Ozel-Saglik-Kosullarina-Uygun-Tesisler
-
2 yetişkin, 0 gece
Aramayı değiştir
Sonuçları filtrele
78 / 78
Filtreler ile aradığınız özelliklere sahip otelleri görüntüleyin

Özel Sağlık Koşullarına Uygun Tesisler

Sırala

Özel Sağlık Koşullarına Uygun Tesisler

Tatil denildiğinde kusursuz anlar ve eğlenceli zamanlar gelmeli akla… Bu yüzden bazı tesisler gıda alerjisi, astımı, omurga rahatsızlığı bulunan ya da hamile misafirlerin tatillerinin her anında rahat etmeleri için çeşitli hizmet sunar. Nedir bu hizmetler peki?

Gıda Alerjisi Olanlara Özel

Alerjik bünyeler genellikle kendileri için sakıncalı olan gıdaları tanıdığı için sorun olmaz. En bilinen alerji türü olan çölyak hastalığı için ise birçok tesiste glutensiz gıdalar sunulur. Ayrıca minibarın alerjik misafirlere göre düzenlenmesi, odaya özel servis ve ana restoranlarda özel etiketleme hizmetleri bu tesislerin hizmetleri arasında sayılabilir.

Şeker Hastalarına Özel

Sürekli özel beslenme gerekliliği olan diyabetikler için tatil zamanları biraz sıkıntılı geçebilir ama özel hizmetler sunan bu tesislerde ne yesem diye düşünmenize gerek kalmadan tatilin tadını çıkarabilirsiniz. Çünkü tüm ana öğünlerde diyet büfesi, genellikle klimalı olan odalarda özel diyabetik minibar sunulanlar arasında. Restorana ve genel sosyal alanlara yakın oda tercihinde öncelik de ayrıcalıklarınız arasında bulunuyor.

Odalar

Gıda alerjisi olan misafirler için odalarda konfor açısından farklı bir hizmet sunulmaz ancak mini büfede bulunan glutensiz gıdalar gün içerisinde ufak atıştırmalıklar olarak karşılarına çıkabilir. Omurga rahatsızlıkları, hamilelik, alerji gibi durumlarda odalarda temizlik hizmetleri, ek yastık, pike gibi oda malzemeleri sunulanlar arasında yer alıyor.

Sağlık Hizmetleri

Her detayın incelikle düşünüldüğü bu tesislerde herhangi bir acil durum söz konusu olduğunda doktor ve ambulans hizmeti yardımınıza koşar. Bu hizmetler genellikle 24 saat ulaşılabilir olarak güvenliğinizi sağlar.