Rixos Efsanevi Fırsatlar

Antalya, Antalya
Rixos Efsanevi Fırsatlar
Antalya, Antalya
FİYAT TABLOSU

Oda seçenekleri

Otel Olanakları

Ücretsiz Olanaklar
Ücretli Olanaklar
Genel Tanıtım

Rixos’un Efsanevi Fırsatları ile Eğlenceye Hazır Olun!

7-31 Mayıs tarihleri arasında Antalya Rixos Otelleri’nde yapacağınız 4-9 gece arası konaklamalarda, çok özel indirimler sizi bekliyor. Rezervasyonunuzu hemen yaptırın, tatiliniz süresince Rixos Otelleri’nin belirleyeceği Rixos Antalya Otelleri’nde ve Land of Legends Theme Park’ta konaklama ayrıcalığını yaşayın.

Kampanya kapsamında; konaklama yapacağınız gün sayısına bağlı olarak tatilinizin son 2 veya 3 gecesini Land of Legends Theme Park’ta geçirebileceksiniz. 4, 5, 6, 7 ve 8 gecelik konaklamalarda son 2 gece; 6 ve 9 gecelik konaklamalarda ise son 3 gece, efsaneler diyarı Land of Legends Theme Park’ta konaklama yapabileceksiniz.

Etkinlikler

Rixos’un Efsanevi Fırsatları ile eğlenceye hazır ol!

Hem Rixos Otelleri’nde hem de The Land of Legends’ta 7 - 31 Mayıs 2018 tarihleri arasında kampanyaya özel fiyatlarla 4 geceden 9 geceye kadar yapacağın konaklamalarda, efsanevi fırsatlardan yararlanma imkanı seni bekliyor.

Uyarı:
Kampanya 7 - 31 Mayıs 2018 tarihleri arasında Antalya’da bulunan Rixos Otelleri’ni kapsar.
Paket fiyatları 2 yetişkin ve 2 çocuğu (11,99 yaşa kadar) kapsamakta olup, standart oda konaklamaları için geçerlidir. (Rixos Downtown Antalya ve Rixos Premium Tekirova standart oda kapasitesi 2+1’dir.)
İlk konaklama oteli ve oteller arasındaki transferlerle ilgili bilgi, rezervasyon aşamasında verilecektir.
Sungate, Beldibi, Tekirova ve Belek otellerinde All Inclusive & All Exclusive konsepti uygulanıyor.
Paketlerde yer alan otel seçeneği tamamen otel müsaitliklerine göre belirleniyor.
Rixos Hotels belirlenen süreden önce kampanyayı durdurma ve kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkına sahiptir.

Genel Uyarılar

Kampanya, 2 yetişkin ve 2 çocuk (11 yaşa kadar) misafir için Standart Oda konaklamalarında geçerlidir (Rixos Downtown Antalya ve Rixos Premium Tekirova Standart Oda kapasitesi 2+1'dir). Kampanya dahilinde yapılan konaklamaların son günleri, Land of Legends’ta gerçekleşecek şekilde düzenleniyor. Ayrıca Land of Legends Theme Park ve Rixos Downtown Antalya’da Yarım Pansiyon, diğer tüm Rixos Antalya Otelleri’nde Her Şey Dahil konsepti uygulanıyor. Antalya'da yer alan tüm Rixos Otelleri kampanyaya dahildir. Rixos Otelleri seçeneği müsaitliğe bağlı olarak belirleniyor. Misafirlerin oda tipi (kara, deniz vb.) seçeneği bulunmuyor, blokajı tesise ait olan tüm odalarda konaklama yapılabilir. Rixos Otelleri, belirlenen süreden önce kampanyayı durdurma ve kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Rezervasyon yapıldıktan sonra iptal hakkı bulunmuyor. İptal durumunda misafire hiçbir şekilde geri ödeme yapılmıyor. Misafirlerin tüm iletişim bilgilerini doğru vermeleri gerekiyor. Aynı gün girişli fırsat oteli rezervasyonu yapılıyor. Konaklama yapılacak tesisin ismi, rezervasyon esnasında kesinlikle belli olmayıp, konaklamanın yapılacağı tesise giriş yapılmadan bir gün önce, belirlenerek misafirlere bildirilir. Misafirlerin konaklayacakları tesise ulaşımı ve tesisler arası transferleri kendi imkanlarıyla sağlamaları gerekiyor.