : {{ route[0].departureDateTime | formatLocalDateTimeAsDate }}  {{ route[0].departureDateTime | formatLocalDateTimeAsTime }}
  • Varış : {{ route[0].arrivalDateTime | formatLocalDateTimeAsDate }}  {{ route[0].arrivalDateTime | formatLocalDateTimeAsTime }}
 • {{ route[0].route == "DEPARTURE" ? 'Gidiş' : 'Dönüş' }}: Otobüs ile
  • {{ point.departureDateTime | formatLocalDateTimeAsTime }}: {{ point.departure }}

Fiyata Dahil Olanlar

 • ETS Tur özel otobüsleri ile ulaşım ve ikramlar
 • Seçilecek kategorideki otellerde 3 gece oda-kahvaltı konaklama, geceleme sayısı kadar kahvaltı 
 • Etstur Türkçe tur liderliği hizmetleri
 • Zorunlu Seyahat Sigortası ( Mesleki sorumluluk sigortasıdır ) 

Tur Kodu : ETOBNSBUS1

Kişi başı
{{ selectedPeriod.originalPrice.amount }} {{ selectedPeriod.originalPrice.currency }}
{{ selectedPeriod.price.amount }}

{{ selectedPeriod.price.currency }}

‘dan itibaren
{{ selectedPeriod.price.amountTRY }} TL
REZERVASYON YAP

Tur Programı

 1. GÜN
  İstanbul, Bansko
  Etstur özel otobüsleri ile; saat 22:00'da Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü, saat 22:30’da Mecidiyeköy Finans Bank Önü (Eski Ali Sami Yen Stadı Karşısı) ve saat 23:00’da Bakırköy İncirli Ömür Plaza Önünden hareket ile Bansko'ya doğru yolculuğumuz başlıyor. Gümrük ve pasaport işlemlerinin ardından yolculuğumuz devam edecek. Geceleme otobüste.
  Devamı için
 2. GÜN
  Bansko
  Sabah varışımızın ardından ardından, günü kayak ya da snowboard yaparak veya kişisel aktiviteleriniz ile değerlendirebilirsiniz. Geceleme otelinizde.
  Devamı için
 3. GÜN
  Bansko
  Otelinizde alacağınız sabah kahvaltınızın ardından, günü kayak ya da snowboard yaparak veya kişisel aktiviteleriniz ile değerlendirebilirsiniz. Geceleme otelinizde.
  Devamı için
 4. GÜN
  Bansko
  Sabah varışımızın ardından ardından, günü kayak ya da snowboard yaparak veya kişisel aktiviteleriniz ile değerlendirebilirsiniz. Geceleme otelinizde.
  Devamı için
 5. GÜN
  Bansko, İstanbul
  Otelinizde alacağınız sabah kahvaltınızın ardından, günü kayak ya da snowboard yaparak veya kişisel aktiviteleriniz ile değerlendirebilirsiniz. Tur liderinin bildireceği saatte dönüş yolculuğumuz için hareket ediyoruz.
  Devamı için
  Daha Fazla Gün Görüntüle Daha Az Gün Görüntüle

  Gezi Rotası

  Ücrete Dahil Olan Hizmetler

   • ETS Tur özel otobüsleri ile ulaşım ve ikramlar
   • Seçilecek kategorideki otellerde 3 gece oda-kahvaltı konaklama, geceleme sayısı kadar kahvaltı 
   • Etstur Türkçe tur liderliği hizmetleri
   • Zorunlu Seyahat Sigortası ( Mesleki sorumluluk sigortasıdır ) 

  Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

   • 50 TL yurt dışı çıkış fonu (Seyahat tarihinden önce bankalara ödeme yapılması tavsiye edilir.)
   • 120 € vize ücreti ve hizmet bedeli (0-10 yaş arası çocuk için 50 €, 11 yaş ve üzeri çocuk için 100 € ücret ödenir. Belirtilen vize ücreti TC vatandaşları için olup farklı uyruklu misafirlerimizin vize ücretleriyle alakalı satış ofislerimizden bilgi alabilirsiniz.)
   • Öğle ve akşam yemekleri
   • Ekstra turlar
   • Kişisel harcamalar 
   • Etsassistance (Kişi başı 1000 €'ya kadar olan paket turlarda 20 €/kişi başı / Kişibaşı 3000 €'ya kadar olan paket turlarda 40 €/kişi başı) (Misafir dilerse ek ücret ödeyerek vize reddi, bagaj kaybı, yaralanma veya hastalık nedeniyle tıbbi tedavi, sigortalının nakli, taburcu oluşu takiben sigortalının daimi ikametgâhına nakli ve vefat eden sigortalının nakli v.b. teminatlar için seyahat güvence paketi satın alabilir.)
   • Müze Ören yeri giriş ücretleri

  Vize

  • Vize başvuruları, tur hareketinden 3 ay öncesinden itibaren yapılabilmektedir. Vize sürecinizin daha sağlıklı ilerleyebilmesi ve konsolosluklarda oluşabilecek dönemsel yoğunluklardan ve/veya uygulama farklılıklarından etkilenmemek adına, tur kalkış tarihine 3 aylık süre kalmasından itibaren, vize başvurunuzu bir an önce tamamlanması tavsiye olunur.
   T.C. yeşil pasaportu ile seyahat edecek misafirlerimizin, eğer pasaportlarının alınış tarihi 10 yıldan eski ise; pasaportlarını yenilemeleri gereklidir. Aksi halde gidecekleri ülkeye kabul edilmeyebilirler ve/veya Türkiye'den havayolu firması tarafından uçuşları gerçekleştirilmeyebilir. Böyle bir durumda sorumluluk yolcuya aittir. 
   Yırtık, yıpranmış, ıslanmış ve/veya benzeri tahribat(lar)a uğramış pasaportlar nedeniyle ziyaret edilecek ülke sınır kapısında gümrük polisi ile sorun yaşanmaması adına ; anılan pasaportların yenilenmesi ve T.C. vatandaşlarına vize uygulayan bir ülke ise ilgili vizenin yeni pasaportta olması gerekmektedir,aksi durumda sorumluluk yolcuya aittir.
   Uyarı: İptal edilmiş pasaportlardaki geçerli Schengen vizeleri ile seyahat edilememektedir.
   18 yaşından küçük misafirlerimiz tek başlarına ya da yanlarında anne ya da babadan sadece biri ile seyahat ederken ülke giriş-çıkışlarında görevli polis memurunca anne-babanın ortak muvafakatini gösterir belge sorulması ihtimali olduğundan; 18 yaş altı misafirlerimizin ve anne-babalarının bu konuda hassasiyet göstermelerini tavsiye ederiz.

  Önemli Notlar


  •                                 Gezimiz, minimum 20 kişi katılım şartı ile düzenleniyor. Gezi için yeterli katılım sağlanamadığı takdirde, son iptal bildirim tarihi gezi hareket tarihinden 20 gün öncesi olup, iptal bilgisi acenteniz tarafından iletilecek. Yurt dışı turlarımızda, seçtiğiniz turun iptal-değişiklik şartlarına göre %35 veya %50 ön ödeme ile rezervasyon alınabiliyor.
   Etstur, hava yolu ile yolcu arasında aracı kurum olup, 28.09.1955 Lahey Protokolü’ne tabidir. Tarifeli ve özel uçuşlarda rötar riski olabilir veya mevcut gezi ve uçuş öncesinde saatler değişebilir. Etstur, bu değişiklikleri en kısa sürede bildirmekle yükümlüdür. Yolcu saat değişme riskini kabul ederek geziyi satın almıştır. 0-2 yaş arası çocuklar alan vergisi ve alan hizmetleri bedeli ödemezler.

   3 kişilik odalar, otellerin müsaitliğine göre verilmektedir. 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup, 3. yatak standart yataktan küçüktür. Çocuk indirimleri sadece 2 yetişkin yanında konaklayan çocuklar için geçerlidir. Otellerde sunulan kontinental kahvaltı tereyağı, reçel veya bal, ekmek, çay veya kahve ile meyve suyundan oluşmaktadır. Grup kahvaltıları ayrı bir salonda servis edilebilir.

   Panoramik şehir gezileri, şehirlerin genel tanıtımı için düzenlenen maksimum 2-3 saat süreli gezilerdir. Şehir gezileri, içeriği değişmemek şartıyla farklı günlerde düzenlenebilir veya hava durumuna ve/veya mücbir sebebe bağlı olarak gerçekleşmeyebilir. Tur programda belirtilen Ekstra geziler servis aldığımız yerel acente tarafından minimum 20 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir. Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde geziler yapılamamaktadır veya ekstra gezi fiyatları ve içerik katılımcı sayısına göre değişiklik gösterebilmektedir.Özel/ayrı olarak çocuk fiyatı belirtilmeyen ekstra turlarda, 03-12 yaş arası çocuk misafirlerimiz için ekstra turlar %50 indirimlidir.

   Yolculuk sırasında güzergah üzerinde yapılacak ekstra turlara katılmak istemeyen misafirler, yol üzerinde bulunan müsait bir dinlenme tesisinde beklemeyi kabul etmiş sayılırlar.
    

   Otobüs ile gerçekleşen turlarımızda misafirlerimizin seyahat sigortası yaptırmalarını tavsiye ederiz.
   Otobüs ile yapılan turlarımızda kalkış noktası & buluşma yeri yaşanan trafik yoğunluğu sebebi ile tur kalkış tarihine göre değişiklik gösterebilmektedir.

    

   *Bansko turlarımıza ETSTUR misafirleriz ile birlikte farklı acentelerden de katılım sağlanabilmektedir.

    

  Tur Lideri

  • Araç rehberliği