Mavi Yolculuk Marmaris Fethiye

Etstur Öneriyor
Marmaris Merkez, Muğla
Mavi Yolculuk Marmaris Fethiye
Marmaris Merkez, Muğla
Fırsatlar ve İndirimler
  • ZUBİZU 2 kat puan kazanımı.29.08.2019 ile 31.12.2019 tarihleri arasındaki konaklamalarda 11.09.2019 ile 30.09.2019 tarihleri arasında yapılacak rezervasyonlar için geçerlidir.
TÜM FIRSATLARI GÖSTER DAHA AZ GÖSTER
FİYAT TABLOSU

Oda seçenekleri

Öne çıkan özellikler

Büyüklük Bilgisi: Teknelerde 6 ile 8 arasında kabin bulunuyor.

Otel Olanakları

Ücretsiz Olanaklar
Ücretli Olanaklar
Konum

Türkiye’de Turkuaz Kıyıları’nı keşfetmenin en güzel yolu, benzersiz bir yat tatili ile mavi yolculuğa çıkmaktan geçiyor. Egzotik plajlar ve büyüleyici manzaralar sunan adalara karadan ulaşmak zor ve hatta çoğu zaman imkansız olabiliyor. Deniz yolu ise bu güzelliklerle tanışmanın en ideal şeklini sunuyor. Turkuaz Kıyıları; huzurlu, dinlendirici atmosferi ve bozulmamış doğasıyla Türkiye sahillerinin mücevherleri arasında yer alıyor.

Genel Tanıtım

MARMARİS - FETHİYE - MARMARİS
1. Gün
Marmaris
Marmaris’e varış sonrası Marmaris Yat Limanı’na transfer gerçekleşiyor. Ardından hemen yanı başınızdaki Barlar Sokağı’nı gezebilirsiniz. Akşam yemeği ve geceleme gemide. Teknede ilk gün servis akşam yemeği ile başlıyor. Tekne ilk ve son gece Marmaris Limanı’nda demirleniyor.
2. Gün
Ekincik
Kahvaltı sonrası rehber tarafından verilecek bilgi sonrası Ekincik Koyu’na doğru hareket ediyoruz. Öğle yemeği koyda alınıyor ve dileyenler ekstra ücretli olarak düzenlenen Dalyan Turu’na katılabiliyor. Dalyan Nehri’nde gezi, kaya mezarları, çamur banyosu ve meşhur İz Tuzu Plajı’nda mola veriliyor. Akşam tekneye dönüşün ardından geceleme Ekincik Koyu’nda.
3. Gün
Ağalimanı, Batık Hamam, Kızılada
Kaptanınız sizler uyanmadan sabah rüzgarından faydalanmak için Dişbilmez Burnu’nu aşıyor. Bu bölgede şanslıysanız yunusları görebilirsiniz. Kahvaltı Tersane Adası’nda sizi bekliyor. Sonrasında ise eşsiz güzellikteki batık hamam ziyareti. Geceleme Kızıl Ada’da gerçekleşiyor.
4. Gün
Fethiye
Sabah erkenden Fethiye Limanı’na giriş yapılıyor. Teknenin su ve kumanya takviyesi için limanda konaklama yapılıyor. Dileyenler ekstra ücretli olarak Fethiye’de Cip ile Safari Turu’na katılabilir. Tur kapsamında misafirler sabah kahvaltısı sonrası ciplerle alınıyor, Saklıkent ve Tlos'a gidiliyor, öğle yemeği bu turda veriliyor. Nehirde çamur banyosu halı kooperatifi ziyareti. Akşam yemeği teknede ve geceleme Fethiye Limanı’nda.
5. Gün
Göcek Adası, Yassıca
Kahvaltı sonrası Fethiye Limanı’ndan ayrılıyor ve Göcek Adası’na doğru hareket ediyoruz. Yüzme molaları sonrası Yassıca Adaları’na uğruyoruz. Bu bölgede kristal temizliğindeki sularda şnorkel ile yüzülebilir.
6. Gün
Bedri Rahmi, Sarsala, Ağalimanı
Kahvaltı sonrası ünlü ressamdan adını almış eşsiz güzellikteki Bedri Rahmi Koyu ve Sarsala görülüyor. Öğlenden sonra Ağalimanı’na varıyor ve geceleme bu koyda yapılıyor.
7. Gün
Kadırga, Cennet Adası
Kahvaltı sonrası hava durumuna göre, erkenden Kadırga Burnu’na doğru hareket ediliyor. Koylarda yüzme molası veriliyor. Cennet Adası civarında 5 çayı molası sonrası Marmaris Limanı’na giriş yapılıyor. Geceleme Marmaris Limanı’nda yapılıyor.
8. Gün
Kahvaltı sonrası transfer için hazırlanıp tekneden ayrılış vakti geliyor.

Yeme/İçme

Teknede Tam Pansiyon konaklamalarda; kahvaltı, öğle yemeği ve akşam yemeği dahil. Teknede alınan tüm içecekler ücretli. Konsept akşam yemeği ile başlar ve 7. gün gece 23.00'te sona erer. Gemiye biniş saati 16.00 olup, iniş saati kahvaltıdan sonra 10.00'dur.

08.00-09.00 Kahvaltı
13.00-14.00 Öğle yemeği
20.00-21.00 Akşam yemeği

Hizmet Saatleri

Genel Uyarılar

 

Teknelerin turu gerçekleştirmesi için yeterli doluluk oranına ulaşması gerekiyor. Yeterli misafir sayısına ulaşmayan turlar, kendilerinden bir gün önceki ya da bir gün sonraki tur grubu ile birleştirilir. Bir gün önceki tur grubu ile birleştirilecek tura kayıt yaptıran misafirler, turun ilk gecesinde limanda demirli olan teknede geceleme yapmadan, turun ilk gününde yolculuğa katılırlar. Bu iki grup için de turun bitiş tarihinde değişiklik olmaz.

Tekneye dışarıdan içecek getirilmesine izin verilmiyor.

Marmaris–-Fethiye-–Marmaris turlarımız cuma, cumartesi, pazar ve pazartesi gerçekleştiriliyor. Kaptan, hava şartlarına bağlı olarak rotayı değiştirebilir. Teknelerde aile odası bulunmuyor. Standart, klimasız, iki kişilik kabinler mevcut olup ek yatak verilmiyor. Ekstra turlar minimum kişi sayınsa göre düzenleniyor, yeterli kişi sayısına ulaşılmadığı zaman turlar iptal ediliyor. Verilen tekne resimleri örnek olup misafirlerin hangi tekne ile tura katılacakları, turdan önceki akşam üzeri belirleniyor.

Teknede hizmet veren açık alanların kullanımı ise mevsim koşullarına bağlı. Kaptan, hava ve deniz durumuna göre rotayı değiştirme yetkisine sahiptir.

Konaklama yapılacak odanın, aile odası, süit oda (ve benzeri) gibi özel tip odalar olması halinde, konaklama yapacak misafirlerden herhangi birinin otelden erken ayrılması halinde ücret iadesi yapılmamaktadır.