Rixos Efsanevi Fırsatlar

Antalya, Antalya
Rixos Efsanevi Fırsatlar
Antalya, Antalya
FİYAT TABLOSU

Oda seçenekleri

Otel olanakları

* ile işaretli hizmetler ücretlidir

Genel Tanıtım

Rixos’un Efsanevi Fırsatları ile Eğlenceye Hazır Olun!

22 Haziran’a kadar Antalya Rixos Otelleri’nde yapacağınız 4-9 gece arası konaklamalarda, çok özel indirimler sizi bekliyor. Rezervasyonunuzu hemen yaptırın, tatiliniz süresince Rixos Otelleri’nin belirleyeceği Rixos Antalya Otelleri’nde ve Land of Legends Theme Park’ta konaklama ayrıcalığını yaşayın.

Kampanya kapsamında; konaklama yapacağınız gün sayısına bağlı olarak tatilinizin son 2 veya 3 gecesini Land of Legends Theme Park’ta geçirebileceksiniz. 4, 5, 6, 7 ve 8 gecelik konaklamalarda son 2 gece; 6 ve 9 gecelik konaklamalarda ise son 3 gece, efsaneler diyarı Land of Legends Theme Park’ta konaklama yapabileceksiniz.

Genel Uyarılar

Kampanya, 2 yetişkin ve 2 çocuk (11 yaşa kadar) misafir için Standart Oda konaklamalarında geçerlidir. Kampanya dahilinde yapılan konaklamaların son günleri, Land of Legends’ta gerçekleşecek şekilde düzenleniyor. Ayrıca Land of Legends Theme Park ve Rixos Downtown Antalya’da Yarım Pansiyon, diğer tüm Rixos Antalya Otelleri’nde Her Şey Dahil konsepti uygulanıyor. Antalya'da yer alan tüm Rixos Otelleri kampanyaya dahildir. Rixos Otelleri seçeneği müsaitliğe bağlı olarak belirleniyor. Misafirlerin oda tipi (kara, deniz vb.) seçeneği bulunmuyor, blokajı tesise ait olan tüm odalarda konaklama yapılabilir. Rixos Otelleri, belirlenen süreden önce kampanyayı durdurma ve kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Rezervasyon yapıldıktan sonra iptal hakkı bulunmuyor. İptal durumunda misafire hiçbir şekilde geri ödeme yapılmıyor. Misafirlerin tüm iletişim bilgilerini doğru vermeleri gerekiyor. Aynı gün girişli fırsat oteli rezervasyonu yapılıyor. Konaklama yapılacak tesisin ismi, rezervasyon esnasında kesinlikle belli olmayıp, konaklamanın yapılacağı tesise giriş yapılmadan bir gün önce, belirlenerek misafirlere bildirilir. Misafirlerin konaklayacakları tesise ulaşımı ve tesisler arası transferleri kendi imkanlarıyla sağlamaları gerekiyor.