Etstur Logo
Hesabım
Haritada Göster Listede Göster

'a Özel Fırsatlar

Hemen Maximum’lu Ol
Kampanyalar

'a Özel Fırsatlar

Hemen Maximum’lu Ol
Sonuçları Filtrele (15 / 15)
Filtreyi Temizle
Filtreyi Temizle
Fiyat Aralığı
Ödeme Seçenekleri
Temalar
Konaklama Tipi
Spor, Eğlence, Sağlık
Çocuk
Misafir Puanı
Olanaklar
Zincir Oteller
Otel Tipi

Tekirova Otelleri

için toplam 15 tesis bulduk!

Fiyat ve İndirimler Hakkında
Tesisler; kullanıcı seçimine göre artan fiyat, azalan fiyat, tesis puanı ve Etstur sıralamasına göre sıralanır. Sıralama; artan veya azalan fiyat seçimi yapıldığında fiyatlara göre, tesis puan seçiminde tesisin Otelpuan puanına göre, Etstur sıralaması seçildiğinde ise Etstur'un değişken tercihlerine göre yapılır. Arama sayfasında sıralama için bir seçim yapılmadığı taktirde Etstur sıralaması uygulanır.
Harita

Arama kriterlerinize uygun bir sonuç bulunamadı.

landing-info-image

Tekirova Otelleri

 • Türkiye’nin turizm cenneti Antalya’da yer alan Tekirova, hem keyifli hem de civardaki birçok beldeye göre daha sakin ve huzurlu bir tatil vadediyor. Tekirova’da dalış ve deniz paraşütü yapabilir, beş yıldızlı otellerinde ya da denize sıfır lüks tatil köylerinde konaklayabilir, doğayla iç içe keyifli bir tatil geçirebilirsiniz. Tekirova bölgesindeki denizin temizliği ve berraklığı sadece yurt içinde değil yurt dışında da tanınıyor. Yurt dışı turları ve gemi turlarıyla her sene sayısız turist Tekirova’nın mavi bayraklı denizinin keyfini sürmeye geliyor.

  Tekirova, Antalya’nın Kemer ilçesine bağlı bir mahalle... Antalya Havalimanı’na 60 kilometre, Antalya şehir merkezine 50 kilometre, Kemer ilçe merkezine ise 17 kilometre uzaklıkta bulunuyor. Kış nüfusu 3 bin civarında olan Tekirova, Akdeniz iklimine sahip olduğu için yılın büyük bir bölümünde yurt içinden ve yurt dışından turist ağırlayabiliyor.

  İlk bakışta küçük bir mahalle gibi görünen Tekirova, gezilecek yerler bakımından çok fazla seçenek sunmuyor diye düşünülebilir. Ancak Faselis Antik Kenti, Olimpos ve Tahtalı Dağı beldeye çok yakın. Bu da Tekirova’yı sadece deniz ve güneş turizmi için gidilen bir yer olmaktan çıkarıyor.


Phaselis Antik Kenti

 • Milattan önce 7. yüzyılda kurulan Phaselis Antik Kenti, Olimpos Beydağları Milli Parkı içinde, yani Kemer’in 16 kilometre batısında yer alıyor. Likyalılar döneminin önemli liman kentleri arasında bulunan Phaselis’te dört liman mevcut. Kentin ortasında genişliği 20 metreyi aşan bir cadde ve caddenin her iki yanında dükkanlar da yer alıyor. Hemen her antik kentte olduğu gibi burada da pazar yeri olarak kullanılan agora, tiyatro olarak kullanılmış bir alan ve hamam bulunuyor. Phaselis Antik Kenti’nin yakınlarındaki piknik alanları da kullanıma açık ve günün her saatinde dinlenmek isteyen ziyaretçilerine hizmet veriyor.

Olimpos'un Sönmeyen Ateşi Yanı Başınızda

 • Tekirova’ya çok yakın bir noktada bulunan ve Olimpos’un Sönmeyen Ateşi olarak da bilinen Yanartaş, Tekirova tatilinizde mutlaka görmeniz gereken yerlerden biri. Çıralı köyü yakınlarındaki bu noktada, taşların arasında yanan alev, özellikle efsanevi hikayesi ile hem yerli hem yabancı turistlerin ilgisini çekiyor. Olimpos Dağı olarak da bilinen Tahtalı Dağı, Tekirova’ya kadar gitmişken görmeniz gereken bir başka nokta. Tekirova’nın batısında yer alan bu dağ aynı zamanda Likya yolu üzerinde bulunuyor. Zirveye çıkmak için teleferiği kullanabilirsiniz. Oraya kadar gitmişken, Tahtalı Dağı’nın yamaçlarında konumlanan Beycik Köyü’ndeki antik harabeleri de ziyaret edebilirsiniz.

Dalış, Deniz Paraşütü ve Yamaç Paraşütü

 • Bölgede gezilecek yerleri tamamladıktan sonra, Tekirova ve çevresinin en popüler aktiviteleri olan dalış, deniz paraşütü ve yamaç paraşütüne vakit ayırabilirsiniz. Yılın büyük bölümünde dalışa imkan tanıyan iklimi sayesinde yurt dışında da haklı bir ünü elinde bulunduran bu bölgede hem tüplü hem de şnorkelle dalış yapılıyor. Öte yandan bölgedeki bazı şirketlerden deniz paraşütü ve yamaç paraşütü hizmeti alınabiliyor. Tecrübeli ve profesyonel pilotlar eşliğinde yapılan bu aktiviteler özellikle yükseklik korkusunu yenmenin en kestirme yolu!

Tekirova Otelleri

 • Tekirova bölgesindeki oteller arasında ultra her şey dahil paketler sunan beş yıldızlı oteller, tatil köyü ve resortlar öne çıkıyor. Bu denize sıfır otellerde şehir otellerinde sunulan hizmetlerden çok daha lüks hizmetleri bulabilirsiniz.

  Ücretsiz Wi-Fi, ücretsiz otopark gibi standart hizmetlerin yanı sıra çocuk kulübü gibi hizmetler de sunan bu aile dostu lüks oteller, hafta sonunuzun sorunsuz geçmesi için her şeye sahip. Tekirova resort otel ve tatil köyü seçenekleri çok popüler rotalar olduğu için erken rezervasyon yapmak, yer bulabilmek açısından büyük avantaj sağlıyor.


Karşılaştır
Filtrele
Sıralama
Tesisler; kullanıcı seçimine göre artan fiyat, azalan fiyat, tesis puanı ve Etstur sıralamasına göre sıralanır. Sıralama; artan veya azalan fiyat seçimi yapıldığında fiyatlara göre, tesis puan seçiminde tesisin Otelpuan puanına göre, Etstur sıralaması seçildiğinde ise Etstur'un değişken tercihlerine göre yapılır. Arama sayfasında sıralama için bir seçim yapılmadığı taktirde Etstur sıralaması uygulanır.