Otel 22

Edirne Şehir Merkezi, Edirne

6.5Ortalama

Oda çok küçük ve kötüydü. Tek pencere vardı o da ışıklığa bakıyordu. Sanırım 4m2 idi 2 kişi için. Buzdolabı yoktu oturmak için sandalyede yoktu. Çekirgesi bile vardı....

Oda çok küçüktü. Gereksiz eşya vardı odada. Odada doplap yoktu. Personelin ilgisi normaldi. Konum olarak iyiydi....

% 67 Tavsiye ediyor. 19 Yorum

Oda Seç

Tesis, bu tarihler için fiyat belirlememiştir. Yine de bu veya benzer tesislerle ilgili bilgi almak isterseniz

Tesis Bilgileri

Tesis Bilgileri

Önemli Bilgiler

 • GİRİŞ SAATİ 13:00
 • ÇIKIŞ SAATİ 11:00
 • Evcil Hayvan Kabul Ediliyor Rehber Köpek Kabul Edilmez Ekstra Yatak Sağlanmaz
  Oda Sayısı
  18
  İnşaa Tarihi
  0
  Tesiste Çocuk Misafir Kabul Edilir
 • Genel Tanıtım

  Butik otel konseptiyle hizmet veren tesis, toplam 16 odasıyla misafirlerine konfor dolu bir konaklama sunuyor. Tesisin mutfak bölümünde misafirlerin her an ulaşabilecekleri çay kahve servisi mevcut. Otopark hizmeti sunan tesiste, engelli bireylerin kullanımına da uygun olarak tasarlanan bir asansör mevcut. Şehir merkezinde konumlanan tesis, eczaneye ve döviz ofislerine 2 dakikalık yürüme mesafesinde kalıyor. Tesiste açık büfe kahvaltı ekstra ücretlendiriliyor.
 • Genel Uyarılar

  Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

  Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

  Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

  Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
 • Covid-19 Kapsamında Alınan Tedbirler

  Odaları, günlük temizliğin yanı sıra, covid-19 ile mücadele kapsamında haftalık periyotlar halinde dezenfekte edilir. Misafirlerin çıkışından sonra, tüm odalar havalandırılır, yeni gelecek misafirler için hazırlık yapılır. Nevresim ve havlular, ekstra sıcaklıkta yıkanır ve kurutulur. tesis içinde de ulaşılabilir her yerde dezenfektanlar ve tıbbi atık kutuları bulunur. Sosyal mesafeyi korumak adına tesis içinde yazılı uyarılar yer almaktadır.Tüm odalar dışında, ek önlem amaçlı izolasyon odası bulunmaktadır.

Çevre ve Konum

Çevre ve Konum

Yorumlar

Yorumlar

{{ reviewModel.generalScore }} {{ reviewModel.generalScoreText | localize}}
{{ reviewModel.totalReviews }} Toplam Yorum
Tesise ait toplam {{ reviewModel.totalReviews }} görüş mevcut
 • {{ reviewType | localize }} {{ score }}

Yorumlar Otelpuan web sitesinden alınır. Daha fazla yorum görmek için buraya tıklayabilir, Otelpuan Kullanım Sözleşmesi’ni buradan inceleyebilirsiniz.

Gösterilen yorumlar, Etstur veya Odamax üzerinden rezervasyon yapmış misafirlere aittir.

Misafir {{ userReview.commentDate.date.month }} / {{ userReview.commentDate.date.year }}
{{ userReview.userGeneralScore }} {{ userReview.userGeneralScoreText | localize }}
 • {{ userReview.userGeneralScore }} {{ userReview.userGeneralScoreText | localize }}
 • {{ userReview.comment }}

  • {{ scoreType | localize }} :{{ formatScores(scorePoint.score, scoreType) }}
 • {{ userReview.hotelReplyText }}
{{ reviewModel.categoryType | localize }} kategorisine ait yorum bulunamadı!
TÜM YORUMLARI GÖR