Yenilenen web sitemizle devam etmek ister misin? YENİ SİTEYE GİT

Bölgeler

Otel + Uçak Rezervasyonu fırsatlarından yararlanabileceğiniz bazı bölgeler…

Otel + Uçak Rezervasyonları İçin Avantajlı Tatil Ayrıcalığı…

Hayalinizdeki tatili gerçeğe dönüştürmenin yolu ETS’den geçiyor! Otel + Uçak Rezervasyonları ile dilediğiniz gibi bir tatili, avantajlı fiyatlarla yapmak için yerinizi hemen ayırtın.

Otel + Uçak Rezervasyonlarına Özel Fiyatlar

Türkiye’nin dilediğiniz bir köşesinde avantajlı fiyatlarla konaklamak ve otel rezervasyonunuza ekonomik uçak ulaşımı eklemek için yapmanız gereken tek şey, Otel + Uçak Rezervasyonlarına özel fiyatları incelemek! ETS’nin tatil köylerinden kayak otellerine, butik otellerden termal tesislere kadar uzanan geniş konaklama seçeneklerinden dilediğinizi seçin, onlarca hava yolu arasından bütçenize en uygun uçak biletini ekleyin ve özel fiyatlarla tatil keyfini ikiye katlayın.

Tatil Planınıza Uygun Uçak Bileti Seçimi

Otelinizi seçtiniz ancak uygun fiyatlı uçak bileti bulmakta zorlanıyorsanız ETS’nin Otel + Uçak Rezervasyon seçeneği tam size göre! Otel + Uçak Rezervasyonları ile tarih belirleyip otelinizi seçtikten sonra aynı ekran üzerinden tüm hava yollarının en avantajlı biletlerini inceleyebilir, bütçenize uygun bileti rezervasyonunuza kolaylıkla ekleyebilirsiniz. Üstelik uçak biletinizi gidiş-dönüş olarak satın alabileceğiniz gibi tek yön olarak da alabilir, rezervasyonunuzu kredi kartınız ile ister tek çekim ister taksitli olarak tamamlayabilirsiniz.

Kolay Rezervasyon İmkanı

Türkiye’nin dört bir yanındaki oteller, ETS’nin Otel + Uçak Rezervasyonlarına özel avantajlarla sizi bekliyor! Üstelik hem otel hem de uçak biletinizi sadece birkaç adımda satın alarak tatilinizi planlama ayrıcalığı ile…
Otel + Uçak Rezervasyonu sayfasındaki arama alanına gitmek istediğiniz şehri, kişi sayısını ve tarih bilgilerini girerek, karşınıza çıkan ETS otelleri arasından beklentinize en uygun olanı seçebilirsiniz. Üstelik Genç Dostu, Bebek Dostu, Denize Yakın ya da Balayı Paketi sunan otelleri ve bütçe aralığını filtreleyerek aramalarınızı kolaylaştırabilirsiniz. Otel ve uçak bileti seçiminizi yaptıktan sonra ödeme işlemlerini, aynı ekran üzerinden kredi kartınız ile tek çekim ya da taksitli olarak tamamlayabilirsiniz.