Aylar
Özel Dönemler

Sevgililer Günü Otelleri

-
2 yetişkin
Değiştir

Sevgililer Günü Otelleri

Daha Fazla Yükle
Daha Fazla Yükle

Sevgililer Günü Otelleri

14 Şubat Sevgililer Günü'nde veya sonrasında romantik bir tatil yapmaya ne dersiniz? Sevgililer Günü'nün rastladığı hafta sonunda sevdiğinize güzel bir tatil armağan etmek güzel olabilir. Bunun için İstanbul, Ankara, İzmir gibi büyük şehirlere yakın yerlerin bulunduğu pek çok alternatif mevcut. Kış olduğu için kayak tatili de güzel bir seçenek oluşturuyor. Dilediğiniz bölgede bulunan tesisler arasından tercihinizi yaparak romantik bir tatile çıkabilirsiniz.

Sevgililer Günü'nde Nereye Gidilir?

14 Şubat için hediyeniz hazır mı? Sevgililer Günü'nde romantik bir tatil için birçok tesis alternatifi bulunuyor. Bu özel günde tatil armağan etmek çok eğlenceli olabilir. İstanbul'a yakınlığıyla dikkat çeken Ağva, en çok tercih edilen yerlerin başında geliyor. Nehrin iki yanına sıralanmış otellerde şömine keyfi yapabilir veya tekne turuna katılabilirsiniz. Nehrin iki yakası arasında ahşap sallarla da geçiş sağlanıyor. Ağva'da çok sayıda butik otel bulunuyor. Kar yağdığında beyaz bürünen Abant, kartpostallara ilham verecek güzelliği ile görenleri büyülüyor. Abant'ta gölün çevresinde yürüyüş yapabilir, ata ya da bisiklete binme imkanı bulabilirsiniz. Hem Abant Gölü'nün çevresinde hem de yakın yerlerde konaklama yapılabilecek pek çok otel mevcut. Abant, sadece İstanbul değil Ankara'ya da yakın… Maşukiye de yeşillikler içerisinde romantik bir yer… Bu bölgede küçük oteller yer alıyor. Dilerseniz Kartepe'ye çıkarak kayak keyfinin tadını çıkarabilirsiniz.

Sevgililer Günü'nde Ne Yapılır?

Sapanca ve İznik Sevgililer Günü için keyifli bir alternatif olabilir. Sapanca Gölü ve İznik Gölü'nün çevresinde keyifli bir yürüyüş yapabilirsiniz. Tatil için İznik'i seçecek olursanız Bizans döneminden kalma eserleri de görmelisiniz. Rotanızı Batı Karadeniz'e çevirmek isterseniz Amasra gerçekten de görülmeye değer bir yer. İlçeye tepeden baktığınız zaman oldukça romantik bir manzaraya sahip olduğunu görebilirsiniz. Sahil boyunca konumlanan balık restoranlarından lezzetli balıklar yemeden ve Amasra salatasının tadına bakmadan dönmeyin. Amasra'da da çok sayıda küçük otel bulunuyor. Kışın tadı kayak ile çıkar diyorsanız Uludağ'ı tercih edebilirsiniz. Uludağ özellikle şubat ve mart aylarında oldukça hareketli ve eğlenceli oluyor. Sakin ve huzur dolu bir tatil isteyenlerdenseniz Yalova bulunan kaplıca otelleri tam size göre.


14 Şubat Sevgililer Günü'ne özel kampanyaları değerlendirerek, indirimli veya ücretsiz konaklama fırsatlarıyla sevdiklerinize ve kendinize ETS ayrıcalıklarıyla benzersiz anılar biriktirebileceğiniz bir tatil armağan edebilirsiniz.